Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

tud za sopotnice! a ti znaš pravilno mahat??? a??? a??

Dans sem trenirala od Vranskega do Radlej in nazaj....ampak mi gre bolj slabo.... :( ....manj kot 50 % nasproti vozečim motoristom sem pomahala. Pa še to bolj klavrno. Nujno rabim inštrukcije, da bom v polni sezoni obvladala pravilno kriliti z rokami.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem trenirala od Vranskega do Radlej in nazaj....ampak mi gre bolj slabo.... :( ....manj kot 50 % nasproti vozečim motoristom sem pomahala. Pa še to bolj klavrno. Nujno rabim inštrukcije, da bom v polni sezoni obvladala pravilno kriliti z rokami.

Alla B)

Če boš preveč krilila, te bo kdo še zamenjal s kuro. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem trenirala od Vranskega do Radlej in nazaj....ampak mi gre bolj slabo.... :( ....manj kot 50 % nasproti vozečim motoristom sem pomahala. Pa še to bolj klavrno. Nujno rabim inštrukcije, da bom v polni sezoni obvladala pravilno kriliti z rokami.

Alla B)

frfotaj teta alla drgac te bojo se z MS vrgli :doze: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, verjem, da se bom  :D držu :blush:

verjem da zna punca marsikej zgubit .) ...... :whistle:

šala mala..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni

V casu ko sem biv se lastnik skuterja, sm se vozu okol in ugotavlju da motoristi pozdravljajo samo motoriste in sm si reku, no fantje in dekleta :) cez en let boste pa se mene pozdravljal.

no in tko je tud blo, ampak ne za dovg, cist na zacetku lanske sezone sm mev prometno nesreco v centru Ljubljane (ne po moji krivdi) in zdej zarad zdr. težav (poškodovani kolki, zlomjena noga, odprto koleno z potrganimi vezmi, zdrobljen prst na roki, ...) se več ne morm vsest na motor, ampak mi peostane le skuter.

in kle je zdej spet tist kar si si zelev da hitr mine - spet me nihce ne pozdravlja.

jst lahko samo upam da bo slo zdravljenje hitr naprej in da bom mev se kdaj moznost se vozt na pravem motorju.

prijetno sezono vam želim in velik prevoženih km.

lp

Jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Jasmin

Ce se srecava, spusti roko v pozdrav dol, da te spoznam. Odzdravil ti bom in te povabil na kavo.

Pozdravi se cim prej.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Jasmin

Ce se srecava, spusti roko v pozdrav dol, da te spoznam. Odzdravil ti bom in te povabil na kavo.

Pozdravi se cim prej.

LP Cvetoo.

hvala

se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa kr dobre izkusnje s kontra mahanjem, odzdravljanjem :OK:

lani sm se tut mal po dolomitih furou, pa po dalmaciji in tam sele zares vidis, da nas neki povezuje! Kr en clovek ali skupina, ki te spoh ne pozna, druga nacija... in ti kr mahajo, trobjo...ma super obcutek ti da, enostavno tut ce ne pozdravis prvi si preprosto prisiljen odzdravt! skratka jst vse pozdravim ce le znese :yea2:

ko se srecamo si pomahamo, pokimamo, potrobmo, nema veze sam da je ena gesta!

lp pa velik :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, men so se pa malo zamerili vozniki cestnih motorjev (tudi sam ga vozim) :glare:

Skoraj nobeden od njih ne pozdravi ali odzdravi, tako da sem sklenil da jih je

brez veze pozdravljat. Moram pa POHVALIT vse choperriste, ki pa zelo vestno

pozdravljajo. Pa tudi drugače (brez zamere !) so mi choperristi bolj všeč kot ljudje,

ker se mi zdi, da je med njimi manj norcev in postavljačev. Pa še njihova subkultura mi zelo ugaja, pa rock glasba... No tole je blo mal off topic, mogoče

pa čez par let (ko bom imel skrivljeno hrbtenico in zj...n kombinezon) sedem

na chopperja :BUA: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podala sem se na nemogočo misijo in hotela prebrat vseh 48 al kolko strani že je :( sem prišla do ene 20. pa se mi ni več dalo :whistle: v glavnem podala sem se na raziskovanje kako in kaj si kdo misli o tem da mi na zadnjem zicu tud pozdravljamo. Včasih ko moj šofer ne more pozdravim jaz da ne bo kdo "oškodovan" .) drugač pa mi včasih "vujde" pa jaz kr pozdravljam, pa pozdravljam, :blush: pa se pol šele spomnim razmišljat kaj si oni ko jih pozdravljam spljoh mislijo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podala sem se na nemogočo misijo in hotela prebrat vseh 48 al kolko strani že je :( sem prišla do ene 20. pa se mi ni več dalo :whistle: v glavnem podala sem se na raziskovanje kako in kaj si kdo misli o tem da mi na zadnjem zicu tud pozdravljamo. Včasih ko moj šofer ne more pozdravim jaz da ne bo kdo "oškodovan"  .)  drugač pa mi včasih "vujde" pa jaz kr pozdravljam, pa pozdravljam,  :blush: pa se pol šele spomnim razmišljat kaj si oni ko jih pozdravljam spljoh mislijo? :whistle:

:wub: Lubica, saj ko greva po cesti in koga srečava, pa da recimo jaz prej pozdravim kot ti, se tudi ne ugrizneš v jezik in lepo oba pozdraviva. Ne razumem zakaj bi si kdo kaj mislu, predvsem pa ne kaj slabega, je pa ja vendar lepo če pozdraviš. Jaz mislim, da to kje sediš sploh ni pomembno. No, morda gre pri tem res nekoliko bolj za lepo gesto kot pa pozdravljanje zaradi bontona.

