Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Včasih pozdravim/odzdravim, včasih pa tut ne. Kljub temu nimam nikol slabe vesti, tut sekiram/frustriram se ne, če mi kdo ne odzdravi, in tut ne gruntam pol, zakaj je tak prasec nebajkerski, itd... Najbolj sem pa vendarle vesel, če srečam kakšnega frenda in se pozdraviva... Takrat je tisti pozdrav res na mestu. Najbolj si je moj pozdrav zagotovo zapomnil BMW, ko so mu naenkrat pomahale tri roke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko so mu naenkrat pomahale tri roke :)

:?

a si mutiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši je bil SymRu enkrat, ko sva se s Killroyem vračala od Fire-jev. Midva lepo čakava na semaforju, nato pa uleti Sym s fejžerjem..."kwa j zdej fanta" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim... skor vedno, odzravim tut skor vedno. Vsaj prste dvignem, če že nočem spustit balance. Čoperistom pa sploh dvignem roko, ko jih vidim izvaljene v svojem fotolju, kako rolajo po cesti. :D

Pa pozdravim oz. dvignem roko tut kakemu kamionarju, ko stojim z njim vštric na črti pr rdeči na semaforju oz. vsakemu, s katerim si izmenjava pogled ali se ujameva z očmi. In kaj je tu tak big deal? Pozdraviš človeka, sploh ne rabim kakega posebnega razloga za to, ne zato, ker vozi vozi motor, čeprav je pri motoristih to kao v navadi. Ne pa - jz_pa_kr_enga_že_ne_bom_pozdravlu_ka_si_pa_misl_da_je. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vsem maham, če le morem.Ker pa dost brcam bicikel se mi včasih zgodi, da tud takrat pozdravim, pa mi ni še noben motorist odzdravil, me vsi :eek: , kaj se pa gre ta biciklist, moped naj si kup, ne vedo pa da sem še pred recimo par minutami med nogama stiskal svojga "razbojnika" in pol avtomatično pomaham. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zmer pozdravla, edin če res ne morm, pa večina odzdrav, pa upam d vam ni bed k vas na 50ccm pozdravlam (RS50), pa d odzdravte nazaj sam zato k mislte d je močnejši cestak <_< .)

Tk d upam, d ns na "cestakih" ne obravnavate isto k skuteristov :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zmer pozdravla, edin če res ne morm, pa večina odzdrav, pa upam d vam ni bed k vas na 50ccm pozdravlam (RS50), pa d odzdravte nazaj sam zato k mislte d je močnejši cestak <_< .)

Tk d upam, d ns na "cestakih" ne obravnavate isto k skuteristov :OK: :OK:

Ne delam razlik ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej tut jaz pozdravljam iz sicer malo večjega 125ccm cestaka. Res pa je, da sem jaz z 125 2t približno na istem kot 300ccm 4T. Pa sej fora je v tem da človeku zaželiš srečo. To pa je enako če jo zaželiš otroku na triciklu ali motoristu na hayabusi. Važno , da se kapira za kaj se gre. Drugače pa ne pozdravljam skuteristov razn če pozdravijo oni. Mi enostavo tisti sesalci brez menjalnikov niso všeč, vsaj za vozit ne :D

Mam pa včasih probleme, ker puščam moped puščam pri punci, potem ko pa grerm peš domov, pa me nagonsko ma, da bii kateremu dvignil roko v pozdrav :OK:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zmer pozdravlam, čeprav včasih samo prste dvignem..... ker pač vedno ne gre..... aja pozdravljam tud policaje na motorjih kot tudi reševalce in ponavadi odzdravjo nazaj. ne pozdravlam pa sesalcev in pa tistih "carjev" na cestakih v kratki majčki, z gući očali, ter 1/2 kile želeja (t.i. čefurji). :P

je pa res bedn filing če pozdravš, pa pozdrava ne dobiš nazaj...... se počutm kot 1 bebec :doze:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res bedn filing če pozdravš, pa pozdrava ne dobiš nazaj...... se počutm kot 1 bebec :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha....Hja.... Bratski pozdrav...

Sam ne me hecat... po novem, ne pozdravim nikogar, ki nima na na sebi vsaj eno stvar od opeme. Se pravi, vsi ostali kreteni, ki ste brez ledvicnega pasu, ali pa celo brez hrbtenicnika vsaj za 15 jurjev....

Ali pa celo brez kombinezona, vsaj za 200 jurjev.....Rajs za 300....

Ko vas jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratski pozdrav...

Ma, dej ne seri,....

Ko nas je bilo nekaj na cestah, je bilo to samoumevno.....sedaj pa, ko je toliko pizd, ki jim je moderno imeti motor.... ej, fak of...

Seveda ima lahko vsaka pizda motor....Ta Japonska jajca itaq lahko pelje vsak bebec..... Servis na 30.000 pa je....

