Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Tudi jaz sem lastnik "kitajca", čeprav na svetovnem spletu takšne prodajajo kot japonske. No, pa pustimo podrobnosti. Tudi mene zanima, če se je kdo lotil tuninga kitajca. Sam sem našel telefonsko, kjer naj bi prodajali kitajce in kite za tuning, vendar še nisem utegnil poklicat. Če se bo kdo pozanimal, bom zelo vesel. če bo napisal kakšno ceno in kako zadeva izgleda.

:hmm: Le zakaj bi navijal kitajca :eek:

Iz osla se dirkalnega konja na da naredt, to smo se že naučil...dirkal itaq ne boš, torej sklepam, da bi bil rad glavni na vasi :naughty:

sejvešdasehecam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Le zakaj bi navijal kitajca :eek:

Iz osla se dirkalnega konja na da naredt, to smo se že naučil...dirkal itaq ne boš, torej sklepam, da bi bil rad glavni na vasi :naughty:

sejvešdasehecam :P

Maš prav. :OK: Na 74 je moja ponudba k j sigurn cnej ku kitajc z vsu predelavo :alien1:

post-5178-1123147960_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede copat imam nekaj novih informacij. V Giga športu se jih dobi za 3750 SIT, znamka GOLA :OK: :eek: Prvič slišim, ampak mislim, da bodo dobre, pokrijejo členke imajo tenek podplat.

Tu je še slika:

post-8009-1123159732_thumb.jpg

Upam, da nisem preveč v temo brcnu s tem nakupom :doze:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izo, sej veš, da ne morem pustit nobene stvari originalne. :kva2: Glede kita sem se pozanimal in baje, da pride šele jeseni ven in bo stal okrog 50k sit tko, da je verjetno boljš mal svojo glavo uporabit. Jaz imam namen samo malo pobezat tko, da bom mel mal rezerve. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kok je kej s temi kitajskimi mini motim

so ok kok kej to drzi ka je treba kej vzrdzvat na kolk kej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam kakšne tri tedne in do zdaj so bile edini strošek gume. Kako bo naprej ne vem. Kolikor sem do zdaj slišal, če pustiš originalnega ni stroškov pa tudi deli so poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume sem menjal, ker sem jih zlizal. Tovarniške so zdržale eno popoldne vaških dirk. So pa za po ravnem še čist dobre, samo na robovih se vid platno. :lol1: Jaz sem dal za par gum 12k sit, samo to je bla VIP cena, drugač so pa okrog 10k sit. Izdeluje jih Sava. Kakor je Orjak napisal, pokliči, ne bo ti žal. savske gume so res špica. Obrabe skoraj ni, drži pa kot prilimana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči GSM in boš lahko zvedu več o gumah in ceni.

Z savsko gumo lahko delaš vsaj 1/5 hitrejše čase.

SE OPRAVIČUJEM GSM 041 709 740

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči GSM in boš lahko zvedu več o gumah in ceni.

Z savsko gumo lahko delaš vsaj 1/5 hitrejše čase.

Sej zaenkrat so še dobre gume me je sam zanimal kje se jih da nabat k jih bo zmankal :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zaenkrat so še dobre gume me je sam zanimal kje se jih da nabat k jih bo zmankal :D !

Jaz znam za PGV - motocenter na Celovški, če se voziš od tivolija proti Mercator centru boš vidu na desni strani, ne moreš zgrešit.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima imam par motorčkov minimoto za prodat...novih po 55.000 SIT. Več informacij na gsm 041 332 049 vsak dan po 16. uri :OK:

ok sm se odlocu da nabavim enga :) te poklicem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa s temi motorčki če se bi rad mal po mestu peljal? Kaj pravijo modri angeli? Pod kaj spadjo ta vozila?

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj pa se "hlinite" vsi po teh "mini" mini motojih?? A 110ccm nobenih ne zanima??

Saj bo amatersko s temi kitajčki dirkal malokdo, oz. noben. Vsi bi jih meli malo za "preseravat"!?... Zato vidim boljšo rečitev v oddtenek večjem in zmoglivejšem stroju, ki že serijsko brcne do 90-100km/h!?? Pa še fajn štimo ma... :grim in dost opreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj pa se "hlinite" vsi po teh "mini" mini motojih?? A 110ccm nobenih ne zanima??

Saj bo amatersko s temi kitajčki dirkal malokdo, oz. noben. Vsi bi jih meli malo za "preseravat"!?... Zato vidim boljšo rečitev v oddtenek večjem in zmoglivejšem stroju, ki že serijsko brcne do 90-100km/h!?? Pa še fajn štimo ma... :grim  in dost opreme...

erm, nas je ze v celju ene par ko majo vsi kitajcke(moj pride danes upam :P), pa za tolk mal dnarja gremo lepo na enga izmed poligonov pa poknemo eno dirko.. to je to pocen zabava, 110ccm je ze predrag(pa vecji je ni fore :).. ce bi sou pa res neki dirkat bi si pa itaq kakega polinija alpa DM nabavu ki pa tud ni pocen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj pa se "hlinite" vsi po teh "mini" mini motojih?? A 110ccm nobenih ne zanima??

Saj bo amatersko s temi kitajčki dirkal malokdo, oz. noben. Vsi bi jih meli malo za "preseravat"!?... Zato vidim boljšo rečitev v oddtenek večjem in zmoglivejšem stroju, ki že serijsko brcne do 90-100km/h!?? Pa še fajn štimo ma... :grim  in dost opreme...

Kje boš pa dirkal s 110 ccm dirkalnikom? Jaz sem svoj motor prodal in dokler se ne bojo razmere spremenile bo mini moto kar lušna tolažba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo že kej ve kje bi se dal dobit ''tuning'' kite za minimoto(kitajčke)??

Na internetu se dajo dobiti naviti cilindri za 47 in 49 kubične kitajčke, pri nas pa kite obljubljajo jeseni. Jaz bom raje sam malo pobrskal po motorju, ker je čist enostaven agregat in ni treba biti ravno tuner, da iz njega izvabiš še kakšnega konja. Za Hujše predelave pa mislim, da je vseeno preveč cheap varianta, da bi motorček zdržal. Po nekaterih informacijah je problem veriga pa tudi ostalo ni ravno za 15KM. Če bi rad dirkalni mini moto, potem je verjetno vseeno bolje, da nabaviš Polinija, ki je že pripravljen za takšne zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa s temi motorčki če se bi rad mal po mestu peljal? Kaj pravijo modri angeli? Pod kaj spadjo ta vozila?

LP :OK:

Probat pejt, pa javi, kaj so rekli v primeru, če te bojo dobil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!