Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Z Yamahcem sm bla bla za kakih 20km (265 je dau od sebe) na uro bl hitra kt s Cucukijem.....nč jasn :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Yamahcem sm bla bla za kakih 20km (265 je dau od sebe) na uro bl hitra kt s Cucukijem.....nč jasn :grrr

Ta Yaomahc z menjanimi zobniki, izpuhom brez katalizatorja, PCIII po GPS ne gre več kot 230.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Yamahcem sm bla bla za kakih 20km (265 je dau od sebe) na uro bl hitra kt s Cucukijem.....nč jasn :grrr

hja, gas moraš dat pa bo, kaj ti ni jasno :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, gas moraš dat pa bo, kaj ti ni jasno :rolleyes: :winkiss:

Ni mi jasn kako je lohk Cucuki, k je kao najbolšejši motor (ja malo morgen aha), tok slabo narjen d ga od 200 naprej trese in zvija, d človk ni čist zihr al bo razpadu al ja :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasn kako je lohk Cucuki, k je kao najbolšejši motor (ja malo morgen aha), tok slabo narjen d ga od 200 naprej trese in zvija, d človk ni čist zihr al bo razpadu al ja :grim .

Vrž te gare nekam pod breg. Yaomahc nč ne trese nad 200 :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrž te gare nekam pod breg. Yaomahc nč ne trese nad 200 :grrr .

Vem, vem....sm rabla sm enga d mi potrd to :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasn kako je lohk Cucuki, k je kao najbolšejši motor (ja malo morgen aha), tok slabo narjen d ga od 200 naprej trese in zvija, d človk ni čist zihr al bo razpadu al ja :grim .

:004

kadar ga jst pelem dela vse kt treba :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Z Yamahcem sm bla bla za kakih 20km (265 je dau od sebe) na uro bl hitra kt s Cucukijem.....nč jasn :grrr

men se pa nč čudn ne zdi :lol1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

S Thunder ace po števcu 270, pa je imel še malo zaloge, z R1 235 km/h pa mislim, da bi zmogla še kakšen kilometer več :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal heca...

Tomos 75 km/h

(Iz RIMISKIH TOPLIC prideš na Marno dol je zlo strmo do Dola(zraven Hrastnika) pa sm kr kuplengo stisnu :D zadi je bla pa endurca 50 pa mi je pukazu da sm se 75 pelu:D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Thunder ace po števcu 270, pa je imel še malo zaloge, z R1 235 km/h pa mislim, da bi zmogla še kakšen kilometer več :naughty: .

A se norca delaš,z r1 greš skor z 2. prestavo 235 :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men SV še 200km/h ne gre, pa sm čist zadovoljn :) hehe. Ne razumem pa zakaj se je tak fajn 300 furat.....k če je kaj zagaratnirana smrt je pa to!

ajd pa po pamet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Thunder ace po števcu 270, pa je imel še malo zaloge, z R1 235 km/h pa mislim, da bi zmogla še kakšen kilometer več :naughty: .

fzr1000 gre 280 kadarkoli. Si zgleda mel še kar nekaj rezerve. :naughty:

Ne razumem pa zakaj se je tak fajn 300 furat.

Zgleda, da se še nisi dost hitro peljal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se še nisi dost hitro peljal. :whistle:

ma smo probali, samo se mi še vedno vse nad 160 zdi v smrt furajoče (na cesti mislim, za pisto bo pa tudi čez ene dve do tri lete čas, tako da bo takrat povsem druga zgodba), pa zaenkrat se mam še preveč rad, da bi si želel kaj takega....ovinki so bolj moja strast! (kar sicer ni nujno povezano z varnostjo, samo brez njih ne gre :))

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah meni pa zelo odgovarjajo dobri pospeški, kakšen powerslide pa visoka končna. Ovinki so tut kul, sam se je pa treba malo pomatrat. :P

Glede nevarnosti so mi pa kakšni nepregledni ovinki zdijo dosti bolj riskantni kot pa 250+ po AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah meni pa zelo odgovarjajo dobri pospeški, kakšen powerslide pa visoka končna. Ovinki so tut kul, sam se je pa treba malo pomatrat. :P

Glede nevarnosti so mi pa kakšni nepregledni ovinki zdijo dosti bolj riskantni kot pa 250+ po AC.

ja no v nepreglednih sm tud jz pussy :naughty: po AC 250 pa res ni frke (sam kaj k men ne gre) - jz sm mislil lokalne ceste, tam pa mam precej nizko mejo max hitrosti (no lokalne oblasti bi mi vseen zlahka vzele izpit, pa pustmo to)! če se je treba pa pomatrat za ovinkec, je pa itak neki najlepšga,hehe

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno NAKLADANJE,pa dajte malo dijagramov poizkat in jih pripopajte tle gor,kjer je točno fabriško narisano z koliko o/min. in s katero brzino gre deotični motor,pa tudi končna je označena. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gledaš realno hitrost je brezveze, ker gre pol počasnej. :whistle:

Važno je koliko po števcu pokaže, pač psihološki faktor. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res to je psihologija namreč imam kolega,ki je vedno trdil,da mu gre motor 240 Km/h in ko sva na AC probala po mojem števcu,ki po vsej verjetnosti kaže tudi malo več.No in ko sva šla probat sem z samo 220Km/h na mojem tahu peljal vštric,potem sem prešaltal v 6-to pa gasa !!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res to je psihologija namreč imam kolega,ki je vedno trdil,da mu gre motor 240 Km/h in ko sva na AC probala po mojem števcu,ki po vsej verjetnosti kaže tudi malo več.No in ko sva šla probat sem z samo 220Km/h na mojem tahu peljal vštric,potem sem prešaltal v 6-to pa gasa !!!! :whistle:

Škoda, da ti tudi to ne bo ozdravilo impotence? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!