Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Pa ne, da bi bil snob ampak a se s skutarji pozdravljamo al ne?  :hmm:  :P

Jst jim vedno odzdravm,prvi pa jih ne pozdravlam .)

Sm pred cajtom prav za foro pozdravu vsacga mopedista,pa je sam edn odzdravu, ostali pa nikome ništa <_<

Odkar sem priklenjen na postlo in je motor v bogem stanju prav pogrešam to pozdravljanje  :cry: Upam, da bom lahko še letos spet mahal  :huh:

Roky,en bratski pozdrav sam zate :yea1:

Pa čimprej se pocajtaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje si men mahov 1x pa te nism opazu  :oops:

Ma eno malo si važen, pa ne vidiš. Sem te v mislih že ozmerjal z "mopedistom" ker nisi odzdravil. :oops:

No, pocajtaj se hitro :love1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma eno malo si važen, pa ne vidiš. Sem te v mislih že ozmerjal z "mopedistom" ker nisi odzdravil.  :oops:

No, pocajtaj se hitro :love1:

LP Cvetoo.

A tebi tudi nisem odzdravil? :oops: Se na kakšnem motozboru ali pa srečanju (a si iz Kranja?) oddolžim s kavo/pirom :P

Hvala :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, načeloma ne pozdravljam skuteristov ker al so zájebani, al ne vidjo(gledajo) al pa čudno gledajo :closedeyes:

jest sm tut 1x na poti iz kranja do bleda (sem skuterist :huh: ) pa sm pozdravljal vse težkače na motorjih pa so me vsi gledal kot ... WTF mali kwa si pa mislš da si da ti bom odzdravu, tko da od takrt ksm izpadu noob ne pozdravlam vec, me je pa 1x samkrat odzravu en na čoperju pa sm mu prou veselo nazaj odzdravu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut 1x na poti iz kranja do bleda (sem skuterist  :huh: ) pa sm pozdravljal vse težkače na motorjih pa so me vsi gledal kot ... WTF mali kwa si pa mislš da si da ti bom odzdravu, tko da od takrt ksm izpadu noob ne pozdravlam vec, me je pa 1x samkrat odzravu en na čoperju pa sm mu prou veselo nazaj odzdravu ;)

Očitn nisi mene srečal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, mene tudi ne, ker jest odzdravim, VSEM, pa magari na Quadu, sam pozdravljam pa načeloma ne, niti tavelikih skuterjov, ker ponavadi jih furajo uni taljančki ki ne vejo zase, pa tudi ostali ponavadi ne pozdravljajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam jaz 50ccm cestaka in skuteristov ne pozdravljam odkar sem dobil sredinec v pozdrav :doze: Z "tatežkimi" imam pa zlo zlo lepe izkušnje saj načeloma vsak pozdrav, če ga že ne jaz prej :) Jah včasih videz motorja mal vara :P No upam, da ni bilo še nikomur žal, da me je pozdravu

Probam se pa čimbolj družiti in vspostavljati stike z starejšimi motoristi, da bi se čimveč nauču za v bodoče ko pride kaj močnejšega :huh: Fantje mojih starosti se mi pa zdijo mal preveč "napihnjeni" saj hoče dandanes vsak biti neki "zajeban".

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top Ten Reasons Why Harley Riders Don't Wave Back

10. Afraid it will void warranty.

9. Leather and studs make it too hard to raise arm.

8. Refuses to wave to anyone whose bike is already paid for.

7. Afraid to let go of handlebars because they might vibrate off.

6. Rushing wind would blow scabs off the new tattoos.

5. Angry because just took out second mortgage to pay luxury tax on new Harley.

4. Just discovered the fine print in owner's manual and realized H-D is partially owned by Honda.

3. Can't tell if other riders are waving or just reaching to cover their ears like everyone else.

2. Remembers the last time a Harley rider waved back, he impaled his hand on spiked helmet.

1. They're jealous that after spending $30,000, they still don't own a Gold Wing.

Top Ten Reasons Why Gold Wing Riders Don't Wave Back

10. Wasn't sure whether other rider was waving or making an obscene gesture.

9. Afraid might get frostbite if hand is removed from heated grip.

8. Has arthritis and the past 400 miles have made it difficult to raise arm.

7. Reflection from etched windshield momentarily blinded him.

6. The espresso machine just finished.

5. Was actually asleep when other rider waved.

4. Was in a three-way conference call with stockbroker and accessories dealer.

3. Was distracted by odd shaped blip on radar screen.

2. Was simultaneously adjusting the air suspension, seat height, programmable CD player, seat temperature and satellite navigation system.

