Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

mislim da so leteči policisti veliko bolj fer kot štirikolesni policisti, ki samo čakajo da te oskubijo.........joh pozdravljam, čeprav velikokrat ne odzravijo.......ker nimam BMW-ja? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Spoštovani gospodje policisti na motorjih. To, da vam je država kupila motorje ne pomeni, da ste lahko tako vzvišeni, da vam ni potrebno pozdravljati drugih motoristov na cesti.

S spoštovanjem,

Jezst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In samo zato, ker se tudi oni, tako kot ti, vozijo z motorji, še ne pomeni, da ti morajo mahati kot bebci, ko te srečajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem da je prov da policaji na motorjih ne odzdravlajo, tud kdo drug ko je v službi ne bo zdej se čez cesto dru "Franc sva se ga dober nakantala včerej, sam še tile papirje zložim, pa prletim v gostilno". Neka resnost na delovnem mestu more bit, pol je pa še tu avtoriteta. Niso "nam" enaki, kdo bi ga pa upošteval če bi bili.

Če pa slučajno kdo kdaj odzdravi pa nimam nič proti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani gospodje policisti na motorjih. To, da vam je država kupila motorje ne pomeni, da ste lahko tako vzvišeni, da vam ni potrebno pozdravljati drugih motoristov na cesti.

S spoštovanjem,

Jezst

Če bi se jaz vsak dan po službeni dolžnosti z mopedom vozu in srečal miljon motoristov, se mi še odzdravljat ne bi več dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz do sedaj policistov na motorjih nisem pozdravljal, pač zato, ker jim najbrž tudi ustreza, če si nismo preveč "domači". No, pred nekaj dnevi sem slučajno pomahal enemu in še to zato, ker sem najprej mislil, da ni policijski moped. Je tip vljudno odmahal nazaj...kar ne bi mogel reči za večino navadnih motoristov. Kultura solidrnosti močno upada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letečmani so pa res carji (nekateri), še posebi en, k me je 1 tedn nazaj opozoru na radar, k je stal 1 km naprej :OK: Sm kr mal čudn pogledu, zakaj mi blenda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vedno vsaga, tako čoperista kot cestaka. Nekateri ne odzdravjo in se takrat počutm mal bednga. Res se neb smel ločvat glede na stil motorja, vsi smo motoristi.

Enkrat se mi je zgodl da sem pozdravu pa nism kuj vedu da je polcaj, odzdravu me je nazaj. Res sem bil mal presenečen, mal nad sabo ker sem policaja pozdravlu, mal pa ker mi je odzdravu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pozdravljam vse in zdi se mi, da vsi približno enako odrzdravljajo, ne glede na tip motorja. Seveda ne odzdravijo vsi ampak ne izstopajo glede na segment motorja, ki ga vozijo :) Mogoče zato, ker vozim nagca in sem nevtralen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tebi ni bilo potrebno srati tudi po tej temi, pa si.

Ma gibs mu je dolgcas :P

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Število motoristov narašča.

Včasih smo se tudi kolesarji, tisti ki smo mal več vozil, pozdravljal med sabo, dokler kolesarjenje ni postal modna muha. Danes te večina grdo pogleda, kot kaj se pa ti tle voziš, če sem pa jaz na tej cesti. :? Z motoristi pa bo postalo isto. Pozdravljali se bomo pač tisti, ki vozimo za dušo. :yea1:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo se tudi kolesarji, tisti ki smo mal več vozil, pozdravljal med sabo, dokler kolesarjenje ni postal modna muha. Danes te večina grdo pogleda, kot kaj se pa ti tle voziš, če sem pa jaz na tej cesti. :? Z motoristi pa bo postalo isto. Pozdravljali se bomo pač tisti, ki vozimo za dušo. :yea1:

ko sem v kolesarski uniformi, kolesarji večinoma pozdravljajo.. res pa je, da se ponavadi vozim po takih vukojebinah, da bi bilo precej nesramno, da ti tisti redki kolesarji ne odzdravili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam. Če le utegnem. :naughty: Tud prisedem k neznanim motoristom, vljudno počvekam, popijem kavico in se odpeljem. :whistle: Ne vem, pomaham tud prometniku na motorju, če odzdravi-hvala bogu :OK: , če ne- ima vso pravico..... :wacko: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na kaj namiguješ? :whistle: Pod motoristi so pri meni zajeti vsi, seveda tudi motoristke. . :worship: Se družim in čvekam z vsemi..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani gospodje policisti na motorjih. To, da vam je država kupila motorje ne pomeni, da ste lahko tako vzvišeni, da vam ni potrebno pozdravljati drugih motoristov na cesti.

