Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

pozdravim vedno razen če sem na kakšni SS vožnji ravno sredi polaganja kakega ovinka ali če kakšno kolono prehitevam pa mi nasproti pripelje motor, takrat imam raje da mi naredi malo placa kot da se trudi z odzdravljanjem. pozdravljam tudi policaje na motorjih, ki ponavadi pozdravijo nazaj in pa motoriste, ki jih prehitim, takrat dvignem nogo in upam da ne bo kak nevednež mislil da ga hočem brcnit v grabn.

včasih (po pomoti :devil: ) pozdravim kak skuter ali moped, ki ko mu letim čez 150 kontra na daleč zgleda kot motor.

ne odzdravljajo mi včasih kakšni starejši čoperisti in presenetljivo dostikrat nemški ali avstrijski motoristi na BMW-jih GS in podobno. če mi kdo ne odzdravi me ne boli niti najmanj.

ME PA PREKLETO RAZPIZDI KO SE KJE PELJEM IN MI NASPROTI PRIDE MOTOR, MI NE ODZDRAVI, 100 METROV NAPREJ PA POLICIJSKA KONTROLA ALI RADAR, PIZDA PA MI NITI POMAHAT NI MOGU DA NAJ GREM POČASNEJE ALI POBLENDAT ČE ŽE DEBIL NE UPA SPUSTIT BILANCE!!!!!! :SS :SS :SS ŠE DOBRO DA SO TUDI AVTOMOBILISTI, KI OPOZARJAJO MOTORISTE NA CESTI!

SLEDNJI OPISANI "MOTORISTI" SO PA RES NAVADNO OTEJI NA DREKPUMPAH! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst pozdravlam vse. Tud traktoriste, če me pozdravjo prvi.

Je pa res, da kdaj pa kdaj tud ni najbolj brihtno belance spuščat - no do zdej mi je še ratal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tud traktoriste, če me pozdravjo prvi...

...ta je pa težka...ponavadi prvi zafu...jo situacijo...tako, da dobijo 1/2 twix-a :grim :grrr

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pozdravljam vse, še posebej rad pa take ki mim mene kakih 150 pridrvijo-mislim v nasprotno smer pa po moji strani (prehitevajo). Mogoč je kdo tle gor ki se spomne tega dogodka v petek, okol 17 ure, nekaj 100m od početrtka :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. bi vam postavila eno vprašanje :D in sicer cca. koliko časa oz. kilometrov po policijski kontroli še vedno gestikulirate k počanejši vožnji :?

..če dam primer: v Rižani (pod Črnim Kalom) je radarska kontrola, vi pa motorista, ki pelje naproti, srečate proti vrhu Črnega Kala - ali ga vseeno opozorite ? ..ker mu lahko (na primer) na tak način pokvarite najlepše ovinke :D :doze: ..se pravi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Včasih pride, da se voziš in voziš, pa se ti zazdi, da si edini motorist na zemeljski obli. Vsepovsod same škatle take in drugačne polne enih histerjakov in živčjakov. Pa končno v daljavi vidiš enojno luč-lej še ena sorodna duša. Komaj že čakaš da se srečata, dvigneš roko v pozdrav, mu v mislih zaželiš srečno pot in furaš dalje.Ni ga boljšga občutka, ko vidiš takole somišljenike, ki vsak po svoje in s svojimi razlogi jezdijo v vetru.Sem pa opazil, da včasih tale kultura kr mal zataji.Eni pozdravljajo samo ene, drugi sploh nikogar (očitno so nad vsemi), ta eni te pa še opazijo ne, ker očitno lovijo zadnji vlak.

Ja, kakor kdo, verjetno...

dandanes te lahko glede na število motoristov celo roka boli od samega pozdravljanja.... :slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vedno pozdravim policiste, vendar nažalost v večini ne odzdravijo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJa zakaj pa imamo na motorjih oni gumbek na levi roki poleg katerega piše press, vse ima svoj namen, no pa tud roke ni težko dvignit razen če je hitrost prevelika al pa cesta uničena.

