Skoči na vsebino

Glasujte za Motocikel leta 2006!


Noise

Priporočene objave

Glede na to, da je forum precej (zelo) naklonjen japonarjem sem presenečen nad rezultatom Aprilie.........dobro četrto mesto! :OK:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je forum precej (zelo) naklonjen japonarjem sem presenečen nad rezultatom Aprilie.........dobro četrto mesto! :OK:

Tudi jaz sem zadovoljna s četrtim mestom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je forum precej (zelo) naklonjen japonarjem sem presenečen nad rezultatom Aprilie.........dobro četrto mesto! :OK:

forum sestavljamo mi :grim se pravi smo uporabniki foruma tudi pristaši poševnookih :OK:

Krava nehaj se bunit :hmm:

sej je tvoj moped na šestem mestu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je forum precej (zelo) naklonjen japonarjem ......... :OK:

:slap:

Ta forum mi je iz dneva v dan bolj pri srcu, ker vsak sleherni dan izvem kakšno novo stvar; če imam pa srečo pa tudi dve ali celo tri :devil:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljamo grafe iz članka, ki je bil v pripravi, vendar ga, zaradi več kot očitne paranoje nekaterih in poskusov primitivne diskreditacije glasovanja ne moremo v miru dokončati, kot je bilo predvideno.

Dobro, da smo vsi vedeli, da imate v planu objavo. Sicer to ni bilo opazit. Bi pa bil dovolj en stavek s tvoje ali Noisove strani.

Fantje, revolucija je uspela. In zopet je narod dosegel svoje.

Nocoj bom lažje spal. In sanjal motorček, ki se je uvrstil v zlato sredino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zdaj razburjat, ker je krvida VAŠA....bi nas vsaj obvestili, da bodo rezultati vidni...

Ne pa,...jah, pejt si jih pogledat k zastopniku...še enkar, bud**le

Menim, da so ljudje dovolj inteligentni, da so prišli sami do zaključka, da bo pripravljen članek o glasovanju, zabavi itd. Sicer pa si s svojim nivojem komuniciranja povedal vse.

P.S.

Za vse vnete zagovornike nekakšnih zarot, kot sta Symru (zanimivo, da še nisi slišal za loge) & Krava obstajajo logi glasovanja (vključno z IP-ji):

- Uporabnik Krava je glasoval 55 po vrsti, dne 12.02.2005 ob 08:00:03

- Uporabnik Symru je glasoval 157 po vrsti, dne 12.02.2005 ob 11:18:02

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Ta forum mi je iz dneva v dan bolj pri srcu, ker vsak sleherni dan izvem kakšno novo stvar; če imam pa srečo pa tudi dve ali celo tri :devil:

To nam je všeč - namen foruma je tako dosežen! :OK:

Welcome, keep coming back. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da so ljudje dovolj inteligentni, da so prišli sami do zaključka, da bo pripravljen članek o glasovanju, zabavi itd.

...

Ti si pa RES!!! neumen. :slap: :slap: :slap:

Pa KJE bi naj bil pripravljeni??? Vletel si kot strela z jasnega s temi rezultati.

Nikrakršnih obvestil o pripravi rezultatov na motosvetu....

Moja zadnja objava v temi.

Čao Ćap'c :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kategorija motocikli je namenjena konstruktivnim debatam in ne osebnemu žaljenju souporabnikov foruma.

Zadihajte, preštejte do 5 in premislite, preden se pokakate v katerokoli izmed tem.

LP, Noise

PS: Če kakca (driske) ne morete zadržati zaradi kakršnihkoli zdravstvenih razlogov pa prosimo, da moderatorje in ostale uporabnike o tem obvestite (no, slednje niti ni potrebno, bodo/so že opazili).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kategorija motocikli je namenjena konstruktivnim debatam in ne osebnemu žaljenju souporabnikov foruma.

Zadihajte, preštejte do 5 in premislite, preden se pokakate v katerokoli izmed tem.

LP, Noise

PS: Če kakca (driske) ne morete zadržati zaradi kakršnihkoli zdravstvenih razlogov pa prosimo, da moderatorje in ostale uporabnike o tem obvestite (no, slednje niti ni potrebno, bodo/so že opazili).

Noise, ne sekiraj se - kle sta dva psa ki lajata na karavano - vsi pa vemo kako le-ta na lajanje reagira...

