Skoči na vsebino

CENTOPASSI


AleksG

Priporočene objave

Se mi zdi da sem nakaj o tem bral v Tutto moto pred leti, namenjno Ducatistom in sicer gre za neke vrste tekmo, kdo prej prevozi v določenih dneh določeno število alpskih prelazov... Toliko, da boš vedel iskat tudi po reviji Tutto moto. Izkušenj pa žal nimam, pa tud Ducatija ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč, mislim, da ni namenjeno samo ducatistom in kolikor vem negre lih za "hitrostno preizkušnjo" ampak bolj za doživetje, ki ti ga ponujajo dolomiti.

No pa nej še kdo kej pove lepo prosm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da če boš uporabil ISKALNIK, da boš našel že obstoječo temo.

Sicer pa ima tudi svoj web page, tko da, ... HF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zoolo: .)

@Sandko: če ti je ql cena (v predprodaji 171.000sit) se po moje nimaš zaradi česa obotavljat. Skrbi me samo ena reč:

All riders in the Competition Class and Iron Biker Class must be registered with the Italian Motorcycle Federation and posses the FMI tourist license that may be requested through the affiliated motoclub.

FMI tourist license may also be requested through Dream Engine at the time of your registration.

Drugače pa obvladaš (vsaj pogovorno) italijanščino ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Očitno nobeden nič ne ve. Nažalost tudi jaz ne. Rad bi sam povedal, da me zadeva zanima. Vsako leto grem vsaj za en vikend v Dolomite in se strinjam, da je vožnja odlična. Hvala za spletni naslov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trstu ce gres iz Ankarana je prov blizi stacuna kjer prodajajo ducete in mislim da so oni eni izmed taglavnih na tej dirki. Je pa zadeva slisati zelo mamljiva sam cene se mi zdijo kar precej zasoljene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Centopassu so sami pussyji! Pet (5) dni rabijo za tisto, kar motosvetovi mački opravijo v dveh!

Bi pa bilo zanimivo skup spraviti ekipo MS in jim odpeljat tist moped izpred nosa. Tko da ga vidimo, saj itak še noben poznan ni kupil tistega gravža! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Centopassu so sami pussyji! Pet (5) dni rabijo za tisto, kar motosvetovi mački opravijo v dveh!

Bi pa bilo zanimivo skup spraviti ekipo MS in jim odpeljat tist moped izpred nosa. Tko da ga vidimo, saj itak še noben poznan ni kupil tistega gravža! :whistle:

Te absolutno podpiram. In potem, ko boš victor, se pa lepo priporočam za gravža. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!