Jaz zmeraj pozdravim/odzdravim, pa saj to je motoristična etika mar ne :OK: :OK:

Dobro bi bilo če bi imeli en dogovor z tem blendanjem, da bi točno vedel al je samo pozdrav al te kje čaka ''zaseda'' :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJa zakaj pa imamo na motorjih oni gumbek na levi roki poleg katerega piše press, vse ima svoj namen, no pa tud roke ni težko dvignit razen če je hitrost prevelika al pa cesta uničena.

Jaz zmeraj pozdravim/odzdravim, pa saj to je motoristična etika mar ne :OK: :OK:

Dobro bi bilo če bi imeli en dogovor z tem blendanjem, da bi točno vedel al je samo pozdrav al te kje čaka ''zaseda'' :ninja: :ninja:

Pozdravim vsakega motorista, tudi policaje (na motorjih). Pozdravim z roko (če so pa roke zasedene) pa pokimam, na zasedo pa opozarjam tko, da toook blendam da skor stikalo zjebem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJa zakaj pa imamo na motorjih oni gumbek na levi roki poleg katerega piše press, vse ima svoj namen, no pa tud roke ni težko dvignit razen če je hitrost prevelika al pa cesta uničena.

kolikor sem videl motociklov, je tam pisalo PASS ... tisto je stikalo za prehitevanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok SymRu sej vemo kaj sem mislil,tud press bi komot pisalo, sem pač logično razmišljal.

Symu pa se rit smeji ker ma en post več zdaj! :SS :SS :010 :010

Ko da smo na Babysvetu, mislim.... no comment :OK:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok SymRu sej vemo kaj sem mislil,tud press bi komot pisalo, sem pač logično razmišljal.

Symu pa se rit smeji ker ma en post več zdaj! :SS :SS :010 :010

Ko da smo na Babysvetu, mislim.... no comment :OK:

:eek:

a ti tudi na hupi in žmigavcih piše press? ker v bistvu bi ti lahko...pa ti ne :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vedno pozdravim policiste, vendar nažalost v večini ne odzdravijo. .)

Nevem, zakaj meni vsi odzdravijo? :D DeX-Imaš ti slabe odnose z letečmani? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tam je na vsakem gumbu narisan znak kaj pomeni na tem pa ni, v bistvu pa sem hotel z zgornjim postom nekaj druga povedat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok SymRu sej vemo kaj sem mislil,tud press bi komot pisalo, sem pač logično razmišljal.

Symu pa se rit smeji ker ma en post več zdaj! :SS :SS :010 :010

Ko da smo na Babysvetu, mislim.... no comment :OK:

in jaz sem tvoja varuška, ker še nisi samostojn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tam je na vsakem gumbu narisan znak kaj pomeni na tem pa ni, v bistvu pa sem hotel z zgornjim postom nekaj druga povedat. :P

ja :photo:

v bistvu si namesto da bi rekel :"moja napaka," brez veze šavsnil po nekom, ki te je opozoril, da ti na knofu za blendanje pač ne piše press.

veselo pritiskanje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji zanč se nismo nč kej velik pozdravljal ... ;) niti nism jst meu neke želje, niti niso nasprot vozeči kaj preveč motovilili ...verjetn so tam motorji že dost vsakodnevna zadeva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, zakaj meni vsi odzdravijo? :D DeX-Imaš ti slabe odnose z letečmani? :whistle:

Zgleda da jim nisem simpatičen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo pa fajn, ce bi imeli motosvetovci kaksen svoj, razpoznaven pozdrav..bi se ze na cesti spoznali.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo pa fajn, ce bi imeli motosvetovci kaksen svoj, razpoznaven pozdrav..bi se ze na cesti spoznali.. :OK:

ga že imamo ... če ga še ne znaš, to pomeni, da še nisi 'pravi član'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo pa fajn, ce bi imeli motosvetovci kaksen svoj, razpoznaven pozdrav..bi se ze na cesti spoznali.. :OK:

Ga že mamo ja. Tko k je sym reku... Vemo že za ovinkom d bo motosvetovc mimo pršu, zato pa mamo "najavo voženj" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!