Mehankarji sluzjo.....

In potem taki solijo pamet, kdo je biker, kdo ni.... Po moznosti se, kdo se spozna na motorje, in kdo ne...

Ej... Boli me Kurac, ce ima Suzuku GSX-R1000 1 enega konja vec kot Kawasaki ZX-10R.

Na koncu itaq vidis, da voznik ne obvlada ne enga ne drugega...Vse je samo okras....

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravim zmeraj vse tud z nogo če drgač ne morem...večina jih pozdravi nazaj so pa tud izjeme...na primer Italjani so tak primer :angry2: so preveč ponosni sami nase.malo kateri te po pozdravu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravim zmeraj vse tud z nogo če drgač ne morem...večina jih pozdravi nazaj so pa tud izjeme...na primer Italjani so tak primer :angry2: so preveč ponosni sami nase.malo kateri te po pozdravu....

Jst pa z Italjani imam dobre izkušnje, zadnjič sem šel v Gorico po italjanski strani, vsi motorji so mi pozdravili/odzravili, poleg tega pa še dva avtomobilista sta me opozorila na policijsko "zasedo". Sem bil zelo prijetno presenečen in hvaležen, čeprav ni bilo panike ker sem vozil po omejitvah.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravim zmeraj vse tud z nogo če drgač ne morem...večina jih pozdravi nazaj so pa tud izjeme...na primer Italjani so tak primer :angry2: so preveč ponosni sami nase.malo kateri te po pozdravu....

Njim pač motorizem ni nekaj ,kar so odkrili zadnjih 5 let ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res bedn filing če pozdravš, pa pozdrava ne dobiš nazaj...... se počutm kot 1 bebec :doze:

Menjaj "filing": 1 bebec je tisti, ki ne odzdravi! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skos več jih ne odzravlja, sm bil dons prvič po crashu na motorju in sm opazu da res skos manj folka pozdravlja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa z Italjani imam dobre izkušnje, zadnjič sem šel v Gorico po italjanski strani, vsi motorji so mi pozdravili/odzravili, poleg tega pa še dva avtomobilista sta me opozorila na policijsko "zasedo". Sem bil zelo prijetno presenečen in hvaležen, čeprav ni bilo panike ker sem vozil po omejitvah.

lp

ja zato ker so mislili da si njihov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se pelm in pridem do glavne ceste...pa pogledam desno in vidm tri švabe ko mi že od daleč mahajo :OK:

drgač pa zmeri pozdravm, razen če res ne morem (ovinek, kuplunga,... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pozdravljam vse motoriste razen kakšnih manjših (skuterjev -mopedov) ne pozdravljam.Mislim ,da je to odraz sožitja med motoristi,kar nam avtomobilisti zelo zavidajo, kot je že nekdo rekel,s tam pozdravom nekako nasproti vozečemu zaželimo tudi srečno vožnjo.Mislim,da stem pozdravljanjem tudi nekako pokažemo,da smo si(motoristi) med seboj pripravljeni pomagati drug drugemu.Sam sem že velikokrat pomagal motoristom pri izkanju prenočišč,restavracij itd..Moram pa pohvalit Avstrijske motoriste velikokrat so mi pomagali pri izkanju raznih naslovov,enake izkušnje imam z Švicarji in Nemci.Opazil sem,da mlajši motoristi,pa tudi starejši začetniki rabijo določen čas,da se taga naučijo!!!! :OK:

Ps. NIKOLI ne pozdravljaj z lučmi-to je znak za RADAR!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč je bil pogost pozdrav "ZDRAVO" (beseda sama po sebi pove, da nekomu želiš zdravje). Pri voznikih vseh vrst se najbolj pogosto uporablja "SREČNO VOŽNJO". Zato vedno pozdravim motorista, če ne gre z roko, pa v mislih. S tem mu želim veliko užitkov in srečno vožnjo. Pogosto mi ne odzdravijo (za večino motoristov ATV ni motor), ampak me to ne moti saj sem prepričan, da mi vsi privoščijo srečno in užitkov polno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast na splošno pozdravljam vse, tudi odzdravim, če vidim ali pa, če razmere dopuščajo.

Tako sem včeraj v Zagorju med drugim pozdravil tudi policista ( zaradi sonca nasproti se ni dobro videlo, videl sem samo, da je motor ), a glej ga zlomka, prijazno je odzdravil nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jast na splošno pozdravljam vse, tudi odzdravim, če vidim ali pa, če razmere dopuščajo.

Tako sem včeraj v Zagorju med drugim pozdravil tudi policista ( zaradi sonca nasproti se ni dobro videlo, videl sem samo, da je motor ), a glej ga zlomka, prijazno je odzdravil nazaj.

pa kaj pa ima to veze ce je plavo obleko ? se dobr da ni policaj civil na motrju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!