S spoštovanjem,

Jezst

Kot prvo nam država ni ničesar kupila, saj so motorji od države in ne naši.

Kot drugo pa večina nas vedno pozdravi saj smo bajkeri tudi v privat času in ne razlikujemo službenega časa od zasebnega ko nismo v službi, tako da je tak komentar nevmesen.

Kot tretje opažam da me več ljudi pozdravi ko sem v službi, kot pa ko sem :krneki:

Sicer pa je res, da solidarnost počasi izginja in vedno več ljudi te neumno gleda, ko dvigneš roko v pozdrav.

:( :( :(

S spoštovanjem, pa brez zamere :)

50cent

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej večina pozdravi nazaj, se pa tut kar dostkrat nardi, da kdo ne odzdravi in je res tak mal čudn feeling, kot da bi pozdravlu v prazno, ko dobiš namesto pozdrava nazaj :eek: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pozdravim motorista in mu v mislih zaželim srečno pot.Večina odzdravi nazaj...Danes sem bil prijetno presenečen, ko se je skupina Avstrijcev peljala mimo parkinga kjer sem se ustavil in pisal sms in vsi so me pozdravili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče pozdravljanja Avstrijcev in Nemcev nimam nobenih pripomb, tud sam celotno kolono vedno pozdravim. Da ne razglabljam o tem, da so se (na Golici) na parkirišču zmeraj pripravljeni pogovarjat, četudi ne obvladaš v celoti nemščine. Kar sami prisedejo pozdravijo in se začno pogovarjat. Pa tudi povejo ti zmeraj, kje so radarji oz. patrole, ter mesta kje moraš biti pazljiv... :OK: Kar pri nas ni zmeraj običaj..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo se tudi kolesarji, tisti ki smo mal več vozil, pozdravljal med sabo, dokler kolesarjenje ni postal modna muha. Danes te večina grdo pogleda, kot kaj se pa ti tle voziš, če sem pa jaz na tej cesti. :? Z motoristi pa bo postalo isto. Pozdravljali se bomo pač tisti, ki vozimo za dušo. :yea1:

bravo mare :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo nam država ni ničesar kupila, saj so motorji od države in ne naši.

Kot drugo pa večina nas vedno pozdravi saj smo bajkeri tudi v privat času in ne razlikujemo službenega časa od zasebnega ko nismo v službi, tako da je tak komentar nevmesen.

Kot tretje opažam da me več ljudi pozdravi ko sem v službi, kot pa ko sem :krneki:

Sicer pa je res, da solidarnost počasi izginja in vedno več ljudi te neumno gleda, ko dvigneš roko v pozdrav.

:( :( :(

S spoštovanjem, pa brez zamere :)

50cent

Spoštovani 50cent,

veseli me, da se je oglasil tudi nekdo, na katerega je letel moj post. Post je bil napisan potem, ko mi drugi policaj ni odzdravil. Če je odzdravljanje pri tebi običajno pa se ti, kot tudi tebi enakim, opravičujem.

S spoštovanjem

Jezst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo se tudi kolesarji, tisti ki smo mal več vozil, pozdravljal med sabo, dokler kolesarjenje ni postal modna muha. Danes te večina grdo pogleda, kot kaj se pa ti tle voziš, če sem pa jaz na tej cesti. :? Z motoristi pa bo postalo isto. Pozdravljali se bomo pač tisti, ki vozimo za dušo. :yea1:

Se ti pridružujem pri tvojem mnenju, na kolesu ali pa na motorju moraš bit z dušo, sploh pri kolesu moraš biti pri duši, da lahko kaj odzdraviš, je teško, ker moraš vmes še kaj dihat predvsem sredi klanca, pa vseeno gre :grim , se mi je z motorjem že zgodilo, da sredi ovinka nisem pozdravil nazaj, ker enostavno ne gre vsakič, ga pa vsaj v mislih pospremim - srečno pot - !

Lep pozdrav vsem uporabnikom enoslednih vozil :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!