Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

V nedeljo sem bil prvič na tapravem minimoto treningu. Ful dobr. SF, hvala za rentanje svoje živalce. Motil me je samo, da smo trije postavljal progo, ostali so pa gledal. Sej nebi nobenega hudič vzel, če bi eno cev prijel. Pa še v desetih minutah bi blo fertik. Tko je pa trajal skor eno uro. No, ampak, kdo pa sem jest, da bi vam pamet solil. Se boste že zmenil. Se priporočam za naslednjič. A v nedeljo bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

mene zanima kakšne so cene eh motorčkov v italiji, kakšna je cena za motorčk ki pri nas stane 60-70k, zanima me če se mi ga splača iti kupt v italijo in če se kje najbližje obstaja kaka prodajalna (gorica?)

res prosm če mi zna kdo odgovorit

hvala že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

mene zanima kakšne so cene eh motorčkov v italiji, kakšna je cena za motorčk ki pri nas stane 60-70k, zanima me če se mi ga splača iti kupt v italijo in če se kje najbližje obstaja kaka prodajalna (gorica?)

res prosm če mi zna kdo odgovorit

hvala že v naprej

Te ki pri nas stanejo 60-70 so samo po imenu minimoto, vsaj kokr se jst spoznam , ker to so dost slabi ponaredki ampak ok za tko mal pelat je tudi to uredu, in baje da se da ceneje dobit v nemciji italiji,ampak kakih 10k,mogoce 15k,toliko te pride bencin...ni racunice iskat pomoje...

Ker pravi minimoto so krepko cez 100 sit rabljeni...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že večkrat sem slišal, da imajo "kitajčki" veliko problemov z gumami. Imamo kar veliko zalogo rabljenih gum. Vožene po en vikend (dirka).

Po želji vam jih tudi premontiram.

Info 051337010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starosta minimota orjak1 in njegov mehanik :OK:

Z leve proti desni....

Ter še en tekmovalec minimota Janez Prenar

post-2044-1126554062_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo prodaja vodno hlajene kitajčke? Velik je govora, pa za nobenega ne vem, da bi ga imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi meu kdo minimoto (kitajčeka), za 180€, zapakiran, v škatli, z stojalom in orodjem nekim al kaj je... naj mi čimprej javi na 041906569, pa naj bo iz mb oz. okolice, kr bi se šlo v petek zjutraj po njih, pa da gre zraven, oz. da dnar...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne dab biu kej pameten, k priznam da glih u detajle tehnike se ne spoznam, sam kitajci nej bi bla ena katastrofa od jajc, kukr sm slišu že od parih.... Tko, da to najbolj da kej več povejo tisti, k kitajčke majo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi meu kdo minimoto (kitajčeka), za 180€, zapakiran, v škatli, z stojalom in orodjem nekim al kaj je... naj mi čimprej javi na 041906569, pa naj bo iz mb oz. okolice, kr bi se šlo v petek zjutraj po njih, pa da gre zraven, oz. da dnar...

LP

-matej

A ste jih šli iskat? So v redu. Mene bolj zanima, če so imeli tam kjer ste jih kupili tudi miDi moto, kakšne in kakšna je cena.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s svojim do sedaj naredil okrog 50 km in dela brezhibno. Drugače so pa problemi v glavnem zaradi fergazarja. Deli pa tudi niso dragi. Smo pa že enkrat ugotovil. Mal denarja, mal muske. Zame je dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste jih šli iskat? So v redu. Mene bolj zanima, če so imeli tam kjer ste jih kupili tudi miDi moto, kakšne in kakšna je cena.

LP

jap.. šli iskat, dobili robo, še celo bonus, da ker smo že kao količino kupli, da zaj dobimo po 200€ komad (minimoto)... zadeva laufa, sestaviš, natočiš benz, pa gassss... pa ful se pozna če maš 100 oktanof not :) ... gre občutno bolše in lepše.. se pa baje bol greje tud... skratka, dobro je :)

midimotov mislim da nimajo, majo pa minimoto kros, pa čoper, pa ATV, pa vespo :) .. pa kaj vem kaj še vse :) da bi pa midimotota vido pa se ne spomnim... če te pa cena zanima, pa jih tud na kramarskem prodajajo, okol 100 jurjof je cena

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JO!

Ja mene zanima kako je glede super 100-tke v minitomojih!!!! Nekaj postov više nekaj piše, ima morda kdo še kaj več izkušenj?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So probavali 100 oktanski bencin na zadnji dirki in ni bilo pravega navdušenja. Če se gre kdo spuščat v detajle, potem bi bil najboljši bencin 91 oktanski, ker ima hitrejši samovžig in zaradi tega dela manj saj, ker lepše zgori.Tudi ugaša motor manj pri 95 ali 98 oktanskem motorju. To je samo podatek iz tehnološkega vidika. V praksi je pa samo probavanje, probavanje, probavanje. Bolj je pomembno olje, ki se uporablja saj se ob nekvalitetnem olju nabirajo saje, mazanje ni pravo in zaradi tega pride do pregrevanja obrabe ali loma. Jaz sem najprej uporabljal Castrol TTS, zdaj pa mi je Orjak svetoval Agip Racing Full syntetic, ki ga uporabljajo profesionalci. Je res malo dražji ampak še vedno cenejši, kot nov cilinder. Dobi se ga pri Orjaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve kdaj bojo uradne minimoto in supermoto dirke v kamniku pred sitarjem?

Pa neki sm slišu d če bo dost "kitajčkov" d bomo lahko tut mi dirkal! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če isto misliva, ampak se mi zdi da pred Sitarjem, minimoto ravno ni izvedljivo, bo pa ta vikend supermoto.

S kitajcem pa lahko v Kamniku voziš na "Kamniškem Jermenu", več o tem pa TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če isto misliva, ampak se mi zdi da pred Sitarjem, minimoto ravno ni izvedljivo, bo pa ta vikend supermoto.

S kitajcem pa lahko v Kamniku voziš na "Kamniškem Jermenu", več o tem pa TUKAJ

Ja, smo Kamničani zlo aktivni...minimoto pri Sitarju seveda bo, ampak dirka šteje za državno prvenstvo.

Vsi amaterji pa se bodo lahko pomerili na prireditvi, ki jo organizira MK KAMNIK :worship:

Glih tolk povem, da nebi kdo kej zamešal...se kar dogaja pri nas :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!