Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Danes bo amaterski trening minimoto v Mengšu pred osnovno šolo ob štirih popoldan. Vabljeni vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Menjam Gorsko Kolo BALANCE 2.1, 1 tedn star, 1krat sem se peljal, vsa oprema, aluminjasti okvir 22,5, skratka čisto nov kolo ( Redna cena: 70.000,00 sit ) za Mini Moto !

Če je kdo zainteresiran: rok.kolosa@triera.net

Tel.: 02 4622 228

post-9003-1127556309_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lYoOs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Menjam Gorsko Kolo BALANCE 2.1, 1 tedn star, 1krat sem se peljal, vsa oprema, aluminjasti okvir 22,5, skratka čisto nov kolo ( Redna cena: 70.000,00 sit ) za Mini Moto !

Če je kdo zainteresiran: rok.kolosa@triera.net

Tel.: 02 4622 228

Zeloooooooo :topic: :topic: :topic: :fight2:

Male oglase piš v rubriki namenjeni temu :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silvester Habat je postal državni prvak v razredu minimoto senior, pred Živko Iztokom , tretji pa mislim da je po točkah Franjo Živko.

Z dirkaških stez pa se je poslovil "oče" dirk minimota pri nas Igor Trifoni, tu na forumu bolj poznan kot Orjak1. Seveda, pa bo "lučka", kot ga kliče(m)jo nekateri še vedno prisoten na dirkah. Najverjetneje bo prevzel nalogo glavnega manegerja vseh dirkačev minimota. :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos se je iz minimota poslovilo kar nekaj dirkačev...Trifo, ki je končal z dirkanjem, prav tako tudi rok vulič...prvak silvi bo naslednje leto navduševal v SM 450cc klasi...in jst ki bom probal kaj narediti v skuter klasi :oK:nekaj pa sem slišal tudi o tem da bo spidy prenehal dirkat...sam ne vem kok je to res :?

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!