Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Ga že mamo ja. Tko k je sym reku... Vemo že za ovinkom d bo motosvetovc mimo pršu, zato pa mamo "najavo voženj" :lol1:

:slap: :D

no, pol si bom pa pred vsako naslednjo furo sprintal par zadnjih postov v temi "najava vozenj" :grim

@symru

ok, bom pa se malo pocakal..upam, da bom kdaj postal 'pravi clan' .)

tacas bom pa veselo pozdravljal vsakega, ki ga bom srecal.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga že mamo ja. Tko k je sym reku... Vemo že za ovinkom d bo motosvetovc mimo pršu, zato pa mamo "najavo voženj" :lol1:

:eek:

[attachmentid=67910]

:hmm:

D.

post-2208-1145302942.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

[attachmentid=67910]

:hmm:

D.

Live long and prosper. :grim

Beam me up, Scotty. :fredy: :D :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..a ni to desna roka? :hmm: :P

seveda je - kdo pa pravi,

da se Motosvetovci ne pozdravljao

med sabo v okolici Londona

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=67910]

:hmm:

D.

:grrr

kaj pa tisti ki nosijo/mo takšnele rokavice :hmm:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem zbegan naj mi nekdo še enkrat pokaže pozdrav, ter če je možno nalepko! :hmm:

pozdravi tako kot si do zdaj,pa se ne boš nikoli zmotil! :OK: Nalepko pa raje nalepi od Honde gor!:D

Lp od Mareta B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravi tako kot si do zdaj,pa se ne boš nikoli zmotil! :OK: Nalepko pa raje nalepi od Honde gor!:D

Lp od Mareta B)

Absolutno bom upošteval tvoj nasvet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a se sme pozdravljat policaje? :blush: sem namreč po nesreči pozdravu policaja na bmwju :D me je lih sleplo sonce pa nism vidu da je cajko, lepo pozdravim pa tip odzdravi nazaj :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se pejlem mimo dveh letečih policajev ,ki sta za robom ceste čakala na prehitrega voznika.

Sevea na srečo ta voznik nisem bil jaz :)

Ko sem že skoraj mimo njih pa mi oba dva dvigneta roko in me lepo pozdravita :eek: seveda tudi jaz sem pomahal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zmer pozdravm letečmane pa do zdej so me še vsi nazaj.

sej so oni tut bajkerji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je polcaj tapru pozdravu. najprej mu sploh nism odydravljou k sm mislu da me hoce ustavt, k sm mal prevec pelou :> sam sm ga pol vseen pozdravu :> on pa veselo mimo mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jim pokažem "fakiča" pol se pa začne dirka. :lol1: hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sme pozdravljat policaje? :blush: sem namreč po nesreči pozdravu policaja na bmwju :D me je lih sleplo sonce pa nism vidu da je cajko, lepo pozdravim pa tip odzdravi nazaj :D :whistle:

Seveda se sme! In zakaj po tvoje ne bi smel pozdravit policiste na motorjih? :? Jaz jih pozdravim vedno. Še takrat ko me ustavijo rečem dober dan in nasvidenje, oz. srečno. Policisti med vožnjo, pa odzdravijo tako kot vsi ostali civilni motoristi. Eni ja, drugi ne... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da jih.......

kot že vsi prej napisali.....saj se pozdravlja motoriste.....in oni to so (čeprav jim bicikle servisiramo in tankamo davkoplačevlaci.... :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pozdravim vsakogar, zelo rad pa vidim, da me človek, če utegne, pozdravi nazaj, zdj tko včas ja, včas pa ne...kokr kdaj... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se je pozdravit z drugim motoristom. Nekateri pa celo utegnejo pozdravit med ultra zalaganjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je pozdravil policist na motorju :OK: ...lepo dvignil roko in pozdravil...z veseljem sem mu odzdravil.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa pozdravljal celo z liziko :yea1: In sem se lepo ustavu pa mu osebno odzravu in to ne z roko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa pozdravljal celo z liziko :yea1: In sem se lepo ustavu pa mu osebno odzravu in to ne z roko :lol1:

...seveda si mu odzdravil z roko...še avtogram si mu dal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!