Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

No zadnjič sem se peljal skozi savinjsko in v križišču so stali trije fantiči s Tomosovimi štirkami, naloženimi do fula, še celo tiste poštarske torbe so imeli ob straneh. Po moje so šli na kak piknik ali taborjenje, pa sem si rekel: ajde naj jim bo in jih pozdravil. Dečki so skoraj popadali z motorjev tak so mahali. :D

No sem si mislil, pa sem nekomu polepšal dan hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

= kontra vozečemu pokažem z roko gor/dol : malo bremzaj in nato z roko stisnjeno v pest in iztegnjenim palcem parkrat nagnem v višini čeljusti kot da je moja roka flaša - tudi to gesto je do zdaj vsak razumel. :P

kelko komplicejraš :grrr :P

lp, nina

Popravljeno . Popravil Nina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav mora bit :yea1: :yea1: če sva v dvoje to počne bolša polovica ......... :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vedno pozdravim..... sm biu pa dons presenečenm, ker mi NITI EN OD ŠESTIH motoristov ni odzdravil... nevem al je biu čuden dan, al pa sam same take srečov.... drgač pa kr fajn občutk, če te odzdravi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vedno pozdravim..... sm biu pa dons presenečenm, ker mi NITI EN OD ŠESTIH motoristov ni odzdravil... nevem al je biu čuden dan, al pa sam same take srečov.... drgač pa kr fajn občutk, če te odzdravi.....

ns je blo 20 v vrsti pa jih 50% ni odzdravlo , čeprov smo vsi pozdravljali :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zadnjič sem se peljal skozi savinjsko in v križišču so stali trije fantiči s Tomosovimi štirkami, naloženimi do fula, še celo tiste poštarske torbe so imeli ob straneh. Po moje so šli na kak piknik ali taborjenje, pa sem si rekel: ajde naj jim bo in jih pozdravil. Dečki so skoraj popadali z motorjev tak so mahali. :D

No sem si mislil, pa sem nekomu polepšal dan hehe.

O, ker Car! "Motorist" je pozdravil! Skoda, da ne v oviku, pa da bi se se razbil v skalah ali gozdu.

Bi pisalo v casopisih: Bajker se je ubil, ampak pred tem je se utegnil pozdravili motorista!

To bi bila koncno ena dobra reklama v medijih!

Aja, in motorist se pocuti super. Sploh, ker ga je pozdravil tak bajker, ki se je ubil z motorjem!

Aha,..... plasticarji ponavadi ne odzdravljajo. Ponavadi jih bolijo roke po prevozenih 20ih kilometrih in ne moreje dvigniti niti prstov. In ponavadi so plasticarji lokalci, ki poznajo cesto. Ostali pa dvignejo prste, ampak pozabljajo, da imajo scitnike pred belanco in da njihovih prstov noben ne opazi.

Tko, da ce vidis, da ti kdo maha, pricakuj policaje!

Mogoce te je pa samo kdo pozdravljal.

Uzdaj se use i svoje kljuse! Placaj kazni, ce se jim ne mores izogniti, in vozi po svojih in motorjevih zmoznostih. Vse ostalo je navadno sranje. Vkljucno s kaznimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vedno pozdravim..... sm biu pa dons presenečenm, ker mi NITI EN OD ŠESTIH motoristov ni odzdravil... nevem al je biu čuden dan, al pa sam same take srečov.... drgač pa kr fajn občutk, če te odzdravi.....

daj njihova imena, da jih grem lastnoročno prebičat _P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ns je blo 20 v vrsti pa jih 50% ni odzdravlo , čeprov smo vsi pozdravljali :(

so usi pozdravlal, sam mogoče se jim ni dal pou ure roke v zraku držat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, ker Car! "Motorist" je pozdravil! Skoda, da ne v oviku, pa da bi se se razbil v skalah ali gozdu.

Bi pisalo v casopisih: Bajker se je ubil, ampak pred tem je se utegnil pozdravili motorista!

To bi bila koncno ena dobra reklama v medijih!

Aja, in motorist se pocuti super. Sploh, ker ga je pozdravil tak bajker, ki se je ubil z motorjem!

