Skoči na vsebino

Ko te motor pusti na cedilu...


ramb0

Priporočene objave

bravo, to mi je všeč, ampak nekaj se mi pa vseeno mota po glavi, če motorist ki ima probleme ne da signala ali karkoli že ne moreš vedeti ali rabi pomoč  ali pa samo stoji in počiva, če imaš problem ustavljaj motoriste ali kako si bomo to signalizirali, pišovka, če ne lahko stojim pri vsakem motoristu, ki počiva ob cesti. no saj bi bilo prav :D

Marjan, po moje bi pogruntal, če bi videl motorista v popolni opremi, malone s solznimo očmi :D :D štopat nedaleč od motorja? Al pa če si omislimo panoje velikosti 3m x 1m "Bike driver in trouble" :twisted: :lol:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj luštno pa je če te 340 kg težak bajk pusti na kakšni samotni cesti z predrto zadnjo gumo in si z sprejem ne moreš nič pomagat ker je prevelika luknja. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi butast, samo tisti časi, ko smo točno vedeli kdo je kdaj kam v forum kaj zapisal so s povečanjem sodelujoče množice v rubriki tempi pasati.

Smo se pa o tem, da bi bilo pametno imeti dogovorjeni znak za motorista v težavah, s seboj pač ne vozimo trikotnikov, pogovarjali.

Ena od idej je bila, da motorist v težavah na ročko krmila, ki je obrnjena k cestišču zaveže rutico kot znak ustavi in mi pomagaj, če znaš/zmoreš.

To res ni slaba ideja z rutko! Usi ki še nimate rutk, hitro nabavit. Pa tudi če bi ta znak najprej veljal samo med motosvetovci, bi se pomoje kmalu prijel tudi pri drugih motoristih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj luštno pa je če te 340 kg težak bajk pusti na kakšni samotni cesti z predrto zadnjo gumo in si z sprejem ne moreš nič pomagat ker je prevelika luknja. 8)

ahem..... si to bil ti prejsnjo sredo (16.04.) v tuhinjski dolini?! .....z wild star ce se ne motim.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj luštno pa je če te 340 kg težak bajk pusti na kakšni samotni cesti z predrto zadnjo gumo in si z sprejem ne moreš nič pomagat ker je prevelika luknja. 8)

V takšnem trenutku pa verjamem, da bi si celo raje zaželel, da bi ti "samo" zmanjkalo goriva ;)

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tremi leti,ko sem kupil novega XVS 250,sem na pomlad krenil do pumpe,da natočim in naredim prve kilometre.

Odpeljem iz pumpe in po 50 m,mi začne trokirat in bencin tečt iz filtra za zrak.

Ker mi ni preostalo drugega,odmontiram filter in ugotovim,da je oddušek za odvečni bencin speljan v zračni filter ostalo pa ok.Ker mi je ob verglanju še vedno tekel bencin iz filtra,pokličem očeta,da mi pripelje knjigico od motorja,kar ni nič pomagalo.Bližala se je noč in začelo se je hladiti.Pokličem kolega Gogija,ki je uletu s SF-jem in kolegom Daretom.Uglavnem ns je bilo že tam cel bataljon.Dare gleda nekaj časa,vzame izvijač,ga kontra prisloni na uplinjač in z manjšim količkom potovče po njem.

Probam vžgat in motor vžge iz prve.

Če boste imeli kdaj tak problem,se vam je verjetno zataknila igla ali plovček v uplinjaču.Potolcite po uplinjaču in zadeva bi mogla delovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ene parkrat počla zadnja guma, pa si nisem mogel nikoli pomagat s sprayem..Vedno mi je ventilček iz zračnice strgalo, čeprav sem moped takoj ustavu, ko sem začutil "plesanje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ene parkrat počla zadnja guma, pa si nisem mogel nikoli pomagat s sprayem..Vedno mi je ventilček iz zračnice strgalo, čeprav sem moped takoj ustavu, ko sem začutil "plesanje"

kdo ti bo pa na terenu pomagu, mogoče kmetovalc z vilam da boš hitej teku :twisted:

na srečo takih defektov, da se nebi mogu odpeljat še nisem imel, razen enkrat, takrat pa je zelo dolg spust, skoraj do bajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj luštno pa je če te 340 kg težak bajk pusti na kakšni samotni cesti z predrto zadnjo gumo in si z sprejem ne moreš nič pomagat ker je prevelika luknja. 8)

ahem..... si to bil ti prejsnjo sredo (16.04.) v tuhinjski dolini?! .....z wild star ce se ne motim.... :)

Plavi Bandit,avstrijska tablica? Jaz sem bil. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej brrrrrm ta je taprava :D  :D , rutko na levo belanco in veter da jo mrši sem vse prečekiral, pol pa mahaj, ker sem bolj slaboviden pa motoristi mamo take male rutke, da jo bolj težko vidim, mahaj brate u motoru mahaj :D

Hudič je, ker sem že pri marsikomu videl rutico privezano na belanci za okras :roll: ( po koroško beri "aderca pritvežena na belanco za cir" ;) :D )

Skratka če gremo scat ob cesti, je zaželjeno, da ne vežemo rutice na belanco a ne ?