1. Couldn't find the "auto wave back" button on dashboard.

Top Ten Reasons Why Dual Sport Riders Don't Wave Back

10. Vibration of knobby tires prevented the rider from taking his hand off the bars.

9. MX style safety gear was too bright to see you wave.

8. His front fender prevents you seeing him wave back.

7. Was too busy configuring his GPS/Enduro Roll/FishFinder.

6. His rain/wind/thorn/bug/bird proof thousand-dollar jacket won't allow it.

5. Was too busy re-arranging his 500 pounds of soft-sided luggage.

4. Doesn't recognize a wave in any language other than German.

3. Too busy splitting lanes/filtering through traffic.

2. One handed wheelies are not easy.

1. On single-track trails you stop, not wave.

Top Ten Reasons Why Sport Bike Riders Don't Wave Back

10. They have not been riding long enough to know they are supposed to.

9. If they took one hand off the bars they would break their teeth.

8. They look way too cool with both hands on the bars.

7. It's hard to put their hand in the air doing 175.

6. Their skin tight-kevlar-ballistic-nylon-goose-leather suits prevent any position other than fetal.

5. One handed stoppies are ill advised.

4. They are waving, but you can't see it behind the neon green speed screen.

3. They were slipping their flip-flop back on.

2. Raising an arm allows bugs into the armholes of their tank tops.

1. They don't know how.

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, mene tudi ne, ker jest odzdravim, VSEM, pa magari na Quadu, sam pozdravljam pa načeloma ne, niti tavelikih skuterjov, ker ponavadi jih furajo uni taljančki ki ne vejo zase, pa tudi ostali ponavadi ne pozdravljajo...

teh taljanov pa bognedaj pozdravljat ... so dve kasti nižje od povprečnega slovenskega motorista ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh taljanov pa bognedaj pozdravljat ... so dve kasti nižje od povprečnega slovenskega motorista ...

Tule pa moram protestirati. :fight2:

Kljub dejstvu, da se rogaš in spet provociraš, bi lahko tudi sam priznal, da je dobiti pozdrav od Italijana isto kot dobiti od kače znoj.

Slovenskih motoristov ne bom komentiral, a pozdravljajo pa kar lepo (razen hiper hitro nastalih podjetnikov, ki tako ali tako vse vejo in znajo, če ne pa kupijo). .)

Sym, malo slovenskega ponosa ti ne bi škodilo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj v Villachu in srečal ogromno tistih, ki jezijo "drekpumpe". Priprave na Faak am see so že zelo številčne!

Od Korenjskega sedla dalje mi je od 50 drekpumpašev, ki sem jih srečal, odzravilo mogoče 5 komadov.

Zgleda da ko kupiš "drekpumpo" v najkrajšem času še sam postaneš "drekpumpa"!

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule pa moram protestirati. :fight2:

Kljub dejstvu, da se rogaš in spet provociraš, bi lahko tudi sam priznal, da je dobiti pozdrav od Italijana isto kot dobiti od kače znoj.

Sym, malo slovenskega ponosa ti ne bi škodilo.

:topic: Zakaj že slovenski ponos? Po čem je tolk boljši recimo od taljanskega ponosa ali pa avstrijskega (odvisno pač, v kateri državi bi bil rojen?)? Ponosen sem kvečjemu sam nase (če kaj dobr nardim al pa mi kr tko kaj rata) pa na familijo (če mam za kaj bit) pa na prjatle (mam za kaj bit 100%)... Za "slovenstvo" me pa boli kurac ...

Od italjanov in katerihkol drugih motoristov pa absolutno ničesar ne pričakujem ... zakaj bi pričakoval kurčeve pozdrave, če ne morem pričakovati niti tega, da bodo pametno vozili in me ne bo nikoli nobeden ogrozil (kot recimo tisti čoperist ,ki mi je v soboto pripeljal v mojem levem ovinku po moji špuri nasproti in je med vrinjanjem nazaj v kolono, ko sem se mu izogibal, še skušal pomahati ...

Pričakovanje je nasploh ena zajebana stvar ... raje ne pričakujem nič in tudi nočem, da kdo na cesti od mene kaj pričakuje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne,da bi se lih svet podru zarad pozdravlanja oz. nepozdravlanja... :doze: Je pa to ena lepa navada (vsaj zame),ki pa zal pocasi izumira :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne,da bi se lih svet podru zarad pozdravlanja oz. nepozdravlanja... :doze: Je pa to ena lepa navada (vsaj zame),ki pa zal pocasi izumira :(

saj,

kakorkoli gledaš, tudi izgublja na pomenu.

tudi avtomobilisti so se včasih

zagotovo pozdravljali

v duhu bratstva i mentalnog jedinstva.

si predstavljaš sceno z

avtomobilističnim pozdravljanjem

danes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sem mel pozdravljanje na splosno,ne le med motoristi... .)

Ja pol pa res ne vem, kako je s tem. Jaz vsakemu motoristu, ki se mimo pripelje, lepo pod čelado rečem "servus". Ampak potem me še vedno obtožujejo, da ne pozdravljam. :blink: :hmm: :P hm no mogoče bi pa moral voščit "dober dan" in ne "servus". :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pozdravljam use ne glede na na državo saj s tem ko ga pozdravim mu tudi v mislih zaželim srečno pot....Sm pa zmeraj vesel, če prejmem pozdrav nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pozdravljam use ne glede na na državo saj s tem ko ga pozdravim mu tudi v mislih zaželim srečno pot....Sm pa zmeraj vesel, če prejmem pozdrav nazaj.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se odločla da z zadnjega zica maham oz pozdravljam vse, še celo tiste uspem pozdravit ki naju prehitevajo :naughty: . Je pa živa res da maš od Pule do koroške v nedeljo, kaj za mahat :slap: še na "postajališču" ni blo mira :D Je pa res da od vseh 379 ki so se mimo peljali, je 98,3% motoristov pozdravlo, eni so celo kimali ene par je blo tud takih ki so z nogo mahali :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!