Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

hehe... lepe hitrosti... moja yamaha TZR50 valentino rossi pa ima končno zaenkrat brez blokad 90 km/h :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bolj max. hitrost motociklov, ne kolk si se ti peljal.

Aja, pol pa NSR125 150km/h :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Test:

-Suzuki Hayabusa 1300, l.2005, končna: 313km/h, vse serijsko, 6700km

-Kawasaki ZX-12R, l.2005, končna: 308km/h, vse serijsko, 7300km

Ni pa bil serijski števec, ampak je pa bil pr obeh uporabljen isti ;)

P.S. Videl to na lastne oči :D

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sem pa pozabil napisat za mojo ljubico :)

Kawasaki ER-5:

dodatki:

-sprednja šipca

-mojih 80 kg

Avtocesta:

-pred Rijeko 195km/h (po števcu, po ravnici)

-Vrhnika-LJ 205km/h (po števcu, po ravnici, za enemu sem se znašel v zaveterju)

Po klancu navzdol nišem še probaval, ker nima smila :)

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pristavim v nabijanje - ninja 12 z akrapotom, mislim da 2003 ali 2004 letnik PO ŠTEVCU med 325 in 330 (se ne da natančno odčitat če hočeš še na cesto gledat) BREZ PROBLEMOV pa je bilo še lufta, je še vlekla ampak so šleparji zjebali zadevo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sem pa pozabil napisat za mojo ljubico :)

Kawasaki ER-5:

dodatki:

-sprednja šipca

-mojih 80 kg

Avtocesta:

-pred Rijeko 195km/h (po števcu, po ravnici)

-Vrhnika-LJ 205km/h (po števcu, po ravnici, za enemu sem se znašel v zaveterju)

Po klancu navzdol nišem še probaval, ker nima smila :)

Lp Burnout

Nehaj ljubit tvojo ljubico,ker ti laže.Test Kawasakija R5 ( 50 Ks)končna 180 Km/h ,imel sem ta motor 6 let nikoli ni šel već kot 175 Km/h.Nov Kawasaki R6 z 72 Ks končna 200Km/h. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel z mojo sv650 na avtobanu priliman na tank, z vetrom v rit 220. :D

Pa me je en prehitu s takim šusom, z nekim rdečim motorjem, niti nisem videl kera znamka,

da sem rajši dalje peljal 150 in sem se delal da sem "stari" motorist. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

130

.

.

.

.

po zadnji

.

.

.

.

.

po makadamu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem spustil mojo gujdiko po avtocesti, številke so me zanimale....

Kakšna je kaj vodljivost nad 275 km/h, pa noben ne piše :lol1:. Grd hec, vem.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

jaz se moram tolaziti z 105 kmh na ravnini .serijsko vse orginal :BUA: :BUA:

Ko boš imel dober motor se nekje nad 105 šalta v drugo :OK:

Včeraj sem spustil mojo gujdiko po avtocesti, številke so me zanimale....

Kakšna je kaj vodljivost nad 275 km/h, pa noben ne piše :lol1:. Grd hec, vem.

Pohvalim se lahko samo (do sedaj)z 245Km/h Vidlivost zelo dobra samo premalo naprej vidiš in predvidiš!!!!!!!!!! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem pred tremi leti poskušal izvedeti koliko leti motor. Nagnal sem ga po ravnini, da je besno tulil in ropotal. Ubogi revež ( Bmw r45 letnik 1985) se mi je močno smilil, a sem ga kljub temu priganjal. No, proti koncu ravnine pogledam na števec in se začudim :eek:

