Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Kaj si pa predelal???

Na agregatu je blo velik delanga. Zamenjan izpušni sistem - komplet akrapovič - precej delano na teži - komplet airbox karbon - magnezijeve feltne, itd, itd.

NejcZ - RR kar se moči tiče v sonovi ne gre nič bolj kot R toliko v poduk!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na agregatu je blo velik delanga. Zamenjan izpušni sistem - komplet akrapovič - precej delano na teži - komplet airbox karbon - magnezijeve feltne, itd, itd.

NejcZ - RR kar se moči tiče v sonovi ne gre nič bolj kot R toliko v poduk!

LP

OK, hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 24.11.08 do 7.1.09

motor: v strom 650

max hitrost: 2-3 km/h :kva2: (še spotil sem se od strahu, adrenalina)

relacija: prednji del garaže - zadnji del garaže (brezvetrje, ravna in suha podlaga, brez voznika na sedežu)

namen: preprečiti jajca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
O tem koliko km/h po števcu, koliko realnih, koliko takih in drugačnih,... zanimiv primer iz prakse, ki, kot pokaže, da Honda CBR1000RR... "laže" le za cca. 5km@300km/h ?

In ne- to nisem bil jaz. :)

in še to kaže števec premalo, ne preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Ali je maksimalna hitrost motocikla sploh kak podatek? :blush: ... jaz mislim,da je bolj nepomembna skušnjava... ali drugače: Kolikokrat jo dejansko rabimo?... .) . najbrž pravzaprav nikoli! :worship: ... aja ...er-6f pokaže 220... če je že ravno treba... :whistle: ... na hondi cb-1300 naked te hoče pri tej brzini zabrisat iz mopeda. :xx: .. na marauderju pa pri 130 ogledala vibrirajo, :alien1: da ne vidiš več kdo te hoče prehitet... :slap: ... torej,... poraba, pospešek, navor...pri 80 km/h TO JE BISTVENO! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Ali je maksimalna hitrost motocikla sploh kak podatek? :blush: ... jaz mislim,da je bolj nepomembna skušnjava... ali drugače: Kolikokrat jo dejansko rabimo?... .) . najbrž pravzaprav nikoli! :worship: ... aja ...er-6f pokaže 220... če je že ravno treba... :whistle: ... na hondi cb-1300 naked te hoče pri tej brzini zabrisat iz mopeda. :xx: .. na marauderju pa pri 130 ogledala vibrirajo, :alien1: da ne vidiš več kdo te hoče prehitet... :slap: ... torej,... poraba, pospešek, navor...pri 80 km/h TO JE BISTVENO! :naughty:

Sej verjetno nam je vsem jasno....da so poraba, pospešek, navor...BISTVENEGA POMENA..toda..Včasih se paše malo hitreje po cesti zapeljati.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Ali je maksimalna hitrost motocikla sploh kak podatek? :blush: ... jaz mislim,da je bolj nepomembna skušnjava... ali drugače: Kolikokrat jo dejansko rabimo?... .) . najbrž pravzaprav nikoli! :worship: ... aja ...er-6f pokaže 220... če je že ravno treba... :whistle: ... na hondi cb-1300 naked te hoče pri tej brzini zabrisat iz mopeda. :xx: .. na marauderju pa pri 130 ogledala vibrirajo, :alien1: da ne vidiš več kdo te hoče prehitet... :slap: ... torej,... poraba, pospešek, navor...pri 80 km/h TO JE BISTVENO! :naughty:

..Ferek, tudi ti lahko mirne duše napišeš, da si se peljal 299/uro... Sem malo preletel objave, ogromno samohvale. Če komu paše, zakaj ne. Jaz še nikoli nisem peljal več, kot 200, pa mi nič ne manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažem... Pred desetimi leti sem z Laverdo 1200 presegel to magično mejo 200/uro. Pač toliko, da vidim, kako to izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Ferek, tudi ti lahko mirne duše napišeš, da si se peljal 299/uro... Sem malo preletel objave, ogromno samohvale. Če komu paše, zakaj ne. Jaz še nikoli nisem peljal več, kot 200, pa mi nič ne manjka.

Z er6 je še 220 smešno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa je ta GPS pocen :krneki:

Nemogoče, sploh pa garmin etrex. Pri takšni hitrosti se ne more zmotit, ker se tistih par metrov nenatančnosti pri pozicioniranju zgubi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se pa letos rad peljal 299kmh realnih oz. vsaj po kolesarskem števcu. :hmm:

Simonsi Bo treba kaj druzga zajahat z vsaj 170 ps.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maximalna hitrost mojega gixxerja? Števec je prišel do 260km/h, potem sem pa raje spustil, sem se že precej nelagodno počutil. Je pa še kar dobro vleklo, tako da pomoje bi prišlo do 299 po števcu. Kar pa je verjetno ene 25km/h več od realne hitrosti kakor sem zasledil v enem testu Suzukija GSXR 750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to itak. Fajn bi bil kak moped z enim konjem na kilogram. :whistle:

Takšnih še neki let ne bo seriskih!Seveda govorima o razmerju motorja pripravljenega za vožnjo!Ker teorija je kot sanje!

Sploh pa se je 300 lažje peljat z xx,hayabuso,zx12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnih še neki let ne bo seriskih!Seveda govorima o razmerju motorja pripravljenega za vožnjo!Ker teorija je kot sanje!

Sploh pa se je 300 lažje peljat z xx,hayabuso,zx12

Po podatkih v prometni, so to že tudi par let stari litraši.

Ampak če pa serijskega pripravljenega za vožnjo daš na rolo in vago, ti pa hitro moralo zbije. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po podatkih v prometni, so to že tudi par let stari litraši.

Res? Kateri pa? Sam sem mel R1 l.2004 in je imela 126kw 172konjev in vpisano težo 193 ali 196kg se ne spomnim več čisto točno!kawasaki zx10 je mel vpisano drugo od teh kg!Cbr1000rr ma pa kr še več kg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš suho težo, je mela r1 2004 "konja na kilo".

Po prometni temu ni tako in to je on napisal!Teorija pa....suha teža je uporabna kot sedmica na nevplačanem listku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!