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj luštno pa je če te 340 kg težak bajk pusti na kakšni samotni cesti z predrto zadnjo gumo in si z sprejem ne moreš nič pomagat ker je prevelika luknja. 8)

ahem..... si to bil ti prejsnjo sredo (16.04.) v tuhinjski dolini?! .....z wild star ce se ne motim.... :)

Plavi Bandit,avstrijska tablica? Jaz sem bil. :wink:

yep......... icek & hooligan in da flesh & steel. :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je en bat zaribal, poznal se je pa sam tko da je ful moc zgubu, pa en cudn ropotanje. Sam pa ne priporocam da se naprej peles. Jaz sm se, ker nism vedu da mi je zaribal in pol se mi je pa motor vzgal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je yamaha DT pustila na cedilu pod Krimom cca. 25km od doma. Lepo sm se pelju proti domu z zanimive turice ,ko mi kr naenkrat začne v mašini neki DRSATTTT in CVILIIIITTT tok ,da sm mislu ,da bo not vse potrgal al neki. Sm se ustavu in mal sprobavu kaj bi lohk blo. Hitr sm ugotovil ,da bat nč ne drsa oz. riba po cilindru in more bit neki z menjalnikom oz. sklopko narobe. Pripeljal sm se domov s takim motorjem v prestavi v kateri ni skor nč drsalo (čez vsa križišča in ovinke 50km/h :D ) + z motorjem sm se prpelu tud na servis. Ne vejo kaj bi blo narobe ... motor pustil tam ... upam ,da bo račun pod 100k sit :blink: ;) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene je danes tud moja thandercat-ka pustila na cedilu."Razpizdlo" getribe.

Iščem ugodno rešitev.Prosim za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Kupi drugi motor :o

Sožalje, upam da boš hitro porihtal, da gremo na kako furo

PS

letos še ni blo nobene skupne :o

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je recimo zgodil veckrat, da sem se ustavil ob cesti kar tako brez veze in so se motoristi pripeljali mimo, ustavili in vprasali ce je kej za pomagat... Tudi sam to delam... skoraj brez izjeme, ampak predvsem ce je motorist sam - ce je nekje gruca motorjev, mislim da moje (negativno) znanje sraufanja ne bo prislo do prevelikega izraza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem enkrat ostal brez bencina na 125 - tki!Sem porival kot budala do naslednje oštarije....pa klical domov prinesi kanto mešance...pol pa naprej! :D

Zdej je pa druga štorija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Svaku je lani na poti domov nekje v Slavoniji odpovedala črpalka za gorivo na BMW r1100 GS. To je blo lih takrat ko je bilo tisto deževno obdobje in so bile poplave. Itak ga je cel dan pralo, motor cukal ko konj, ....

Na koncu se je ustavil pri eni hiški, kjer je dobil prenočišče, ter javil domov ,da naj pridemo ponj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaku je lani na poti domov nekje v Slavoniji odpovedala črpalka za gorivo na BMW r1100 GS. To je blo lih takrat ko je bilo tisto deževno obdobje in so bile poplave. Itak ga je cel dan pralo, motor cukal ko konj, ....

Na koncu se je ustavil pri eni hiški, kjer je dobil prenočišče, ter javil domov ,da naj pridemo ponj.

Itak,da BMW....kamkol sem šel z kako grupo je zatajil Bmw,ne vem al je to slučaj,al tak more bit....

da lahk pol nalagamo..,he,he..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz vozil BMW-eja boxerja bi imel vedno s seboj,benzinsko črpalko, filter za gorivo in jermen za alternator to so edine stvari, ki crkujejo na poti.Če je redno servisiran potem samo črpalko za gorivo in kakšno rezervno svečko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te motor pusti na cedilu.......mu jebeš mater!!!!!!

Pomaga.....vsaj meni!!!!!

NO potem pa uporabiš mobi.

true ... jst bi še dodal, da meni pomaga da si predstavljam kako ga zažgem prasca ... in vržem v tapru grabn ... pol se mi pa počas zdi že vse skup smešn ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!