Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

aja, ker letnik?

ker moj 2001 1200 S čist original ni šel čez 240 pa da ga tepem, mogoče enkrat ali dvakrat prikašljal do 250 po števcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

aja, ker letnik?

ker moj 2001 1200 S čist original ni šel čez 240 pa da ga tepem, mogoče enkrat ali dvakrat prikašljal do 250 po števcu...

1999 - malo predelan; večje dize, predelan airbox, športni filter, odprt izpuh - naj bi bilo nekih 20-30 konjev več kot original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM Super Duke merjeno z GPSom blokada na 238km/h, Akrapović, DNA filter, maping, SAS ploščice,16/38 prenosi ampak nima smisla z nakedom poskušat hitrostnih rekordov podirat je blo kar grozljivo

Popravljeno . Popravil djfelix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1999 - malo predelan; večje dize, predelan airbox, športni filter, odprt izpuh - naj bi bilo nekih 20-30 konjev več kot original

jp, teli bandidosi imajo dosti poceni tuning potenciala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm šu max 180 pa še to za par sekund. Mi ni sploh užitek, napol zaradi motorja (TDM), napol zato ker je samomorilsko. O.o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js sm šu max 180 pa še to za par sekund. Mi ni sploh užitek, napol zaradi motorja (TDM), napol zato ker je samomorilsko. O.o

No, ja .... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

289km/h po števcu. Z original prenosi. :D

The highest speed was measured on a circuit/closed road with a professional rider. O:-)

In to predvidevam de čez vas mim polcajev trance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unec - postojna , 289kmh po GPS-u :naughty: akrapovič evo, k&n, power commander, pa se kaj bi se naslo :photo::yea1:

Popravljeno . Popravil jurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 750 vse original 228km/h po števcu, mogoče bi še šlo kak km ali dva več, ampak nisem vztrajal. Do nekje 160km/h še o.k., več pa je že martrarija, vsaj na takem motorju.

Gre prek 250 :P Kolega je šel nekej čez 260. Valda na avtobanu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, kdo pol sploh še rabi superšportne mopede, če te pa že zejko skoraj šišne :P

Tko kot si reku. Skoraj, potem šaltam pa v peto in nato še šesto :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 750 vse original 228km/h po števcu, mogoče bi še šlo kak km ali dva več, ampak nisem vztrajal. Do nekje 160km/h še o.k., več pa je že martrarija, vsaj na takem motorju.

Pa a ti maš Z750 :whistle:, ker ja ga mam isto pa se zabava začne šele pri 160km/h :), brez težav čez 200km/h, maksimalne ni bilo potrebe sprobavat :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unec - postojna , 289kmh po GPS-u :naughty: akrapovič evo, k&n, power commander, pa se kaj bi se naslo :photo::yea1:

S katerim motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!