Skoči na vsebino

Glasujte za Motocikel leta 2006!


Noise

Priporočene objave

in kaj je po tvoje "verodostojno" ?

..........da kopica tako ali drugace laicnih motoristov glasuje za en kup plastike in pleha in taisti kup proglasi za "nekaj". bravo, verodostojnost na vrhuncu. ce se ze gres tako igro. vsaj jasno bi ti lahko bilo, da tudi ce bi tocno trije glasovali in bi se dva odlocila za en model bi ta zmagal. punkt.

Ne gre za zarote. Gre za minimalno dolžnost - če se nekdo hvali s tem "naši uporabniki so izglasovali vaš motor", je fino tudi tistim 3000 uporabnikom (verjamem, da niso glasovali vsi, sicer bi jih bilo še več ;)) dati spodoben rezultat, ki so ga naklikali...

Ne gre za revolucijo ali zahteve, gre za majhno spoštovanje do uporabnikov. Tisti minimum... niso uporabniki kr eni bureki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk mogoce zvem (tud na PM al pa mejl lohk) katera je bla daytona? i promise i'll be quiet :xx: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk mogoce zvem (tud na PM al pa mejl lohk) katera je bla daytona? i promise i'll be quiet :xx: :yes:

a si res želiš dodaatno varstvo?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk mogoce zvem (tud na PM al pa mejl lohk) katera je bla daytona? i promise i'll be quiet :xx: :yes:

Ne ker tvoj glas ni dovolj pomemben. Pomembna je yamahaR6 in TSC-Laba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, enkrat sem dobil opozorilo nekega moderatorja za nekaj...bistvo (iz "navodil")-tale forum ni demokracija. Je v domeni motosvet.com teama in jebiga.

Torej - ne nabijat naj dajo rezultate, če jih ne dajo, jih ne dajo. Njihova odločitev. Saj pa nismo v parlamentu (pa še tam je demokracija kurčeva).

Mene boli za rezultate, sam tolko. Pa tudi za motocikel leta. Nekje ta, nekje oni.

@SymRu - resno ga nehaj biksat s tvojimi zarotami, "slabimi lučmi" in ostalo paranojo. A se ti je čist odpelal al kaj, madona? Klaftraš nekaj povsem brez osnove, na nekih kvaziteorijah, skratka kr'neki. Dej, resno, preber še enkrat svoje poste, pa se mal zamisli...če vsi začnejo take kvasit na forumu, se naj ga kar ukine...

In zdaj te TSC pa Yamaha žreta? Hm, pa že u enmu drugmu postu si neki klamfal...kaj te pa boli v resnici?

mislim...kake frustracije, togote in vpitje... :headbang:

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene boli za rezultate, sam tolko. Pa tudi za motocikel leta. Nekje ta, nekje oni.

@SymRu - resno ga nehaj biksat s tvojimi zarotami, "slabimi lučmi" in ostalo paranojo. A se ti je čist odpelal al kaj, madona? Klaftraš nekaj povsem brez osnove, na nekih kvaziteorijah, skratka kr'neki. Dej, resno, preber še enkrat svoje poste, pa se mal zamisli...če vsi začnejo take kvasit na forumu, se naj ga kar ukine...

In zdaj te TSC pa Yamaha žreta? Hm, pa že u enmu drugmu postu si neki klamfal...kaj te pa boli v resnici?

mislim...kake frustracije, togote in vpitje... :headbang:

Še na loteriji vidiš pofukano žogico, kak prleti vn ... ne pa,da na nekem internet portalu, ki se hvali z on-line in ažurnostjo itd, ne bi mogel videt, oklk folka je blo za er6, kolk za r6, kolk za fz1... saj to ti je jasno, a? Vse drugo je pa zgolj nabijanje v to smer. Tako kot je nabijanje "Motosvetovci so izbrali R6". Brez osnove je nabijanje kaj malo vredno. Osnova je pa rezultat. Ki ne more biti sporen. samo ne vem, zakaj ga tak sramežljivo skrivajo. kot da bi kdo seksal v temi in ne bi upal luči pržgat :lol: ka bi se vidlo, da nogo od mize not tiši :)

Paranoja? Ne, hvala.

tebe pač ne zanima rezultat, mene pa - in še marsikoga drugega. nima veze z demokracijo. Ma pa veze s poslovno etiko :naughty:

PS: če se pač znajdem zjutraj skenslan, me prav tako ne bo dajala togota.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na loteriji vidiš pofukano žogico, kak prleti vn ... ne pa,da na nekem internet portalu, ki se hvali z on-line in ažurnostjo itd, ne bi mogel videt, oklk folka je blo za er6, kolk za r6, kolk za fz1... saj to ti je jasno, a? Vse drugo je pa zgolj nabijanje v to smer. Tako kot je nabijanje "Motosvetovci so izbrali R6". Brez osnove je nabijanje kaj malo vredno. Osnova je pa rezultat. Ki ne more biti sporen. samo ne vem, zakaj ga tak sramežljivo skrivajo. kot da bi kdo seksal v temi in ne bi upal luči pržgat :lol: ka bi se vidlo, da nogo od mize not tiši :)

Paranoja? Ne, hvala.

tebe pač ne zanima rezultat, mene pa - in še marsikoga drugega. nima veze z demokracijo. Ma pa veze s poslovno etiko :naughty:

PS: če se pač znajdem zjutraj skenslan, me prav tako ne bo dajala togota.

