Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Morm tole pojasnt da si ne bo kdo od nepoznavalcev mislu da smo kkšne mamile jemal, pil smo Jegra in ga z pivom zalival....nč nelegalnga...res pa da smo pri količini mal pretiraval... :yea2:

Mogoce smo res en mau pretiraval ampak nic ni v nas ustal vse smo nazaj dal!

Komi cakam nove dirke!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebo te ja... Še vseen sm bil 10 kil težji od tebe če ne več... Pa probi ti pajk še kam shujšat če moreš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy nekatiri so dal nazaj in takrat sem v enem šotoru vidu prvikrat in zadnikrat šraufat supermotarde ( voznike ) Kdo je pa nazaj dajal pa nevem jest ne.

Popravljeno . Popravil ORJAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy nekatiri so dal nazaj in takrat sem v enem šotoru vidu prvikrat in zadnikrat šraufat supermotarde ( voznike ) Kdo je pa nazaj dajal pa nevem jest ne.

Kr direkt povej kje je to blo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebo te ja... Še vseen sm bil 10 kil težji od tebe če ne več... Pa probi ti pajk še kam shujšat če moreš...

Pa se ti mal nategen in se probi zbasat na MM z 182 cm ter z zelo velikim jajci! Ni šans da se gor spravš palček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jajc ne prazneš ti jest lahko minija predelam, de boš mel na tanku pa na zicu namensko jamico... hehhehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljš ga je peljat...

Evo SF v nečem se pa strinjava! :OK: :OK:

Ampak ker velika večina forumašev bere samo zadnje strani tem si bom drznu še enkrat povedati naslednje:

Perspektiven mlad voznik MM z udeležbami na državnih prvenstvih, ter mednarodnih dirkah išče sponzorje za tekmovalno sezono 2004. Zadal sem si cilj skupno zmago na DP Slovenije, ter skupno zmago na Pokalu Slovenije&Hrvaške 2004. Vsekakor mi to brez vaše pomoči ne bo uspelo. V proti uslugo reklamiram vaše ime ter logotipe na dirkalnem motorju, zaščitnih oblačilih, ter na spremljevalnem vozilu. Lahko pa tudi nastopam v vaših reklamnih spotih.

Vse ostale informacije na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav batzalja. Jest se prou fletno nasmejim ko se minimotovci mal med sabo ( seveda prijateljsko) kregajo!

So vsi face- od prvega do zadnjega :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj vem da se zajebavajo! :D

SF,vem da ga je fino peljat,samo nazadnje k sm se vozil z MM sem strgal hlače! <_<

:D :D :D

spidy,pri lorealu sprašujejo če bi delal reklamo za šampon-bi mogu rečt na konc 'loreal,ker se cenim'!! :lol: :P :D :) to bo dnarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj vem da se zajebavajo! :D

SF,vem da ga je fino peljat,samo nazadnje k sm se vozil z MM sem strgal hlače! <_<

:D :D :D

spidy,pri lorealu sprašujejo če bi delal reklamo za šampon-bi mogu rečt na konc 'loreal,ker se cenim'!! :lol: :P :D :) to bo dnarja.

Lahko se zmenmo z lorealom. Če ti navezeš stike ter izpeljemo in podpišemo pogodbo ti pripada določen procent provizije.

Mislim, da sem ravno ustvarjen za Loreal, ker se močno cenim B)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa tko naredva... Iz tvojga žepa u moj žep... Si za? Hehhehe

:fight2: Pa kva se ti zdej tle neki bašeš!!!

Če sem jaz sejal bom tudi jaz žel! :angry:

JASNO :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam pokale pod ugodno letnik 2001-2003 :yea2: :kva1: :kva1: :devil: :devil: :devil:

No pa da vidmo al se bo kaj prodal al nič?!

Lahko pa resno naredimo avkcijo ter izkupiček namenimo mladim nadarjenim voznikom MM, za lažjo pot do uspeha!

(MENI :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dokažeš da si star 7 let, visok 145 cm in težak 35 kilogramov, skratka ravno pravi za začet v klasi minimoto junior, te takoj sponzoriam z 200 euri... Anpak samo tebe... hehehehe Pri senjorjih ne moremo govort o mladih talentih ampak ljudeh željnih zabave, vsakotedenskega kralja živali in poliča vina...))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej orjak! Po kolk so pokali? Bom enga kupu Spidyju ker ga drug let itak ne bo dobil nbenga k bom jest še mal shujšal... hehhehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!