Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

vozim BMW K 1200 LT in po tvojih besedah vozim "potovalno galejo" in ti lahko rečem, da se tudi jaz včasih vprašam, ko mi kakšen "plastičar" (pa da ne bo zamere :OK: ) ne odzdravi!!!

sem mogoče manj vreden!?! :hmm:

...Jaz pozdravim vsazga,... razen če slučajno preveč ne prpičim v ovinek in se lih tam ne srečam s kom,.... nism pa reku, da nihče ne pozdravi, kot praviš, STE izjeme,.... mogoče te pa jaz zato pozdravim, ker "sem polplastičar" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno pozdravljanje: z obema rokama kriliš po zraku, kot da sučeš testo za pico, obe nogi vzdigneš v zrak, koliko je le mogoče, ter z njima mrzlično brcaš na vse strani. Zraven pa še headbangaš glavo v armaturko.  :grim  :P  :lol:

Moshpit? Mogoče hardcorovski? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim BMW K 1200 LT in po tvojih besedah vozim "potovalno galejo" in ti lahko rečem, da se tudi jaz včasih vprašam, ko mi kakšen "plastičar" (pa da ne bo zamere :OK: ) ne odzdravi!!!

sem mogoče manj vreden!?! :hmm:

ma po moje je problem ,da majo taki motorji kot je tvoj al pa kšni enduro

motorji une sčitnike pred balanco al pa špegle tko kt tvoj in se včasih

ne vid da sploh pozdravš oziroma morš ful pogledat

eni majo ful čudno

navado da sam mal prste dvignejo in to nej bi bil pozdrav :hmm:

po moje je pozdrav dvig cele roke :OK:

včasih sem mel navado da če sem vidu motorista takoj dvignu roko

v pozdrav ,pa mi na vsaki furi vsaj polovica ni vrnila pozdrava :BUA:

zato sem se navadu ,da če me kdorkol pozdrav ,ozdavm nazaj

,nkol pa ne pozdrav prvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huhu danes smo šli s prjatli na Zbiljsko jezero :) Srečal smo en kup motoristou in mislm de so skor usi pozdravli, razen mogoče eden. Nekdo mi je celo požmrkal z lučmi, nato pa še pomahal, nekdo mi je v Domžalah popiskal ko me je prehite, drugi pa mi je odzdravil z nogo ker je ravno zaviral. Seveda je moj prijatelj ki je sedel zadaj mahal ko zmešan :yea1: O:-) Prvič sem se kam takole peljal in blo je supr ko so me usi pozdraulal, kr tko naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah - sem lih take volje, da mal nakladam po motoskretu ... :D ... pa morm napisat, da sem včeraj prevozila Slovenijo od Prekmurja do žabarije, pa so mi vsi lepo odzdravili ali pomahali ali požmigali, razen štirih svetlih izjem na drekpumpah ... :lol: ... pa še to je bilo zelo očitno videti, da so na njih bili stari japiji - povprečna starost 50 let - ki so si ali letos ali čisto pred kratkim kupili drekpumpo in so me ama čisto vsi na debelo (če sploh, ker so bili prezaposleni s tem držat drekpumpo na cesti ) gledali, kaj zdaj jaz maham ... in čemu to ... :blink: ... hahahaha ... prav luštno je videt, kako nekateri niti ne kapirajo kaj naj bi mahanje pomenilo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko se vozim z motorjem in skoraj zmeraj pozdravim vse motoriste :yes: . Praviloma mi tudi vsi odzdravijo :yes: , če pa ne, pa se tudi ne sekiram. Navsezadnje nismo motoristi ena veeeeeeeelika družina istomislečih ovc.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vidim kakšnega motorista, ga zmeraj pozdravim (pa čeprav moj motor zgleda drekpumpa :P )!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka s ja nor !

pozdravim vse, če imam le čas, še ko se z avto peljem, pozdravim :grim , k bi itak takoj zamenjal. (pa naj se drug pelje z mojo :SS kripo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš da kar počakamo in odzdravimo samo če nas drugi pozdravi ne? Da ne bomo koga preveč pozdravili... :doze: :grrr Kaj se nekateri tako sekirate če vas ne pozdravljajo nazaj... :grrr

Pozdravim vedno :yea2: B)

Če drugi vrne ali ne... to mi dejansko niti ni važno... :)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič lažjega - si na 83. strani te teme- preberi prvih 82 strani ... ali moramo vse znova pisat?