Tu se oglašam predvsem zato, ker me zanimajo vaša mnenja o tem.;)

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pozdravim vse in moram reči, da so mi letos še vsi odzdravili ne glede na tip motorja. :OK: :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem obupala nad pozdravljanjem iz zadnjega zica. Itaq gledam čez desno ramo voznika, pa mi stvari na levi mičkeno uidejo mimo.....skratka....ponavadi jih opazim ravno takrat, ko padejo mimo ko "sneta skira"....da bi se pa drla za njimi in jim potem mahala, pa tud nima nekega smisla se mi zdi :hmm:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nedeljo nekje na primorskem....

....se s prijateljem peljeva, pa prideta nasproti dva skuterja, ki divje mahata. Povzetek razmišljanja v počasnem posnetku:

:hmm: kaj pa tedva krilita :hmm: enaka skuterja, enaka kerlca :hmm: kašni grdi modri skuterji :hmm: Peesda policaja sta :kva2:

Hitro po žlajfi in s točno O:-) 69km/h mimo radarja, ki je čakal v grmovju 200m nižje ob cesti.

Včasih pomaga, če tudi kakšen skuterist pomaha :D Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrki to je sicer res, sam a si ziher da boš vedno upočasnil če ti bo mularija mahala ?? Aja mi pa gredo n K...... motoristi ki pozdravljajo z blendanjem - to mi še vedno deluje bolj kot signal za radar kot pa pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podala sem se na nemogočo misijo in hotela prebrat vseh 48 al kolko strani že je :( sem prišla do ene 20. pa se mi ni več dalo :whistle: v glavnem podala sem se na raziskovanje kako in kaj si kdo misli o tem da mi na zadnjem zicu tud pozdravljamo. Včasih ko moj šofer ne more pozdravim jaz da ne bo kdo "oškodovan"  .)  drugač pa mi včasih "vujde" pa jaz kr pozdravljam, pa pozdravljam,  :blush: pa se pol šele spomnim razmišljat kaj si oni ko jih pozdravljam spljoh mislijo? :whistle:

edino pravilno. :grim sopotnik/ca pozdravi in tako omogoci vozniku se osredotociti na promet in dogajanje na cesti. :)

da nau glih ko zakl krompirja tam zadi cepu. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrki to je sicer res, sam a si ziher da boš vedno upočasnil če ti bo mularija mahala ?? 

Mogoče ser nisem dobro izrazil. Na skuterjih sta bila policaja!

In me opozorila na policaje vgrmovju čez 200m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo največkrat odzdravi nazaj...

1. čoperisti

2. enduraši

...

10147. sportaki

mene sicer osebno ne moti če mi nekdo odzdravi, ker pač ma mogoče kake svoje probleme, drži sklopko, je na sredi ovinka, pride prehitro okrog ovinka (al pa jst) ipd... pozdravljam pa vse razen v prej omenjenih primerih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:  Lubica, saj ko greva po cesti in koga srečava, pa da recimo jaz prej pozdravim kot ti, se tudi ne ugrizneš v jezik in lepo oba pozdraviva. Ne razumem zakaj bi si kdo kaj mislu, predvsem pa ne kaj slabega,  je pa ja vendar lepo če pozdraviš. Jaz mislim, da to kje sediš sploh ni pomembno. No, morda gre pri tem res nekoliko bolj za lepo gesto kot pa pozdravljanje zaradi bontona.

Tu se oglašam predvsem zato, ker me zanimajo vaša mnenja o tem.;)

LP Jaša

Lubica, eno je ko grem po cesti :slap: drugo pa ko maham z motora in tvoje mnenje poznam mene zanima mnenje drugih, kot je npr. alla napisala, a zdaj razumeš? tra_004.gif

sicer pa kot je ice napisal, zaj bom jaz mahala ti pa boš pridno vozil :OK:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ser nisem dobro izrazil. Na skuterjih sta bila policaja!

In me opozorila na policaje vgrmovju čez 200m.

Smrkci na skuterjih ?? a že to obstaja pr nas? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj si kdo misli o tem da mi na zadnjem zicu tud pozdravljamo.

... mene zanima mnenje drugih, kot je npr. alla napisala, a zdaj razumeš? tra_004.gif

sicer pa kot je ice napisal, zaj bom jaz mahala ti pa boš pridno vozil :OK:

Jaz vedno pozdravljam - tudi z zadnjega zica & tudi tiste, ki jih prehitim/va. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!