Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

To nedeljo se bomo spet vozil pred Avtotehno v Ljubljani.

Faker, se vidimo.... :yea2: A do 13:00 boste fertik?! O:-) (Maksidelavnicapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 10.00 do 14.00, potem pospravljamo... Kdor pride ob 10.00, pomaga postavit in pospravit progo ima vožnjo po progi zastonj, tisti ki zamudijo, dajo po jurja v font za pijačo za tiste ki postavljajo in pospravljajo.

En red mora bit, pa tud če je slab... :devil: :fredy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam prav poseben razlgo, zakaj sem prilepla to slikco  :whistle:  :yea2:

(vseostanevfamiliji)

Zdej pa vem zakaj. Dons spet dobri rezultati v Kamniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so dirkali...

JeAMx_tTgUAtm8QQ.v.jpg

7lQhXsic4fRBuQx4.v.jpg

_3XshsawEi8SggvT.v.jpg

drugi gume žgal...

57n3aHzwyNPEo6os.v.jpg

eni pa hodili...

24zEUMLZpqXwuLBL.v.jpg

Vsa pohvala teb ki si te slikce dal gor zdej pa vsi ki se učite pejte na un forum od minimotaq kr drgač ne vem več kej bi kej brau. :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj Oto a boš mal napilu svojga minija :OK: :D .) kr se tiče gum so mislm da najbolše glede na ceno od Save, tko da jih lahk kr direkt na mail kontaktiraš .)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremze mi skorej nič ne primejo, zato morm zamenat. Ja sicer gre ene 50, sam bi rad na pospeških pridobu, ker iz ovinka slabo povleče. Gume sem pa zdej dobu rabljene savine s profilom, pa se dobr držijo ceste. Za nove mi je škoda denarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremze mi skorej nič ne primejo, zato morm zamenat. Ja sicer gre ene 50, sam bi rad na pospeških pridobu, ker iz ovinka slabo povleče. Gume sem pa zdej dobu rabljene savine s profilom, pa se dobr držijo ceste. Za nove mi je škoda denarja  :D

če človk špara tm kje to najmn potrebn (npr. gume, bremze, ... ) bo prej k slej mu zaradi tega kšne posledice na motorju, pol ko se pa kej zgodi, se pa usak tepe po glav zakwa ni dau un tolar več pa se marsikej ne bi zgodil ;)

drgac pa če bom mu čs vas pridem pogledat kuko kej dirkate :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy pri gumah nism sparal, ker so ene dirkalne in res dobr primejo. Profila majo se dost tko da ni problema. Sam ne mislim pa dat 1/3 vrednosti motorja za 1 gumo. Bremze bom pa probou zamenat če se kje dobijo. Ker vidim velik telih minimototov k nimajo originalnih delov gor, pa nikakor ne zvem kje se dobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad se da bremze rešit tud tko da se nastavjo... Vpraši orjaka če ti jih nastavi, on ma tud servis za te stvari, mogoče sploh ni stvar v ploščicah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej nastavim jih že lohk, sam pomoje bi se kr poznal ce bi zamenou čeljusti pa diske.

Drgač sm pa reku da ne mislim glih preveč dnarja vlagat v minimoto ker sam motor ni tolk vreden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej nastavim jih že lohk, sam pomoje bi se kr poznal ce bi zamenou čeljusti pa diske.

Drgač sm pa reku da ne mislim glih preveč dnarja vlagat v minimoto ker sam motor ni tolk vreden.

če poznaš ksnga kma C&C mašino pa k zna mal tipkat tele programe, mu das mere, pa ti on nardi en disk ;)

ploščice pa lahko daš sinterju da ti jih ulijejo, jim kr tele pošleš, pa ti jih bojo pomoje ulil z dirkalno zmesjo ;) glede tega nism zihr sam pomoje da delajo, če ne pa jih kontaktirej po telefonu pa prašej ;) ( www.sinter.si )

Lp

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot vem pač dost nategneš zajlo, pa tam kjer je ta roka v katero je vpeta zajla. Se tista matica odtegne in se notr z imbusom zategne. Usaj tako so mi rekl. Nism pa še sprobal ker se zdejle ne vozim zarad luknje u auspuhu (nosilc se je odtrgal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!