Vzel prosto soboto, vse prebral, ne bo treba vse znova pisat, in .......... sem spet na začetku.

Osnovno dilemo pa sem si razčistil-pozdravljati vsakega (exept mopede) in odzdravljati vsakemu.

Torej, se srečamo - vas pozdravim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst včasih pozdravim sam zato, ker se na to temo spomnim in pač nočem, da bi se še kdo čutil užaljenega, ker ga nisem pozdravil, čeprav sem se z motorjem peljal ... no, včasih pa pozdravim tudi zato ,da si roko pretegnem ... včasih pa zato, ker se glih prav debilno počutim in bi res vsakmu kr najraj reku "Dobr dan!" ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah - sem lih take volje, da mal nakladam po motoskretu ...  :D  ... pa morm napisat, da sem včeraj prevozila Slovenijo od Prekmurja do žabarije, pa so mi vsi lepo odzdravili ali pomahali ali požmigali, razen štirih svetlih izjem na drekpumpah ...  :lol:  ... pa še to je bilo zelo očitno videti, da so na njih bili stari japiji - povprečna starost 50 let - ki so si ali letos ali čisto pred kratkim kupili drekpumpo in so me ama čisto vsi na debelo (če sploh, ker so bili prezaposleni s tem držat drekpumpo na cesti ) gledali, kaj zdaj jaz maham ... in čemu to ...  :blink:  ... hahahaha ... prav luštno je videt, kako nekateri niti ne kapirajo kaj naj bi mahanje pomenilo ...  :D

A mi lohk kdo prevede izraz drekpumpa,pliiiiizz... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi  lohk kdo prevede izraz drekpumpa,pliiiiizz... :?

drekpumpa ali čoper ... :devil: ... saj nimam nič proti njim ... :grrr ... sem sama začela na 250 kubični drekpumpi ko sem naredila izpit ... izraz mi je pač všeč in ga vedno uporabljam, ko govorim o čoperjih ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drekpumpa ali čoper ...  :devil:  ... saj nimam nič proti njim ...  :grrr  ... sem sama začela na 250 kubični drekpumpi ko sem naredila izpit ... izraz mi je pač všeč in ga vedno uporabljam, ko govorim o čoperjih ...  .)

Ajaaaaaaa... :slap:

Pa raje ne vprašam,zakaj drekpumpa :kva2:

Sorry za :topic: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto guzzi je na začetku izdeloval agregate za praznenje greznic.....enaki oz podobni agregati so šli tudi v njegove prve motocikle....

tako so meni mojstri povedali :doze:

sicer pa še vedno ne pozdravim nikogar.... :grim

evoga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sicer pa še vedno ne pozdravim nikogar.... :grim

Pametno ! Sigurno misliš, da si nekaj več, ali si pa tako zavrta, da ti je to izpod časti, kdo ve. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno ! Sigurno misliš, da si nekaj več, ali si pa tako zavrta, da ti je to izpod časti, kdo ve.   :oops:

:grim jep

...a se sekiraš :kva2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic7 in Nagaya -one of these days ... vaju bomo zvezal z rokami skupi, da si bosta mogla en bratski pozdrav dat :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vse motoriste, včasih, če se zmotim tudi skuteriste. Če odzdravi OK, če ne pa ali me ni videl, ali pa je bila Nagaya ali Alla ali ... .

Pozdravljam pa zato, ker me večina motoristov pozdravi. Sedaj, ali je to pametno ali butasto, pa mi ni važno. Tako sem se pač odločil. Kot sem se prej odločil, da za malico pojem tunino s koruzo in kruh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vse motoriste, včasih, če se zmotim tudi skuteriste. Če odzdravi OK, če ne pa ali me ni videl, ali pa je bila Nagaya ali Alla ali ... .

Pozdravljam pa zato, ker me večina motoristov pozdravi. Sedaj, ali je to pametno ali butasto, pa mi ni važno.

Seveda, Alla in Nagaya gor ali dol. Se ne sekiramo. :grrr

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!