Aha,..... plasticarji ponavadi ne odzdravljajo. Ponavadi jih bolijo roke po prevozenih 20ih kilometrih in ne moreje dvigniti niti prstov. In ponavadi so plasticarji lokalci, ki poznajo cesto. Ostali pa dvignejo prste, ampak pozabljajo, da imajo scitnike pred belanco in da njihovih prstov noben ne opazi.

Tko, da ce vidis, da ti kdo maha, pricakuj policaje!

Mogoce te je pa samo kdo pozdravljal.

Uzdaj se use i svoje kljuse! Placaj kazni, ce se jim ne mores izogniti, in vozi po svojih in motorjevih zmoznostih. Vse ostalo je navadno sranje. Vkljucno s kaznimi.

Em... mi lahko prosim poveš, kaj si hotel povedat, oziroma v čem je problem, oziroma kakšne probleme imaš?

Ker sem parkrat prebral tole, pa mi ni čisto jasno, kaj si želel povedat.

Mogoče to da imaš pač dvatisoč in nekaj objav, jaz pa sem frišni tukaj in mi je treba pokazat, kdo je CAR!!

"O, ker Car! "Motorist" je pozdravil! Skoda, da ne v oviku, pa da bi se se razbil v skalah ali gozdu."

No hvala ti za lepe želje. Jaz "motorist", kot me imenuješ sem star 36 let, 18 let imam izpit in ravno toliko časa sem skoraj vsakodnevno za volanom in balanco. Za sabo imam, če približno izračunam, okoli miljon prevoženih kilometrov z različnimi avtomobili in motorji (ker sem pač vsakodnevno na cesti, tudi službeno), z motorji imam prevoženih približno kakih 150000km.

Do zdaj na srečo samo z eno manjšo nesrečo z avtom. Upam da bo tudi naprej tako, kljub tvojim "lepim" željam.

Jaz ti vsekakor želim veliko sreče in užitkov na cesti in brez kakršnekoli nezgode in da se nebi razbil na skalah ali v gozdu.

Tisto ko sem pozdravil fantiče, je bilo bolj za šalo kot zares, nikakor pa ne da bi bil CAR! Prestar sem in preveč prevoženih kilometrov in izkušenj imam za sabo, da bi na cesti igral CARJA. TO me je minilo že davno. Ne dvomim pa, da so fantje bili veseli pozdrava. Vsaj iz njihovih kretenj je bilo tako razbrati. Kaj je s tem narobe?

Možno pa je tudi, da sem tvoj post čisto narobe razumel in si hotel povedati nekaj ččisto drugega. Sem pač bolj kratke pameti. Razsvetli me prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Dečki so skoraj popadali z motorjev tak so mahali. :D

No sem si mislil, pa sem nekomu polepšal dan hehe.

Se se spomnim, ko smo pred davnimi leti, s posebej zato kupljenimi celadami (ker pri nas se niso bile obvezne), v grupah 5-10 mopedistov hodili cez Ljubelj v Avstrijo v soping al pa kar tako, na izlet...

Z zavidanjem smo opazovali mimo vozece, vecinoma tuje Motoriste v upanju, da skozi celado ne vidijo,

kako buljimo :OK: .

Redko se je zgodilo, da nas je kdo pozdravil-ko nas pa je, je blo pa tocno tko kot pravis-s takim navdusenjem smo hiteli mahat, da so pomoje mislili, da nas je napadla skupinska bozjast :kva2:

Ja, za nas so bili mali bogovi, verjetno je tudi danes podobno pri vecini mopedistov, ki sanjajo svoje sanje...in res, zakaj nebi nekomu polepsal dneva in to s tako malo truda?

Lp!

Flight69

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, pa tut tko zakaj pa jih en bi pozdravu mopedistov, se so u bistvu podmladek motoristov (tko nekako)

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, ker Car! "Motorist" je pozdravil! Skoda, da ne v oviku, pa da bi se se razbil v skalah ali gozdu.

Tud imeni ni jasno kaj si hotel s tem kar si napisal, hmm mogoče imaš kakšne težave, ali si pa malo nerodno napisal! Res upam, da nisi mislil v kontekstu, kot si napisal ! Če pa te pozdravljanje moti, se pa vozi in ne odzdravljaj, saj ni nikjer zapovedano , mar ne ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em... mi lahko prosim poveš, kaj si hotel povedat, oziroma v čem je problem, oziroma kakšne probleme imaš?

