Skoči na vsebino

Glasujte za Motocikel leta 2006!


Noise

Priporočene objave

Itaq, da je to ena sama goljufija, verjetno so za zaroto celo krivi nezemljani. :krneki: :devil: :devil:

Kako je možno, da ne zmaga tisti, ki sem ga jaz glasoval, tu gre zagotovo za korupcijo. Ni čudno, da želijo ukiniti protikorupcijsko komisijo!! :slap: :ninja: :hmm: :krneki: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vse bolj postaja jasno, da vam je delta tem, priščipnila delćek denarja za organizacijo, t.i. "zabave" & dobro reklamiranje njihovih motociklov...

Mogoče kje na ogled statistika prodaje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, da je to ena sama goljufija, verjetno so za zaroto celo krivi nezemljani. :krneki: :devil: :devil:

Kako je možno, da ne zmaga tisti, ki sem ga jaz glasoval, tu gre zagotovo za korupcijo. Ni čudno, da želijo ukiniti protikorupcijsko komisijo!! :slap: :ninja: :hmm: :krneki: :devil:

Mogoče pa tisti, ki so za tole krivi, res mislijo da so nezemljani !

Tega pa tud jast ne razumem, zakaj skrivajo rezultate ? To več kot očitno kaže na neko kuhinjo, pa tud če je ni. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasovanje za poizvedbo glasov

hočemo rezultate

1 :BUA:

Pejt do zastopnika in tvoj favorit bo na drugem mestu...

Ne pa utrujat motosveta, ker nimajo nić z rezultati...

Saa glasoval si v štacuni, a ne... .)

3. :BUA:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaže se spet motosvetovko kreganje ter fovšija :grim

sam da ne bo pretepa :hmm:

važn da je Yamaha tako ali drugače prva !!!!

za ostalo me boli :lol1:

navali narod na honde :zzz:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem v čem je problem, mam hondo pa sem glasoval za R6.

Iz preprostega razloga: do raznih MV agust ne čutim nobene sentimentalnosti; potovalniki, endure, nakedi in vse ostalo me ne zanima, torej ostanejo cestaki ;)

in za 2006 se mi zdi največja novost prenovljena R6

in verjetno je še kdo s podobnim razmišljanjem ... da smo v Sloveniji pa dokazujete na vsakem koraku (v vsaki temi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem v čem je problem, mam hondo pa sem glasoval za R6.

Iz preprostega razloga: do raznih MV agust ne čutim nobene sentimentalnosti; potovalniki, endure, nakedi in vse ostalo me ne zanima, torej ostanejo cestaki ;)

in za 2006 se mi zdi največja novost prenovljena R6

in verjetno je še kdo s podobnim razmišljanjem ... da smo v Sloveniji pa dokazujete na vsakem koraku (v vsaki temi)

jaz sem prvi ki nima podobnega razmisljanja, zato ... greva se bolj na balkan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vse bolj postaja jasno, da vam je delta tem, priščipnila delćek denarja za organizacijo, t.i. "zabave" & dobro reklamiranje njihovih motociklov...

Mogoče kje na ogled statistika prodaje...

TSC-LABA, ki je yamahoR6 pripeljal na prireditev in je zmagala, je zadnje mesece zvest poslovni partner Motosveta... Če lahk na tem kako zaroto zgradiš mogoče? ;)

No, konkretni rezultati (uvrstitve in glasovi) bi bili minimalno, kar bi se pričakovalo od 'agilnega internetnega _medija_', ki bazira na uporabnikih foruma, s katerimi si nabija rating in obiskanost...

Itaq, da je to ena sama goljufija, verjetno so za zaroto celo krivi nezemljani. :krneki: :devil: :devil:

Kako je možno, da ne zmaga tisti, ki sem ga jaz glasoval, tu gre zagotovo za korupcijo. Ni čudno, da želijo ukiniti protikorupcijsko komisijo!! :slap: :ninja: :hmm: :krneki: :devil:

Jah, mi ne vemo, ker nam niso znane podrobnosti - lahk sam nabijamo, ugibamo, ... Kot sem rekel: fino bi bilo rezultate videt, če smo že klikali ... quid pro quo al kako že

ne vem v čem je problem, mam hondo pa sem glasoval za R6.

