Skoči na vsebino

Glasujte za Motocikel leta 2006!


Noise

Priporočene objave

Noise, za take bumbarje kot sem jaz, napiši še, da se rezultati ne bodo videli do konca izbora in da je ip, username...whatever - uporabnika zapisan na seznam za nagradno igro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu,

malce pomoči rabim. Na forum se prijavim, ko pa hočem glasovat, mi na dnu strani piše, da se moram prijavit na forum.

Poskusil sem že več fint, ampak neuspešno.

Help!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu,

malce pomoči rabim. Na forum se prijavim, ko pa hočem glasovat, mi na dnu strani piše, da se moram prijavit na forum.

Poskusil sem že več fint, ampak neuspešno.

Help!!

Ne moreš več :eek: čelada je že potalana :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, za take bumbarje kot sem jaz, napiši še, da se rezultati ne bodo videli do konca izbora in da je ip, username...whatever - uporabnika zapisan na seznam za nagradno igro.

Saj piše. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja...no, ne. Nikjer ne piše da se ne vidi trenutnih standingov. Tako moja malenkost navajena da, ko nekje glasuje, dobi tiste lepe stolpčke al procente...ne pa da te vrže nazaj na isto stran.

Ehm, maybe pa že mal kompliciram :hmm: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja...no, ne. Nikjer ne piše da se ne vidi trenutnih standingov. Tako moja malenkost navajena da, ko nekje glasuje, dobi tiste lepe stolpčke al procente...ne pa da te vrže nazaj na isto stran.

Ehm, maybe pa že mal kompliciram :hmm: :wacko:

Piše, da bo motocikel razglašen na zabavi, in da lahko vsak glasuje samo enkrat... Procentčki bodo tudi... Party!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo tud jaz sem oddal svoj glas vendar pa ne bom mogel biti prisoten na žrebanju in žuru ali to pmeni da če

bom slučajno izžreban ne bom dobil nagrade ker me ne bo tam

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo tud jaz sem oddal svoj glas vendar pa ne bom mogel biti prisoten na žrebanju in žuru ali to pmeni da če

bom slučajno izžreban ne bom dobil nagrade ker me ne bo tam

l.p. janih

Tako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledamo z vidika novosti je sigurno guzzi norge na prvem mestu. Čisto prenovljen agregat, pa tudi sam motor, čisto nekaj novega od guzzija. Dobra varianta je tudi er 6, ki bo sigurno drugo leto velik bum na trgu, saj ima motor čisto nov agregat, obliko pa še zelo mamljivo ceno. No ker sem usekan tud na ZZR je bo tanov prava poslastica. Ne vem pa čist, v kater razred bi ga dal, SS ni ST pa tud ne preveč?? :( Cena bo najbrž nedosegljiva :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pošteno l.p. janih

Pravzaprav te pogoji tudi nikjer nazorno niso zapisani ...

lahk bi tut čelado kr enmu, ki jo najbolj nuca in bo na zabavi, dali, pa bi blo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi tut čelado kr enmu, ki jo najbolj nuca in bo na zabavi, dali, pa bi blo ;)

ja vsakemu izmerimo trdoto glave po Brinelu, čelado pač dobi tisti, ki ima najmehkejšo glavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za velike serije se uporabla kr poldijevo macolo :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav te pogoji tudi nikjer nazorno niso zapisani ...

Ne vem kako naj drugače napišemo. Font 50??

post-1-1133788738_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja... bomo vidl kako se bo kej guci odrezu. Cena bo pomoje mal (pre)visoka, ampak po fotkah sodeč... yum yum :P

Bomo vidl kaj bo, pol pa hitr u SKB po gnar... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model leta....ga Ni čez R6 2006 .)

post-6348-1133904898_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in če koga pooblastiš :?...in je tudi uverjeno pri notarju :hmm: :devil:

Tko ja, še mal zakomplicirat, pa bomo tam!!!

Model leta....ga Ni čez R6 2006 .)

Vsak ima svojega favorita.. zmagovalec bo pa znan čez 11 dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav ampak ne gre...prijavljen sem(ocitno sem ker uporabljam forum a ne??)...stran se ne prikaze kot je treba ker spodaj pisa ZA GLASOVANJE MORATE BITI PRIJAVLJENI..halo?zato sem tudi pisal na forumu o tem... a se je ze komu to zgodilo?ocitno nekaj ne spila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!