Na števcu je nekaj manjkalo. Od vseh tresljajev se mi je namreč odlomil kazalec, ki je padel nekam v notranjost ohišja :slap: Tako sem zaradi svoje firbčnosti zabil dva sončna dneva v delavnici, tolažil pa sem se z mislijo, da bi se zgodba lahko končala tudi kje drugje. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm z mojo starino cbx-l.1984- 750 f+top case 190 proti Domžalam na AC,pol pa ko sem brez kovčka šel iz Krškega ob Savi počas,no na Ac proti tunelom pa 220 več ne gre ,ker ni za take brzine!Gre pa ko hudič ko jo naviješ,za ta leta,zdaj pa samo še lepo ,ker bo ostala doma za zmerej!Lani iz tunelov pod Karavankami z zx 10 je števec kazal 298 ampak piha tolk,da sem komaj upal spustit pogled na števec!Hmm nič več :grrr ,hmm ampak to sem že tolikrat rekel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z ZX 10 10 let nazaj po Primorski AC do 285 več nisem upal ker je to neumno početi :grim

ampak žilca mi ni dala miru :D

pa nobenmu ni treba naglas o tem govort ker sem od takrat dalje zlo priden v prometu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

V tehničnih podatkih ali testu (cca. l. 94) se ne spomnem več, sem zasledil da gre prva do 160, motorja se pravtako ne spomnem mislim pa da je bila Honda 900RR.

lp

Jaz sem napisal,da pri ca 105 šaltam v drugo to je ca 7500 o/v min. (vrti pa 11000 obr.)mislim da naj bi šala 1 brzina okoli 150 ali160 Km/h.Pa to sploh ni važno jaz to nebom nikoli probal ,ker mi je škoda motorja,tudi od 0-100Km/h (2,8 sek) in od 0-200 (8,6 sek) to so samo tehnični podatki ,kar pa sam nikoli nemoreš sprobat in tudi tega nepočneš kajti rad imaš motor ,gume in samega sebe.Vse te pospeške v glavnem uporabljaš pri prehitevanju-pa malo na semaforju(če ni v bližini policaju). :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem svojo glavo zraven, ko smo se pogovarjali s fanti, ki se z motorjem vozijo le po dirkališčih.

In veste v kaj so vsi prepričani? :?

Da se "jurjev" na cesti ne da izkoristiti do fula! :o :o Impossible!!!

No, zdej jih pa še kar kupujte!

To so izstrelki, za lažji prehod v drugo dimenzijo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je namenjen prostor, pisanju o maksimalni hitrosti vaših motorjev...za debato so druge teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse te pospeške v glavnem uporabljaš pri prehitevanju-pa malo na semaforju(če ni v bližini policaju). :OK: :OK:

...in na Motosvetu ;)

Da se "jurjev" na cesti ne da izkoristiti do fula! :o :o Impossible!!!

seveda ste govorili predvsem o dirkalnikih ... turistični jurji so še kako lepo fajn izkoriščeni - za namen udobnega potovanja ...

Guzzi Griso 850 - tam pr 180 km/h se je začelo pregovarjanje, a se mi da še vztrajat z gasom ali ne ... in potem je bil izvoz iz tunel-avtoceste ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam morte odštet vsi mal ker števci lažejo skor vsm

Z mojim skuterčkom-> 100km/h po hribu navzdol, po ravnem pa 90 v popolni aerodinamični drži

jest sm šov hitrej 110km/h s skutičem po klancu na vzdol pol pa samo v zasćitno ograjo :S:S drugač sm pa šov tud 80km/h z rolerji k sm se držu za motor :OK: adrenalin :yea1: samo so pa noge ful trpele :grim :grim :grim a si lahko sposodim tvojo sliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz in moja ninja 275 po števcu. :OK: :) Kje? Vsake toliko časa po kakem odseku slovenskih avtocest.. Najraj pa tam ene 220, 230..

Emmm, da malo "osvežim" temo..

Vmes vozla r6-ko. 10 mesecev. letnik 03. po števcu pokazala 294. AC Tepanje- Celje.

Tale Ninja kao the silver bullet pa je zadnjič komaj komaj spravila 290 skup. Relacija PAC (prekmurska avtocesta). Vučja vas do izvoza za Mursko.

Oba mopeda z zamenjanimi zobniki. Pa... Ali mene kar iščejo motorji kerim lažejo števci da glava peče?!? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!