Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Kawasaki GPZ 500S- pou cagra čez 200 na eni magistrali v severnem delu Češke (ne v Brnu :D )-z tanktorbo in 54l kufrom-dokaj neodgovorno... Na kufru piše d do 10kg(ja sevede... ) in 120km/h!

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ZX-12R 300 km/h po števcu (do konca), turnceler pa je še kr silu nekam na desno :devil: . Aja avtocesta je bla čisto prazna, občutki pa zlo mešani :blink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele ko Ducati neha "rožljati" veš da je šlo nekaj po zlu:)

Ampak Ducati kr klonk, klonk, klonk....ne skrb ti za Italijane! :OK:

Drugače pa 200 km/h po obvoznici z Monstrom 900 in ne morem rečt da je ravno super feeling ker mi je glavo tiščalo k riti! Sem se počutil kot kakšna Hare Joga oz. Jogi! Do 180 km/h pa je čisto OK za naked bike.

Običajne potovalne hitrosti pa so občutno manjše.......ampak probat je pa treba! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki er5 od Maribora (Tezno) proti Slivnici po AC okrog 180km/h po števcu. Mogoče bi šlo še malo več, samo je bil rahel nasprotni veter, pa še tekstilna jakna, ki sem jo imel oblečeno ni ravno tako tesna kot bi mogla bit in je rahlo opletala.

Z avtom pa daewoo lanos 1.5 nekje na avtocesti proti morju po rahlem klancu 185 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, še moji:

Opel Kaddet 1.3 S (supercharged) 75KM 1985letnik :OK:  200km/h po AC dol proti Vrhniki

Škoda Fabia SDI 60KM dizl 200km/h po ravnici nekje pri krškem po navadni cesti-4 notr

VW Polo SDI (ista mašina kot v Fabii) 200Km/h proti Vrhniki po AC

Povsod sm bil co-driver :closedeyes:

Mater, pa kaj mam js en k...c od BMW-ja, da bi me vsaka fabia, pa polo pa kadett prehitu ... .)

Mater, pa kaj mam js en k...c od BMW-ja, da bi me vsaka fabia, pa polo pa kadett prehitu ...  .)

No, pa da ne bom :topic: , bom pa še js zaupal: z mojim mal čez 250 km/h po števcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno še najbolj adrenalinskih je blo nekej čez 200 s cross čelado.noro :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yama wr450 160 proti kopru. bi šla še.

ko je pokazalo 160, sklopko stisnu in držal vse do normalnih zanjo 90 km/h.

glede na lahkost, višino, gume.. moped presenetljivo miren.To sem naredu enkrat, prvič in zadnjič. škoda ga je.

že od zime imam šteuc od bicikla gor, maximalna hitrost pa je zabeležena 112 km/h.

no tisto 160 je blo še pred šteucem od bicikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LETA 87-88 SOPOTNIK NA ZX10R -275KM/H

ŠPORGET 996 TRZINSKA OBVOZNICA MIMO IOC 240KM/H

AUDI RS 300 KM/H

BOLHA CABRIO Z MOTORJEM OD FIAT 850 SPORT A TESTIRAN NA LJ. OBVOZNICI PRI 160 KM/H ŠE ZMER BLENDU... :D

1. IZKLOPI ZE ENKRAT JEBENI CAPS LOCK!!!!!!

2. ZX 10 R leta 1988? mogoce samo ZX 10, vrez R.

dvanajstka trojko spredaj pokaže??? :eek:  :hmm:

yep, verzije prvih dveh let. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung Comet 650

200km/h po števcu od Kalc proti Planini (rahel klanec)

210km/h po števcu po avtocesti.. Mogoče bi šlo še malo več

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA VFR 750 F ' 95 : 255

KAWASAKI KL 250 '81 : 105

po števcu seveda, kolk premalo le ta kaže pa je drugo vprašanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR600RR2004 273km/h Cestninska postaja Vransko - Proti Šempetru. Za ene 3 sekunde.... pol pa nazaj na 130.... pa tempomat pa dalje. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!