Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

ici kaj to za vas profije  al kitajcke? :D

Z orjakom tuhtava da vklučmo tud kitajčke nekje vmes če vas bo dost,kukar prezentacijo,drgač je pa to D.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pravim, važn, da je luštn. RS 50, ti kar pridi. Ponavadi se dobimo ob sobotah popoldan v Mengšu pred šolo. Lahko me pokličeš na tel. 041 638-488, samo kakšno uro prej, ker se ne morem vozit z mobitelom v žepu. Ne gre... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: zdj me najdete pod nickam FiFtY_ in ne več pod Anze-S :) sm končno spedenou tole :) :) zdj bo pa treba spet poste nabirat pučas :blush: :topic:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da se ne da? :eek: Mi smo to sprobal v soboto. V najhujšem nalivu se je eden vozil po kolenu. :kva2: Originalne gume s profilom, smo pa že ugotavljal, da so bl zato, da motorček ni samo na feltnah. Tudi Kitajski slajki niso slabi. Samo prednja se počasi ogreje. Jaz pravim,čez Savo jih ni. Orjaka vprašajte. on je stručko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da se ne da? :eek:  Mi smo to sprobal v soboto. V najhujšem nalivu se je eden vozil po kolenu.  :kva2:

Ej ti naš Vodka....že to soboto lahko prideš pokazat v Zagorje fantom, kaj se da in kaj ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej postov nazaj ste se pogovarjal nekaj o kordura kombinezonih. kje se to lahko dobi? Koliko stane? Malo sem spraševal proi naših prodajalcih, pa nobeden nima! Help!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej postov nazaj ste se pogovarjal nekaj o kordura kombinezonih. kje se to lahko dobi? Koliko stane? Malo sem spraševal proi naših prodajalcih, pa nobeden nima! Help!

041 709 740 Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ki zanimajo tuning deli za kitajčke: spotrne sklopke, karburatorji, izpuhi,... Oblačila: kombinezoni za mini moto, kolenčniki, komolčniki rokavice, čevlji naj me pokličejo: 041/760282! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ!

Smo že kaj bliže novi amaterski dirki ali pa vsaj srečanju amaterjev?

LP!

Lahko bi se en dan kitajcki zmenli pa dobili na enem parkingu pa malo pofurali

al pa kako progo najeli kje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se nam pridružite naslednjo nedeljo pred Avtotehno v Ljubljani.

Dan!

Se pravi, da 4 septembra. Jaz pridem!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POHVALA ZAGORJANOM ZA LETOŠNJI NAJVEČJI MOTO SPEKTAKL V SLOVENIJI

UPAM DA SO BILI TUDI DRUGI ORGANIZATORJI PRISOTNI IN IN SI OGLEDALI KAKO POPESTRITI PROGRAM IN OBDRŽATI PUBLIKO DOPOZNIH UR PRISOTNO NA PRIREDITVI. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :eek: :eek: :eek: :eek:

post-5173-1125299296_thumb.jpg

post-5173-1125299320_thumb.jpg

post-5173-1125299334_thumb.jpg

post-5173-1125299347_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil orjak1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar mam za zdaj  :? Zna še bit :yea1:

Živjo.Menam podpis ker je ICI nadimk od sina pa da naj noute menal.Sine bo naprej pisu kot ICI jz ata pa ku ŽILA. :oops: :oops: Glaun de vse laufa naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.Menam podpis ker je ICI nadimk od sina pa da naj noute menal.Sine bo naprej pisu kot ICI jz ata pa ku ŽILA.  :oops:  :oops: Glaun de vse laufa naprej

Vse slikce cca 70 kos je na teh straneh :eek:

http://www.amdrustvo-izlake.si/Minimoto/Minimoto%202004.html

Iztok Zivko - MINIMOTO

Popravljeno . Popravil ŽILA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns u logatcu jih en prodaja (50ccm). sm ga tud ze vidu na cesti... potegne pa do 50km/h. ce koga zanima lohk cifro prlimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj vam povem tu pri nas je eden ko se z temi majhnimi ukvarja. jih uvaža. cena je 150k. leti ti 80 na uri. imaš luči. električnivžig.

no če pa vam ni dovol končna 80 pa se da nabavit za tega sporten izpuh potem je pa končna okorg 130. samo bolše da imaš z sosedi dobre odnose ker bol pa brnijo ko nevem kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!