Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Ja pol pa res ne vem, kako je s tem. Jaz vsakemu motoristu, ki se mimo pripelje, lepo pod čelado rečem "servus". Ampak potem me še vedno obtožujejo, da ne pozdravljam.  :blink:  :hmm:  :P  hm no mogoče bi pa moral voščit "dober dan" in ne "servus".  :hmm:  :lol:

enim moraš rečt "Bogdaj!" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Zakaj že slovenski ponos? Po čem je tolk boljši recimo od taljanskega ponosa ali pa avstrijskega (odvisno pač, v kateri državi bi bil rojen?)? Ponosen sem kvečjemu sam nase (če kaj dobr nardim al pa mi kr tko kaj rata) pa na familijo (če mam za kaj bit) pa na prjatle (mam za kaj bit 100%)... Za "slovenstvo" me pa boli kurac ...

...

:topic: Ampak, zares ti ne rabim nič odgovoriti. Preberi še enkrat, vse si si sam odgovoril. Le, da tokrat začni z boli me kurac za slovenstvo, za prjatle...., pa boš doumel problem današnjice.

Ej, Sym, pa ne že spet osebno vzet. ;)

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zarad Pule še zdaj boli roka od pozdravljanja. Sem razmišljal,da bi si namontiral nekam zastavco na vzvod (namest dvigovanja roke) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se peljal po italiji, sem pozdravljal vse, odzdravu ni NITI EDEN...so samo debelo gledali :?

Me pa neki zanima...eni pravite, da ne pozdravljate italijanov pa drugih tujcev, pa takih, ki nimajo bele tablice. Kako veste, za kaj gre, ko vam motorist prihaja nasproti ??! :? :? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa res ne vem, kako je s tem. Jaz vsakemu motoristu, ki se mimo pripelje, lepo pod čelado rečem "servus". Ampak potem me še vedno obtožujejo, da ne pozdravljam.  :blink:  :hmm:  :P  hm no mogoče bi pa moral voščit "dober dan" in ne "servus".  :hmm:  :lol:

NE NE ti si isto ko harleyaš, če spustiš bilanco z eno roko te od vibracij vrže po podu al pa maš ravno roko zaposleno z pobiranjem šraufov ko bek letijo :devil: :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot recimo tisti čoperist ,ki mi je v soboto pripeljal v mojem levem ovinku po moji špuri nasproti in je med vrinjanjem nazaj v kolono, ko sem se mu izogibal, še skušal pomahati ...

upam da mojega pošiljanja v 3PM ni vzel za mahanje v pozdrav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE NE ti si isto ko harleyaš, če spustiš bilanco z eno roko te od vibracij vrže po podu al pa maš ravno roko zaposleno z pobiranjem šraufov ko bek letijo  :devil:  :grim  :lol1:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se peljal po italiji, sem pozdravljal vse, odzdravu ni NITI EDEN...so samo debelo gledali  :?

Me pa neki zanima...eni pravite, da ne pozdravljate italijanov pa drugih tujcev, pa takih, ki nimajo bele tablice. Kako veste, za kaj gre, ko vam motorist prihaja nasproti ??!  :?  :?  :doze:

Recimo tko k vidš maxi skuterja, gor pa Tuljota(Italjana), ponavadi so pač oblečeni v kakih easy-going srajčkaš, majo odprte čelade, in pač zgledajo taljančkasti :D

Maxi skuterjev pač ne pozdravljam ker v večini primerov NE dobim nazaj pozdrava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tako slabih izkušen nimam. Ni važno kje se vozim, mi večina odvrne pozdrav nazaj neglede na tip motorja in narodnost .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo tko k vidš maxi skuterja, gor pa Tuljota(Italjana), ponavadi so pač oblečeni v kakih easy-going srajčkaš, majo odprte čelade, in pač zgledajo taljančkasti :D

Mogoče pa zato, ker previdno in počas vozijo v tistih srajčkah? Niso zmer opremljeni za vožnjo "na koleno" ;) :OK: :OK: :OK: carji, ti rečem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa zato, ker previdno in počas vozijo v tistih srajčkah? Niso zmer opremljeni za vožnjo "na koleno" ;)  :OK:  :OK:  :OK: carji, ti rečem  :OK:

Ja pa zarad tega lohk še zmer vsaj odzdravjo B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm se mal s skutrjem vozu k nimam motorja zdej pa sm pozdravlov vse pa me je polovica motoristov nazaj pozdravla :OK: , skuterist pa noben....mislm niti med sabo se ne pozdravlajo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne skuteristi se ne pozdraulamo :( pa je prou bedno... tak zgleda kot da smo kaki sovrazniki.