Vecina nas je se vedno zadovoljnih... Pa se nimamo paranoje, tko da nam je dovolj lahko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kost! :worship:

Sedaj so večeri ob ognju in pivu spet dobili smisel, saj bodo polemike, kateri motor je na katerem mestu, po mnenju publike in našem "objektivnem" mnenju, dobrodošlo poživile večere!

Vesele praznike in še bolj uspešno leto vsem motosvetovcem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je forum precej (zelo) naklonjen japonarjem sem presenečen nad rezultatom Aprilie.........dobro četrto mesto! :OK:

Jap, men je tut kulll :OK:

MenimZa vse vnete zagovornike nekakšnih zarot, kot sta Symru (zanimivo, da še nisi slišal za loge) & Krava obstajajo logi glasovanja (vključno z IP-ji):

- Uporabnik Krava je glasoval 55 po vrsti, dne 12.02.2005 ob 08:00:03

- Uporabnik Symru je glasoval 157 po vrsti, dne 12.02.2005 ob 11:18:02

...

Mi smo sam rezultate hotl videt ... vse nabijanje je bilo v smislu doseganja tega cilja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo sam rezultate hotl videt ... vse nabijanje je bilo v smislu doseganja tega cilja :)

:doze: :doze: Nabijanje z žaljenjem, klevetanjem in blatenjem posameznikov, motosveta, motosvetovih poslovnih partnerjev, pa je res super!!!

Kar tako naprej... dokler je še vetra kej... :OK:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, men je tut kulll :OK:

Mi smo sam rezultate hotl videt ... vse nabijanje je bilo v smislu doseganja tega cilja :)

Upam, da boš vsaj dobil kakšno plačilo za svoje poskuse diskreditacije glasovanja, blatenja poslovnih partnerjev in sodelavcev motosveta, še posebej pa je zanimivo to, da te večina od njih pozna in ve za koga pišeš članke.

Torej, komu že povzročaš škodo?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

b28.gif

Sam moji favoriti so bili šele na 3., 17. in 20 mestu.q69.gifm51.gif

Sploh za GSR-ja sm mislu, da bo dobu več glasov.

a1020.gift57.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boš vsaj dobil kakšno plačilo za svoje poskuse diskreditacije glasovanja, blatenja poslovnih partnerjev in sodelavcev motosveta, še posebej pa je zanimivo to, da te večina od njih pozna in ve za koga pišeš članke.

Torej, komu že povzročaš škodo?!?

za As? :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabijanje z žaljenjem, klevetanjem in blatenjem posameznikov, motosveta, motosvetovih poslovnih partnerjev, pa je res super!!!

Ni. Vendar bi se mu dalo v dobršni meri izogniti s kratkim obvestilcem v smislu:

"Cenjeni uporabniki, rezultati glasovanja so trenutno v obdelavi in bodo predvidoma objavljeni takrat pa takrat."

End of story.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni. Vendar bi se mu dalo v dobršni meri izogniti s kratkim obvestilcem v smislu:

"Cenjeni uporabniki, rezultati glasovanja so trenutno v obdelavi in bodo predvidoma objavljeni takrat pa takrat."

End of story.

:worship: :worship:

Točno tako !

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni. Vendar bi se mu dalo v dobršni meri izogniti s kratkim obvestilcem v smislu:

"Cenjeni uporabniki, rezultati glasovanja so trenutno v obdelavi in bodo predvidoma objavljeni takrat pa takrat."

End of story.

Točno tako. In bi vsi prišparali nekaj živcev in časa. In nepotrebnih postov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boš vsaj dobil kakšno plačilo za svoje poskuse diskreditacije glasovanja, blatenja poslovnih partnerjev in sodelavcev motosveta, še posebej pa je zanimivo to, da te večina od njih pozna in ve za koga pišeš članke.

..in zdaj za kazen ne bo dobil nove R6-ke, da bi jo stestiral :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: :doze: Nabijanje z žaljenjem, klevetanjem in blatenjem posameznikov, motosveta, motosvetovih poslovnih partnerjev, pa je res super!!!

Kar tako naprej... dokler je še vetra kej... :OK:

:topic:

Motosvet je žal vedno gojil tradicijo demokratičnega 'izražanja mnenj' tudi brez mere...

Če bi bil to moj forum, bi take teme za odpiranje ventilov blokiral in se teh mehanizmov tudi sam ne bi posluževal.

