Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Mal otročje, pa vseeno: - cbr 900 rr sam peljal do KP max h. ca. 260 km/h

- gilera cx sam 160 km/h

- jawa 350 nikol čez 150 km/h ( spooky )

- honda cbf sam 220 km/h

- cagiva navigator sam 240 km/h

:SS - najbolj grozno - šmartinska - 200 km/h sopotnik - honda boldor

( ne vem kako se prav napiše, ne me linčat )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

230 - koprska obvoznica

dost hvala

brez veze :)

235 (gremo v detajle) - avtocesta maribor - lj

pa kaj za vraga mi je blo, če sem ze prvič pogruntala da je brez veze :)

mogoce je slo se kdaj hitrej...sem se ne spomnem , ker je blo zihr brez veze :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 čez Studeno pri Železnikih :whistle: Blo je ponoči okol 2:00 in sem probou ampak mislem d nam nkol več! BTW:Poznam strica, ki se je menda tam pelou z XX 1100 240km/h! :blink: Ni to mal unreal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki dni nazaj na obvoznici mim Šempetra pri Gorici z Aprilio RS 125 (01,odprt auspuh pa motor) 170km/h 6 brzina 12k, ni nevem kaj, morš pa se držat na tanku ku prleplen pa še u čeladi mi tuli(grex), lepš se je pelat po lepi cesti 100km/h če je prazn, drgač pa ga paše kdaj zlauft, do konca pa ga nism prtisnu še prejšnji lastnik je reku da gre 190 :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki Intruder 1400 - 180 km/h...

Kje? Gorenj-ska avtocesta.

Kdo? Rude Boy, jaz pa za njim s kawlnom.

Kaj je rekel po tem? "Zdi se mi, da me nindže zasledujejo!"

A ja nisam rekao ništa. (samo se tiho i zloćesto smeškao)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130 z yamaho dt 125 na poti iz Bleda proti Bohinju. Motor je imu dober dan :OK:

moj GV250 in jaz 110kg sma ga šponala nekaj malega čez 150 od Šentilja proti Marpugi po avtocesti ki fejst visi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tomos Flexer 25 limit edition (paioli,disk-hidravlične zavore) pred Tomosovo upravo pred ovinkom

19 km/h po ovinku na TLEH.

:slap: Slajzat bi mogu- :slap: Pri takih hitrostih je to nujno potrebno! Sploh pa s Tomosom....

260km/h na AC Proti postojni za mano pa Tuareg od VW! Kdo mislite, da je odnehal - pametnejši valda! Sem imel boljšo polovico zadaj! Moped pa FJR 1300!

PS - več kao ne gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz s svojo Gilero runner 50 Sp 95 km/h po klancu navzdol.

Mitshubishijem 190 km/h na Celski obvoznici

Pegotom 206 HdI quik sliver karavan 195 čez Kidričevo cesto v Celju.

In bo zopet v časopisu 5 otrok umrlo ponoči na Celvoški cesti. Avtomobil ovilo okoli telegrafštange pri hitrosti 190km/h :BUA: Če že voziš z tako hitrostjo to izvajaj tam kjer je nenaseljeno območje in boš fental samo sebe!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni mislijo da so frajeri, če se vozijo 200 po mestu :BUA: Drugače pa maximalna hitrost s skuterjem okrog 80km/h :) , avto pa Saxo VTS 210km/h po AC :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bo zopet v časopisu 5 otrok umrlo ponoči na Celvoški cesti. Avtomobil ovilo okoli telegrafštange pri hitrosti 190km/h :BUA: Če že voziš z tako hitrostjo to izvajaj tam kjer je nenaseljeno območje in boš fental samo sebe!!!

LP

Am narobe sm napisu, se oproščam,: pri avtomobilih sem bil sopotnik-pri obeh primerih. Sam s scooterjem sem se pelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tudi sam imam motor ki doseže kr lepo hitrost, ampak nisem še pripravljen na visoke hitrosti kot jih nekateri dosegajo, saj mislim da imam bistveno premalo izkušenj!

Motor vozim "normalno", bolj počasni stil vožnje, saj rad uživam v vožnji, ne pa da se tresem!

Še posebej rad imam če gre pupa gor, pa se skupaj stisneva, pa sem še bolj zadovoljen ko jo vidim da zares tudi ona uživa, ne pa se trese ko sam hudir..

Poleg tega pa si lahko zaradi ene neumnosti uničim celo življenje in življenje staršev!

Velja premislit..

Sicer pa hitrost motorja ni bila visoka...okol 190km/h..Relativno počasi če omenim oznako motorja(Gsx-R)

Lep dan vam želim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 se kar strinjam z tabo, sploh na naših cestah no drugo je na pisti.

Pri hitrostih nad 200 km/h pa tud mislim da ne moreš ne vem kako uživat ko vse žvižga in leti mimo tebe ti pa samo gledaš da ti nekdo ne izsili al pa kaka živina ne prileti na cesto. ampak tema je pač namenjena top speed. :yea1: :yea1:

Drugače pa tud sam nisem prekuril več kot 210 km/h letos na eni regionalki, na dirkališču pa še nisem bil z mojo še komaj dobro utečeno ljubico. :wub: :wub:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!