Lej, da ne bom ponovno pisal. :doze: ..še enkrat si preberi moj post od "@SymRu" dalje...gre bolj za to kaj vse si natrosil naprej iz "neobjave" rezultatov...

Kar se tiče pa glasovanja...seveda imaš vso pravico ŽELETI si objavo rezultatov...bo ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, da ne bom ponovno pisal. :doze: ..še enkrat si preberi moj post od "@SymRu" dalje...gre bolj za to kaj vse si natrosil naprej iz "neobjave" rezultatov...

Kar se tiče pa glasovanja...seveda imaš vso pravico ŽELETI si objavo rezultatov...bo ok?

Seveda natrosimo. Tako se pač dela na Motosvetu... Želja je pa pretirana beseda. Želim si recimo imeti Ducatija 999 v garaži ... neobjava rezultatov pa mi ne stimulira neke hude želje - le .. kako bi rekel ... zdi se mi podcenjevalno do forumašev, ki so klikali, morda v želji po tisti čeladi, morda pa pač zgolj iz pripadnosti ... ko gledaš fuzbal ,te tudi rezultat zanima, ne pa samo, kdo je zmagal ... ali pač? No, niti ne vem, če fuzbal gledaš :)

Pa kaj bi ti dopovedoval - imava različne poglede. Meni se pač da moje poglede zagovarjati, enim se to zdi blesavo. Kaj naj rečem - odvisno, koliko je kdo pripravljen vložiti v korektnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ze isces zarote in skorumpiranost se najprej potegni za lastni nos in pometi pred lastnim pragom potem pa mogoce lahko kaksno pripomnis na karkoli okoli te tvoje tako ljubljene teme - mogoce sklepas po lastnem primeru o drugih - glej ga, kako _zarotno_ je lahko vse skupaj.

Ice, za tole dobiš pa kozarec mleka ob priliki! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, enkrat sem dobil opozorilo nekega moderatorja za nekaj...bistvo (iz "navodil")-tale forum ni demokracija. Je v domeni motosvet.com teama in jebiga.

Seveda je ras, da je forum v domeni nekega teama, ampak forum so "spravili naprej" njegovi uporabniki . Sam po sebi je forum brez uporabnikov samo prazna lupina.

Tudi tisti, ki tu reklamirajo se morajo zavedati tega dejstva. Kupec je kralj in v tem pogledu se bo treba malo prilagajat sicer bodo eni pač kam drugam pogledal pa bo zaradi tega mogoče tudi MS postal manj zanimiv za ostale.

Za tiste, ki samo nabijajo poste je pa tko vseen kje so, samo da je velka cifra spredi. Lahko bi bil tudi forum o malih živalih ...

Prepričan sem, da bi bilo prav, da se rezultati objavijo. Pa konec koncev, jih naj pa "prilagodijo" in take pokažejo. A je to tko težko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu

Paranoja? Ne, hvala.

tebe pač ne zanima rezultat, mene pa - in še marsikoga drugega. nima veze z demokracijo. Ma pa veze s poslovno etiko

matr jaz sm glasval zarad čelade :grim

pa tud tolažilne nagrade ni blo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr jaz sm glasval zarad čelade :grim

pa tud tolažilne nagrade ni blo :hmm:

Jst si bom čelado že sam kupu, al jo bom pa kje zastojn dubu ... :P

Tolažilna pa so ti ble polrazvite bejbe v Rollbaru in prijetno druženje s približno 300 motosvetovci (kot pravijo, da jih je bilo tam) :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdi se mi podcenjevalno do forumašev, ki so klikali, morda v želji po tisti čeladi, morda pa pač zgolj iz pripadnosti ... ko gledaš fuzbal ,te tudi rezultat zanima, ne pa samo, kdo je zmagal ... ali pač? No, niti ne vem, če fuzbal gledaš :)

SymRu, najprej sem mislil, da se zafrkavajo z neobjavo rezultatov, sedaj pa vidim, da mislijo resno. :slap:

Štala. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, najprej sem mislil, da se zafrkavajo z neobjavo rezultatov, sedaj pa vidim, da mislijo resno. :slap:

Štala. :BUA:

Meni se tudi zdi brezveze. Morda bo kak sezonski test R6 padel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljamo grafe iz članka, ki je bil v pripravi, vendar ga, zaradi več kot očitne paranoje nekaterih in poskusov primitivne diskreditacije glasovanja ne moremo v miru dokončati, kot je bilo predvideno.

post-3-1135329240_thumb.jpg

post-3-1135329305_thumb.jpg

post-3-1135329325_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljamo grafe iz članka, ki je bil v pripravi, vendar ga, zaradi več kot očitne paranoje nekaterih in poskusov primitivne diskreditacije glasovanja ne moremo v miru dokončati, kot je bilo predvideno.

Ne se zdaj razburjat, ker je krvida VAŠA....bi nas vsaj obvestili, da bodo rezultati vidni...

Ne pa,...jah, pejt si jih pogledat k zastopniku...še enkar, bud**le

honda je še skoz druga :lol1:

Si sploh ne zasluži bit druga, niti osma.

Honda... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!