Poglej teme o Motoshopu, Motoristu, itd. Tam je veter vedno bogato pihal v razna jadra.

Upam, da boš vsaj dobil kakšno plačilo za svoje poskuse diskreditacije glasovanja, blatenja poslovnih partnerjev in sodelavcev motosveta, še posebej pa je zanimivo to, da te večina od njih pozna in ve za koga pišeš članke.

Torej, komu že povzročaš škodo?!?

to je moja zadnja objava na to temo, če je potreba, lahko žongliramo preko PM/e-mail.

Skratka - upam, da bo nekdo malo razmislil o negativni reklami, škodi in za forum globalno zastavil ustrezne strategije. Tako bo verodostojnost le zrasla. Poslovnih partnerjev nihče ne blati - želim jim vse dobro in uspešno. Uporabnikom pa tudi: vesele praznike in dobre fure v naslednjem letu.

Lep pozdrav, vaš zvest uporabnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - upam, da bo nekdo malo razmislil o negativni reklami, škodi in za forum globalno zastavil ustrezne strategije. Tako bo verodostojnost le zrasla. Poslovnih partnerjev nihče ne blati - želim jim vse dobro in uspešno. Uporabnikom pa tudi: vesele praznike in dobre fure v naslednjem letu.

Eh! Potem pač jaz več ne znam brati slovenščine. Predlagam, da si ponovno prebereš svoje objave in teorije zarote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni. Vendar bi se mu dalo v dobršni meri izogniti s kratkim obvestilcem v smislu:

Verjemite, da se je bilo temu nemogoče izogniti. Še niste opazili vzorca?

...

No ja. Mislim, da bo kar dovolj za letošnji motocikel leta.

R6 in vrstni red vseh ostalih ste izbrali obiskovalci motosveta, uporabniki foruma. Zahvala vsem, ki ste tvorno sodelovali pri izbiri in razglasitvi, nekateri so bolj zadovoljni, drugi manj, vzorec je nezanemarljiv, primerjava s prodajnimi številkami bo zanimiva, čez slabo leto pa ponovno glasujemo...

... in da bi vmes vsak s svojim motociklom leta prevozil veliko kilometrov in založil veliko ovinkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja...no, ne. Nikjer ne piše da se ne vidi trenutnih standingov. Tako moja malenkost navajena da, ko nekje glasuje, dobi tiste lepe stolpčke al procente...ne pa da te vrže nazaj na isto stran.

Ehm, maybe pa že mal kompliciram :hmm: :wacko:

Piše, da bo motocikel razglašen na zabavi, in da lahko vsak glasuje samo enkrat... Procentčki bodo tudi... Party!!!

Ej Krava, ne si zdaj lastit, da si prvi težil za standinge z glasovi, ker sem bil jaz ta težak :P

Ja pa trajalo in trajalo...no zdaj je tle in peace. Je bilo kar nekaj nepotrebne hude krvi. Saj se že vsi pomalem poznamo oz. moderatorji in kilopostarji se verjetno precej bolje.

Hej Sym, "moj" ER-6 je precej pred "tvojo" CBF-o. Saj je vse to kar si napisal za CBF-o tudi ER-6, sam da je manjši in cenovno dostopnejši :) Sem se odločal prav med ER-jem, CBF-ko in GSR-jem in imel v mislih podobne kriterije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemite, da se je bilo temu nemogoče izogniti. Še niste opazili vzorca?

OK, recimo, da verjamem(o). Verjamem(o) pa tudi, da avtoritarni odgovor v smislu:

Kar se tiče objave rezultatov, pa: uvozniki bodo/so dobili podrobne rezultate glasovanja za svoje motocikle, in pri tem bo tudi ostalo.

na enostavno prošnjo v smislu:

Noise a lahko prilepiš, koliko glasov je dobil vsak od teh petih motociklov :?

običajno ne deluje ravno pomirjujoče.

In, da ne bi prihajalo do nesporazumov, izjave v smislu:

... ker je zadeva skorupirana....

... ste gulfal...

... ban*a preklema*a....

tudi niso na nekem dostojnem nivoju. Tako da je dialog elegantno odjadral v maloro, podprt z vetričem tako z ene kot z druge strani. To pa je tudi edini, pa zelo očitni vzorec, ki sem ga opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!