Skoči na vsebino

Glasujte za Motocikel leta 2006!


Noise

Priporočene objave

Noise,moj glas lahko zbrišeš,saj moja udeležba na srečanju ne bo mogoča,tko da... :grrr

A to pomeni, da nimaš favorita? Štos je v izbiri motocikla leta, ne v prihodu na žur? No, slednje ja, če hočeš tekmovati še za čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da nimaš favorita? Štos je v izbiri motocikla leta, ne v prihodu na žur? No, slednje ja, če hočeš tekmovati še za čelado.

Izmed ponujenih možnosti je vsekakor dobil moj glas tisti,ki bi ga najrajš mel v svoji garaži :yes:

To z žrebanjem čelade pa stvar res mal zakomplicira: Nagrada je lepa,zato mi res ne bi blo lih čist vseen,če bi bil slučajno izžreban... :blush:

Sej mopi lahko obdrži moj glas,sam mene pa le izbriš s seznama za žrebanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mopi lahko obdrži moj glas,sam mene pa le izbriš s seznama za žrebanje :grim

??? Tega seveda ne moremo narediti. Žrebanje bo tam, in tisti, ki bo prvi "izvlečen" in bo tudi tam, čelado dobi.

PS: Saj ti ne bo nihče povedal, če si jo zadel, potem pa smo jo morali drugemu dati :xx: :xx: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni honde cbff 600s :cry: se je 1000 sam ni isto :cry:

no name like Honda :OK:

je je ampa ne tisto kar hočemo :angry2: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

honda je motor ostalo so le igrače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti ne bo nihče povedal, če si jo zadel, potem pa smo jo morali drugemu dati :xx: :xx: :naughty: :naughty: :naughty:

Kar pomeni, da moram poslat špijuna na fešto, da bom zihr vedel kdo bo dobil čeljado.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni honde cbff 600s :cry: se je 1000 sam ni isto :cry:

je je ampa ne tisto kar hočemo :angry2: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

honda je motor ostalo so le igrače

CBF 600 S je dve leti star motor, predstavljen leta 2003 v Milanu...

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=988

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=ST&f=4&t=6069

To naj ne bi bil "all time favourite" ali "moj ljubljenček" izbor, ampak Motocikel leta 2006...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To naj ne bi bil "all time favourite" ali "moj ljubljenček" izbor, ampak Motocikel leta 2006...

si siguren, da si zgornje dovolj na veliko napisal?! :?

pa barve manjkajo in kaksna animacija...... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si siguren, da si zgornje dovolj na veliko napisal?! :?

pa barve manjkajo in kaksna animacija...... :devil:

:devil: Še 75 ur in pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so kakšni vmesni rezultati znani? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi na prvem vmesnem času pa je Ducati ! .) samo čez prelomnico še mora, potem še ena kompresija pred ciljno ravnino, pa bo ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samoumevno :yea1: :whistle:

Kaj je zdaj lenuhi motosvetovi? Spite po težki noči ali kaj? Dajmo kakšno sliko gor pa novico na prvi strani zamenjat...MaNJ GOVOR'T PA ŠTRIKAT! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!