A pol praus da so ti pa pravi bikerji odzdraul :hmm: morm to prever :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prav sovražno nastrojen :D

Mislim, da je v tej temi bilo tudi že vse povedano in glede na popisane strani sklepam, da je že skoraj vsak (razen najnovejših članov) dal svoj komentar! Odprite si novo temo v kategoriji splošno in tam pišite svoje vsakodnevno razpoloženje glede mahanja ali blendanja. Ne pa, da tukaj vsaki dan napišete kako se vam je končal dan s pozdravljanjem in odzdravljanjem :fight2: :devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne skuteristi se ne pozdraulamo :(  pa je prou bedno... tak zgleda kot da smo kaki sovrazniki.

A pol praus da so ti pa pravi bikerji odzdraul :hmm:  morm to prever  :D

Če mene prašaš večina tekmuje kdo bo imel bolši in hitrejši skuter...Otročje,pač... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne vem zakaj motoristi s potovalnimi galejami ala GoldWing ne pozdravljajo,...a so mogoče "nadljudje" oz. smo mi "manjvredni"?? :hmm: :hmm: pozdravi jih mogoče 10%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne vem zakaj motoristi s potovalnimi galejami ala GoldWing ne pozdravljajo,...a so mogoče "nadljudje" oz. smo mi "manjvredni"??  :hmm:  :hmm: pozdravi jih mogoče 10%

as I said,

Top Ten Reasons Why Gold Wing Riders Don't Wave Back

10. Wasn't sure whether other rider was waving or making an obscene gesture.

9. Afraid might get frostbite if hand is removed from heated grip.

8. Has arthritis and the past 400 miles have made it difficult to raise arm.

7. Reflection from etched windshield momentarily blinded him.

6. The espresso machine just finished.

5. Was actually asleep when other rider waved.

4. Was in a three-way conference call with stockbroker and accessories dealer.

3. Was distracted by odd shaped blip on radar screen.

2. Was simultaneously adjusting the air suspension, seat height, programmable CD player, seat temperature and satellite navigation system.

1. Couldn't find the "auto wave back" button on dashboard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno pozdravljanje: z obema rokama kriliš po zraku, kot da sučeš testo za pico, obe nogi vzdigneš v zrak, koliko je le mogoče, ter z njima mrzlično brcaš na vse strani. Zraven pa še headbangaš glavo v armaturko. :grim :P :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mogoče bi blo pa boljš, če bi mel na betici namest čelade klobuk,...pa bi s klobukom pozdravu, ...pa še mal zajodlu zraven :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne vem zakaj motoristi s potovalnimi galejami ala GoldWing ne pozdravljajo,...a so mogoče "nadljudje" oz. smo mi "manjvredni"??  :hmm:  :hmm: pozdravi jih mogoče 10%

Zato ker mora trdno držati motor z obema rokama!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne vem zakaj motoristi s potovalnimi galejami ala GoldWing ne pozdravljajo,...a so mogoče "nadljudje" oz. smo mi "manjvredni"??  :hmm:  :hmm: pozdravi jih mogoče 10%

vozim BMW K 1200 LT in po tvojih besedah vozim "potovalno galejo" in ti lahko rečem, da se tudi jaz včasih vprašam, ko mi kakšen "plastičar" (pa da ne bo zamere :OK: ) ne odzdravi!!!

sem mogoče manj vreden!?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj člowk včasih res ne ve, kaj narest....

Če sem dobro razpoložen in pozdravim, on(a) ne odzdravi-pa bi po mojem lahko, mu/ji (imam dobrega razpoloženja s sabo bol mal) z užitkom posthumno pokažem jezik, česar on/a na žalost ne more prevzet; meni pa malce le pomaga. :BUA:

V primeru moje strašno dobre volje pa pomaga misel: ti kar nadaljuj v svojem stilu, saj ne veš točno, zakaj motoriraš; mojih užitkov vožnje s tem niti pod razno ne moreš pokvariti! Bo/do pa naslednji kamerad/i odzdravil/i...... :yea1:

Če pa iz "raznih" razlogov sam ne odzdravim, si pa tu in tam zaželim film zavrtet mal nazaj in ponovit skeč drugače-z odzdravom. Nikoliiiii, niti v sanjah pa mi še ni padla v glavo misel "Ko te j*b*", "crkn" ali kaj podobno zaničevalno negativnega.

Dosti nakladanja.......vseeno pa me zanima, kako ostali razmišljate v raznih (ne)pozdravno--(ne)odzdravnih situacijah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......vseeno pa me zanima, kako ostali razmišljate v raznih (ne)pozdravno--(ne)odzdravnih situacijah?

Nič lažjega - si na 83. strani te teme- preberi prvih 82 strani ... ali moramo vse znova pisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!