Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

CBR600F 2004 + akrapo (samo dušilec :) ) :P od hoč do odcepa za fram... 252.. samo ne že od začetka s polnim gasom.. pol pri 210 ko začne malo bol počasi vlečt pač odpreš do konca pa gre kolko gre :P

aja btw... malo še je šlo gor.. samo kaj dosti pomoje nebi več...:(

Popravljeno . Popravil gujdek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor: a ja, ne ni motor :slap:

Kolo: Scott 24 prestav :OK: , hitrost nekej čez 20km/h po števcu (itak malo laže), po navadnem makadamu. Bi šlo še, če ne bi spregledu grmovja :kva2: :lol1: za domov sam še 5km/h povprečno....peš (poknla guma :P )

CBR600f, z dooooolgimi prenosi. Nevem, mi ni do tega... Več kukr 200 se ne pelem po ovinkih :P

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo 27 let staro Yamaho RD400E sem ga šibal nekaj nad 160 po ravnem, pa to še ni bila končna brzina.

Predvidevam, da bi zmogla nekje med 170 in 180, ampak se bojim da bi lahko bilo kaj narobe.

Moram priznati, da je brez oklepa in z ohlapno jakno precej neugodno pri 160. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ZX 12R, l.2000....nekaj čez 320 po števcu.....te so pokazale preveč, kot prve Buse...okoli 345?? Še je pospeševala, pa ni bilo več placa... regionalka Dokležovje - Lipovci.

Noro, ker ne poneha moči......

...me je pa sram in obžalujem svoje početje :SS ....čeprav je isti šmorn, če se zabiješ ali padeš pri 250 ali pri 300.... :BUA::slap:

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

moji razni tomosi do 80 km/h-povsod

moja Gilera RC 125 -130km/h-kjer je le dalo

moja Jawa 350-140 km/h

z prjatlovo R1 05-nekje okol 220km/h

Moj Fiat Bravo 105KM-višnjegorska dolina 215 km/h

prjatlov bmw 180 KM-240km/h na morje

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mojega B&W 250... approaching the sound barrier :OK:

VN800 je šou cca 170km/h, ZX-6R je šla nekje do 250km/h, pri XX-u pa je itak brezveze na števec gledat... :photo:

post-1649-1127758325.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

od brega pa do borovnice ena ravnina je slo do konca s mojo cagivo planet sicer je se zaprta. Slo je pa 160 km/h :OK: :yea1:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!