Skoči na vsebino

Motor ali avto?


kađiva

Priporočene objave

No tkole je,eno prezentacijo moram narest ,v bistvu primerjat dve možnosti pa sem si zamislil to varijanto zakaj je motor oz. skuter v večjih mestih bolj uporaben kot avto,če sploh je bolj uporaben...kaj so prednosti in kaj slabosti.

pa me čist tko zanimajo vaša mnenja zakaj eno in zakaj drugo .) da bom potem nekak spravil skupaj pozitivne in negativne strani obeh...sej jz svoje poglede mam na to,sam rad bi še mnenja drugih .)

pa prosim,da resno odgovarjate,brez kakšnih butastih objav,če se le da...sam konkretne odgovore rabim.

hvala za odgovore že vnaprej :)

P.S. pa če ma kdo kakšn dobr link lohk tud da .)

lp kađiva B)

Pa saj ti nimam kaj dodat so ti ze tak ostali povedali za vse dobre in slabe

Moj nasvet če imaš rad prosto gibanje in neodvisnost pa da ne rečem da sovražiš penzijonistično vožnjo pol sploh ni dileme a neda????

Če pa še vedn ne verjameš poglej mau po Trstu , Minhnu itd Boš vidu da se gor po severu vozjo v službe sred decembra ...

:krneki: :ninja:

No tkole je,eno prezentacijo moram narest ,v bistvu primerjat dve možnosti pa sem si zamislil to varijanto zakaj je motor oz. skuter v večjih mestih bolj uporaben kot avto,če sploh je bolj uporaben...kaj so prednosti in kaj slabosti.

pa me čist tko zanimajo vaša mnenja zakaj eno in zakaj drugo .) da bom potem nekak spravil skupaj pozitivne in negativne strani obeh...sej jz svoje poglede mam na to,sam rad bi še mnenja drugih .)

pa prosim,da resno odgovarjate,brez kakšnih butastih objav,če se le da...sam konkretne odgovore rabim.

hvala za odgovore že vnaprej :)

P.S. pa če ma kdo kakšn dobr link lohk tud da .)

lp kađiva B)

Pa saj ti nimam kaj dodat so ti ze tak ostali povedali za vse dobre in slabe

Moj nasvet če imaš rad prosto gibanje in neodvisnost pa da ne rečem da sovražiš penzijonistično vožnjo pol sploh ni dileme a neda????

Če pa še vedn ne verjameš poglej mau po Trstu , Minhnu itd Boš vidu da se gor po severu vozjo v službe sred decembra ...

:krneki: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi lahko izbiral med avtom ALI motorjem,bi se vsekakor odločil za avto.

Sem namreč preizkusil na lastni koži,kako je,če imaš motor za edino prevozno sredstvo...

Saj je super zadeva,če ga uporabljaš samo v lepem vremenu za prevoz iz točke A v točko B.

Problem nastane,ko je treba koga peljat (npr. dvo-letnega sina k zdravniku :doze: ),ko ja treba iz trgovine pripeljat kakšno stvar,ki ne gre v kovčke (to ni tako poredko),itd.

Časovno sem z motorjem tud na izgubi napram avtu: z avtom rabim od doma do službe približno 20 minut, z motorjem 5-10 minut več,ker je tu treba prištet še čas oblačenja in slačenja opreme,kar pri avtu odpade. Seveda se v dežju ta razlika v času še precej poveča.

Pri temperaturah 25 stopinj in več ter pod 5 stopinj se nekako neha udobje na motorju,v avtu pa obstaja "magični gumb" zoper vročino oz. mraz.

Stroški vzdrževanja,goriva in registracije se prav bistveno ne razlikujejo.

O varnosti (izpostavljenosti poškodbam v primeru nesreče) je itak vse jasno,kajne :closedeyes:

Sprvim snegom ali poledico je definitivno konec prevoza z motorjem. :grim

Če pod vsem tem potegnem črto,ima motor v primerjavi z avtom skoraj same minuse.

Edini velik +,ki ga lahko navedem v odgovor,zakaj potem sploh imam motor,je ljubezen do motorjev! :wub:

Je pa tole malo :topic: ,ker ne velja za večja mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala vsem za pomoč,seminarska je narjena....in ocena dobljena :D :D

thnx vsem .)

zarad mene se tema loh zaklene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala vsem za pomoč,seminarska je narjena....in ocena dobljena :D :D

thnx vsem .)

zarad mene se tema loh zaklene

..izkoriščevalc .....:devil: .....bom jaz tut tebe izkoristu,.... za kako flašo pirovsko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..izkoriščevalc .....:devil: .....bom jaz tut tebe izkoristu,.... za kako flašo pirovsko :evilgrin:

ni panike... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike... :beer2:

khm.... sicer jaz v ta topic nisem prispeval svoje modrosti, ampak kolikor me spomin ne vara, si tudi meni nekaj še dolžn, a, kadjiva? :fredy: :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm.... sicer jaz v ta topic nisem prispeval svoje modrosti, ampak kolikor me spomin ne vara, si tudi meni nekaj še dolžn, a, kadjiva? :fredy: :hmm: :grim

ja ti provokator ti,...zakva te pa v roll baru ni blo a?? jz sem pa prov reku,evo končno mu bom lohk pir vrnu,ali dva....tebe pa nikjer :grrr

povej kje se spet srečamo :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti provokator ti,...zakva te pa v roll baru ni blo a?? jz sem pa prov reku,evo končno mu bom lohk pir vrnu,ali dva....tebe pa nikjer :grrr

povej kje se spet srečamo :naughty: :)

drugi biznisi :fredy: (ampak ista tematika in delovna sredstva :grim )

povem, da se srečamo. kje in kdaj, pa se pustimo presenetit. ena mojih dobrih lastnosti je, da pridem takrat, ko sem najmanj pričakovan. :grim

(sicer pa zamudne obresti rasejo iz dneva v dan :P :) )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi biznisi :fredy: (ampak ista tematika in delovna sredstva :grim )

povem, da se srečamo. kje in kdaj, pa se pustimo presenetit. ena mojih dobrih lastnosti je, da pridem takrat, ko sem najmanj pričakovan. :grim

(sicer pa zamudne obresti rasejo iz dneva v dan :P :) )

aa ok zmenjeno se vidmo ane takrat ko se :lol1: :lol1: ...

a sem še komu dolžen pir??? :D :D :D ... ja ene parim sem gotov še...enim sem pa že vrnu :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala vsem za pomoč,seminarska je narjena....in ocena dobljena :D :D

thnx vsem .)

zarad mene se tema loh zaklene

Glede na mojo kratko pripombo lahko ta mal pir, lahko pa tud seminarsko, jo bom prodal za ta velik pir. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!