Iz preprostega razloga: do raznih MV agust ne čutim nobene sentimentalnosti; potovalniki, endure, nakedi in vse ostalo me ne zanima, torej ostanejo cestaki ;)

in za 2006 se mi zdi največja novost prenovljena R6

in verjetno je še kdo s podobnim razmišljanjem ... da smo v Sloveniji pa dokazujete na vsakem koraku (v vsaki temi)

men je najbolj napredna CBF1000... ker je odličen korak v korist uporabnikov... dobra moč in navor, udobje, varnost, ni high-tech, zato ima prijetno nizko ceno za slehernike... eden boljših kompromisov, po mojem :devil:

;)

PS dodajam še to ...

Če kdo verjame, da je glasovalo blizu 3.000 ljudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TSC-LABA, ki je yamahoR6 pripeljal na prireditev in je zmagala, je zadnje mesece zvest poslovni partner Motosveta... Če lahk na tem kako zaroto zgradiš mogoče? ;)

Vsa kar bi bilo za slišat, si pravkar napisal....

No, konkretni rezultati (uvrstitve in glasovi) bi bili minimalno, kar bi se pričakovalo od 'agilnega internetnega _medija_', ki bazira na uporabnikih foruma, s katerimi si nabija rating in obiskanost...

Jah, mi ne vemo, ker nam niso znane podrobnosti - lahk sam nabijamo, ugibamo, ... Kot sem rekel: fino bi bilo rezultate videt, če smo že klikali ... quid pro quo al kako že

Veliki brat Vas opazuje

Če kdo verjame, da je glasovalo blizu 3.000 ljudi ...

Gotovo si se zatipkal....30

---

Zavajanjte javnosti, ban*a preklema*a.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh so brezvezni takile posti, videt želimo sam koliko glasov je kakšnen moped dobu. in to je to... :hmm: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal to, da se ne objavi natančen rezultat, kar je sicer v navadi pri anketah, nagradnih igrah, izbiri "vozila leta" na raznih prireditvah, meče slabo luč tako na motosvet, kot na TSC-Labo, Yamaho in posameznike. Uporabniki niso ovce. So tudi kozli.

Verjamem, da bodo rezultati kmalu objavljeni.

@Bladzo - noise je preveč terensko bitje, da bi se z R6 fjakal... za asfalt ima Mazdo MX-5.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SyMrU

Uporabniki niso ovce. So tudi kozli.

ne ti men z rogatimi štirinožci :eek: :fight1:

meee :) sem mislil nase :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako. A žal ne verodostojni...

in kaj je po tvoje "verodostojno" ?

..........da kopica tako ali drugace laicnih motoristov glasuje za en kup plastike in pleha in taisti kup proglasi za "nekaj". bravo, verodostojnost na vrhuncu. ce se ze gres tako igro. vsaj jasno bi ti lahko bilo, da tudi ce bi tocno trije glasovali in bi se dva odlocila za en model bi ta zmagal. punkt.

ker ze isces zarote in skorumpiranost se najprej potegni za lastni nos in pometi pred lastnim pragom potem pa mogoce lahko kaksno pripomnis na karkoli okoli te tvoje tako ljubljene teme - mogoce sklepas po lastnem primeru o drugih :devil: - glej ga, kako _zarotno_ je lahko vse skupaj. :naughty:

umiri se, zadihaj in zacni uporabljati izrastek med rameni se za kaj drugega kot za spuscanje paranoidnih klevet v svet.

BTW motor za katerega sem glasoval ni zmagal. dobim kaksno odskodnino?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ledeni"... :hooray:

Že diham & ne ljubi se mi već...

Če bi pozorno prebral in ne prozorno, bi lahko prišel do ugotovitve, da sem bil prvi, ki ga je zmotilo to, da se lestvica ne objavi na motosvetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!