Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Ko sem še imel cuperja in potem endurota so me vglavnem pozdravljali. Potem sem pred tremi leti razbil endurota in si kupil skuterja. V treh letih se ne spomnim, da bi mi kdo sploh odzdravil :eek: Sedaj pa sem spet na tapravem motorju, pa me leva roka neprestano boli :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjoj, učer prvič s 125ko, meje roka bolela, 95% so odzdravli ali pa pozdravli prvi, dva sta i po logatcu celo mahala da nej grem počasi, pol je bla neka nesreča.... Medtem ko skuteristi samo debelo gledajo alpa mopedisti, krneki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medtem ko skuteristi samo debelo gledajo alpa mopedisti, krneki

Niso navajeni, da jih kdo na cestaku pozdravlja.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nevem, sam jest ko sm meu mopedo sm pozdravlju 1000kubne motorje+ pa so mi vsi odzdravli, jest pa na frljotu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men se tud zelo lepo zdi da folk s 600+++ccm motorji pozdravlja tud nas, ki mamo sam 125ccm in smo šele zaćetniki ter da nas nimajo za neki manjvrednega! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil krog čez Vršič in potem do Postojne...

Motoristov sem seveda srečal ogromno :D Sem bil prav pozoren na to,koliko jih bo pozdravilo oz. odzdravilo.

Rezultat: POZDRAVILI SO VSI-razen enega! Pa še tega povsem razumem,zakaj ni.Srečala sva se namreč v enem izmed vršiških ovinkov in je ravno zaviral pred ovinkom,tako da je bil z vso težo obešen na krmilo .)

Moram pa povdarit,da je na Jesenicah pozdravil tudi eden z avtošolo :OK: :OK: :OK:

Večinoma pozdravijo z roko,nekateri poblendajo. Je pa res,da na cestakih večinoma dvignejo v pozdrav le prste in je zato slabše vidno.

Od mopedistov je pa je odzdravil SAMO eden... :BUA: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm hmal umru od smeha, en je pozdravu res ornk, roko je dvignu u zrak in mahu na veliko, pol sm gledu u špeglu je še kr mahu :OK: sm se smeju ej, drgač cestaki-jestz sam roko dam iz balance na stran, mislim da je dost vidno, res pa nekateri samo prste vržejo ven, ampak mi je kul, važno da pozdravi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa dons upazu da dost folka ne pozdravlja, posebno primorci ne(brez zamere) pa tudi italjani niso nevem kaj odzdravljali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa dons upazu da dost folka ne pozdravlja, posebno primorci ne(brez zamere) pa tudi italjani niso nevem kaj odzdravljali!

Primorci pozdravjo vsi :grim pa magar v ovinku na kolenu. Lahko si fasu avstrice, nemce, italjane ipd na poti na hrvaško oz na morje. Tisti ne odzravijo SKORAJ nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci pozdraviMO! Je pa tle več turistov ki sam debelo gledajo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi ravno nasprotno.. zelo malo avstrijcev pa nemcev mi je odzdravilo do zdaj.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tudi bolj slabe izkušnje s tujci oz. turisti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se ti zazdi, da si edini motorist na zemeljski obli. Vsepovsod same škatle take in drugačne polne enih histerjakov in živčjakov. Pa končno v daljavi vidiš enojno luč-lej še ena sorodna duša. Komaj že čakaš da se srečata, dvigneš roko v pozdrav,

samo se mi zdi da zadnje cajte je treba met roko že skor skoz gor :OK:

sploh na cestah ki so bolj prometne z motoristi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
uf teb sm pa fest mahou pr cerkvi u kr :>> :OK:  :OK:

Kdaj pa kdaj sem zamišljen pa sploh ne opazim...Se oddolžim s kavo :P

Odkar sem priklenjen na postlo in je motor v bogem stanju prav pogrešam to pozdravljanje :cry: Upam, da bom lahko še letos spet mahal :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, načeloma ne pozdravljam skuteristov ker al so zájebani, al ne vidjo(gledajo) al pa čudno gledajo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!