Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

:closedeyes:

čaw jst sm now tuky pa tud zdle se neky zanimam pac za te minimoto ccm49.amm....zdj gledam pac eno ponudbo za 33k....zamenat mu je pa treba fergazer...a kdo ve kje se to kup pa kok to stane?pa ce ve kje se u lublan to kup?

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm......ja....hm.....zdj lej kasna je pr men situacija ne...jst pac gledam en minimoto za 33k k mu ne dela uplinjac ane...no in zdj morm sam se fotra prepricat da si ga lahko kupm ane....sj lej....ce bom slucajno unga kupu ane....pa ce to ne bo dons...te bom kdaj drugic poklicu pa bom magar jst ke prsu,,k fotr gre sluzbeno ful tko po sloveniji in me bo lahk ke zategnu...no ej...se se slisva...a mas msn?no moj je basi97@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje v soboto v Portorožu nekaj dogaja. Če bi kdo stave pobiral: Vodka je moj favorit :yea2:

Da te popravim: v Kopru .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje v soboto v Portorožu nekaj dogaja. Če bi kdo stave pobiral: Vodka je moj favorit :yea2:

Da te še jest popravm:V nedeljo(ker je prestavljeno):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej lep pozdrav usm!

Glede na to d sm večkrat slišu razne neresenice glede mojga polinija na prvenstvu minimota sm se odloču tut jst rečt kšno besedo glede tega.

Men se zdi zlo nekorektno obnašanje nekaterih sploh orjaka1 k je prvi začeu razglašat to neresnico da imam moj polini 50 kubikov. k ne vem zakaj pol po vsaki derki je 20 min al pou ure cajta d se napiše protest in bi lepo mašino odprl pol bi bli pa glasni. ne pa tko hinavsko se neki za hrbtom govori. sej drugač nej vm simon pove k je biu u zagorju na kontroli. si je pršu ta cilinder pogledat pa te oznake k so na njem. Lohka tut pridete do ns pogledat kasete k je use posnet pa se lepo vit kako je ici u mursko soboti na štartu iz 2 vrste poču mem mene pa matjaža. ( če bi meu jst u temu primeru 50 kubikov se zih nebi is štarta on tko odpelu mim mene). Noben pa ni tko pošten d bi reku sej se pa mali pele ane. ne najlaži je obsojat d mam zgulfan motor. in lučka usaka ti čast d si te minije prpelu tko daleč in da je stvar zalaufala sam is takmu obnašanjem folk sam odganjate ne pa prvablate. drug let prestopim v drug razred ampak če še nebi meu nabavlenga supermota sigurno ne bi pelu minimota ker mi je bedno d celo sezono poslušam to d je moj motor zgulfan. mi vzame vesele da pelem sploh še minimoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tle se čist strinjam, in tle bi Habati dal priznanje predvsem Živkotom, ker so eni redkih v minimoto sceni pokazal, da so dostojna, predvsem pa korektna konkurenca, ki je športno priznala poraz, ki pa seveda še zdaleč ni bil poraz, saj je bil ICI edini letos, ki se je prav vsako dirko pelu povsem enakovredno z tamalim. Vedet je treba, da smo mi že nekaj časa na sceni, Ici pa šele drugo leto, tko da tako, kot se je letos pelu, lahko samo :worship:

Pač pa se najde vedno nekaj ljudi, ki ne priznajo poraza oz. ne dajo priznanja, da je nekdo pač uspel pripraviti vrhunsko minimoto, ki je star 8 let. Vsa karavana minimoto je veliko novejša od našega. Naj povem, da je ta mini tudi edini, ki je pred leti končal 2 urno vztrajnostno dirko v avstrijskem Lienzu od naših tekmovalcev. Vemo pa, kateri naši so še takrat vozili. In po izkušnjah, prej odpove nepravilno predelan motocikel, kot pa motocikel, ki je narejen povsem po predpisih... :grim

Sezone je konc, tko da je zdej res čist brez veze še razglablat o teh zadevah, priložnosti za proteste so bile, izkoristu jih ni noben, zato :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ma slučajno kdo kakšne rezultate oziroma fotke iz nedeljske amaterske dirke v Kopru?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej lep pozdrav usm!

Glede na to d sm večkrat slišu razne neresenice glede mojga polinija na prvenstvu minimota sm se odloču tut jst rečt kšno besedo glede tega. 

Men se zdi zlo nekorektno obnašanje nekaterih sploh orjaka1 k je  prvi začeu razglašat to neresnico da imam moj polini 50 kubikov. k ne vem zakaj pol po vsaki derki je 20 min al pou ure cajta d se napiše protest in bi lepo mašino odprl pol bi bli pa glasni. ne pa tko hinavsko se neki za hrbtom govori. sej drugač nej vm simon pove k je biu u zagorju na kontroli. si je pršu ta cilinder pogledat pa te oznake k so na njem. Lohka tut pridete do ns pogledat kasete k je use posnet pa se lepo vit kako je ici u mursko soboti na štartu iz 2 vrste poču mem mene pa matjaža. ( če bi meu jst u temu primeru 50 kubikov se zih nebi is štarta on tko odpelu mim mene). Noben pa ni tko pošten d bi reku sej se pa mali pele ane. ne najlaži je obsojat d mam zgulfan motor. in lučka usaka ti čast d si te minije prpelu tko daleč in da je stvar zalaufala sam is takmu obnašanjem folk sam odganjate ne pa prvablate. drug let prestopim v drug razred ampak če še nebi meu nabavlenga supermota sigurno ne bi pelu minimota ker mi je bedno d celo sezono poslušam to d je moj motor zgulfan. mi vzame vesele da pelem sploh še minimoto.

Tvoji vozni samo kapo dol!!! :OK: :OK: :worship: :worship:

Ne sekiri se za razne govorice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se ne razburjam sam k to žr ceu cajt poslušam sm sam povedu ta svoje kar si mislm. drugač pa tut če bi meu tok neverjetno hitr motor mi ne bi pomagu če ne bi pospešvou tkt k je treba ne k si že čist poravnan pa tut na bremzanju je treba bremzat kokr se spodobi. ne sred cilne ravnice. in kle se vidjo velke razlike. če mi ne verjameš prit mamo duma na kaseti posnet k se use lepo vit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silvi tko kot so drug rekl ne se sekirat,mi smo te pa že itak dvigl :worship: :worship: :worship: :worship: že sam slikca z murske ti vse pove.Nis pa komentiru lepote slikc k sme glih zalil z šampanjem,pa še eno naprej k sga upravičen ngnu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :eek:

Drgač se pa dobr prprav na nasledno sezono k ne bo lhka pa tud za tu ti vsi želimo velik uspeha,na konc koncu pa bod tak dečko ku si bil dozdej pa bo vse OK. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Kai mogoče kdo ve kako in kje bi lahko dobil kake dele za minimoto ali jih kdo prodaja ali je ktera trgovina npr. bi kupil športni filter, športni izpuh ko nebi tok pokal pa nove ročke bi dal gor :) mogoče kdo lahko nabavi ali kai???!! :yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati 2. MINI MOTO IN KARTING SHOWa v Kopru

dne 9.10.2005

MINI MOTO ORIGINAL

1. ZIJAL Matej

2. VIDMAR Marko

3. GOVEKAR Boštjan

4. PETROVIČ Dražen

5. KALUŠNIK Rok

6. PEČE Robi

7. MAČEK Primož

MINI MOTO JUNIOR

GJELAJ Julijan

JAKŠIČ Nejc

MINI MOTO OPEN

1. KORŠIČ Tomaž

2. HUBAT Alex

3. LEBAN Marko

4. PRENAR Janez

5. JAKŠIČ Simon

6. TRBIŽAN Tilen

7. KOLENc Matis

KARTING

1. ŽGAVEC Edi

2. UKOTA Marko

3. FANTULIN Goran

4. UKOTA Kevin

5. RIJAVEC Vojko

Ne glede na dosežene rezultate so vsi tekmovalci, ki so nastopili na 2. MINI MOTO IN KARTING SHOWu v Kopru zmagovalci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam prav poseben razlgo, zakaj sem prilepla to slikco :whistle: :yea2:

(vseostanevfamiliji)

post-1664-1129186605_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!