Ker sem parkrat prebral tole, pa mi ni čisto jasno, kaj si želel povedat.

Mogoče to da imaš pač dvatisoč in nekaj objav, jaz pa sem frišni tukaj in mi je treba pokazat, kdo je CAR!!

"O, ker Car! "Motorist" je pozdravil! Skoda, da ne v oviku, pa da bi se se razbil v skalah ali gozdu."

No hvala ti za lepe želje. Jaz "motorist", kot me imenuješ sem star 36 let, 18 let imam izpit in ravno toliko časa sem skoraj vsakodnevno za volanom in balanco. Za sabo imam, če približno izračunam, okoli miljon prevoženih kilometrov z različnimi avtomobili in motorji (ker sem pač vsakodnevno na cesti, tudi službeno), z motorji imam prevoženih približno kakih 150000km.

Do zdaj na srečo samo z eno manjšo nesrečo z avtom. Upam da bo tudi naprej tako, kljub tvojim "lepim" željam.

Jaz ti vsekakor želim veliko sreče in užitkov na cesti in brez kakršnekoli nezgode in da se nebi razbil na skalah ali v gozdu.

Tisto ko sem pozdravil fantiče, je bilo bolj za šalo kot zares, nikakor pa ne da bi bil CAR! Prestar sem in preveč prevoženih kilometrov in izkušenj imam za sabo, da bi na cesti igral CARJA. TO me je minilo že davno. Ne dvomim pa, da so fantje bili veseli pozdrava. Vsaj iz njihovih kretenj je bilo tako razbrati. Kaj je s tem narobe?

Možno pa je tudi, da sem tvoj post čisto narobe razumel in si hotel povedati nekaj ččisto drugega. Sem pač bolj kratke pameti. Razsvetli me prosim.

Ne se sekirat. Kruse je pač tak. včasih dobi napad hudobnosti in pol mora to ublažit s postom na forumu. Drugače je pa čisto OK.

Tudi sam včasih pozdravim kakšne mopediste in so tega veseli.

@Vsem

Še vedno pozdravljam vse motoriste, če to ne ogroža moje varnosti na cesti.

@Flight69

Se strinjam z napisanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, ker Car! "Motorist" je pozdravil! Skoda, da ne v oviku, pa da bi se se razbil v skalah ali gozdu.

Bi pisalo v casopisih: Bajker se je ubil, ampak pred tem je se utegnil pozdravili motorista!

To bi bila koncno ena dobra reklama v medijih!

Aja, in motorist se pocuti super. Sploh, ker ga je pozdravil tak bajker, ki se je ubil z motorjem!

Aha,..... plasticarji ponavadi ne odzdravljajo. Ponavadi jih bolijo roke po prevozenih 20ih kilometrih in ne moreje dvigniti niti prstov. In ponavadi so plasticarji lokalci, ki poznajo cesto. Ostali pa dvignejo prste, ampak pozabljajo, da imajo scitnike pred belanco in da njihovih prstov noben ne opazi.

Dragi Kruse; tvoj komentar o "PLASTIČARJIH" kot jih imenuješ je povsem nepotreben in neprimeren. Ne glede na to, da smo na svojih motorjih mogoče bolj sklonjeni in visimo z rokami bolj na balanci kot na drugih motorjih, to še zdaleč NE pomeni, da ne pozdravljamo in odzdravljamo, mislim, da bolj kot ne OBRATNO. Kolikor jih poznam in to ni malo VSI POZDRAVLJAMO in odzdravljamo predvsem v situacijah, ki ne ogrožajo naše življenje in življenja drugih udeležencev na cesti. Očitno pa pozdravljamo včasih tudi takim kretenom pod čelado kot si ti.

Daleč od tega, pa da smo samo lokalci in se vozimo samo po sebi poznanimi cestami, da lahko divjamo, polagamo in še kaj drugega v tvojih očeh. Delamo tudi po več 100 km ture v kosu, moraš bit pač fizično zato pripravljen in vedeti kaj delaš!

Škoda je pa le, da je v tvojem profilo razpoznavno tako malo o tebi in o tem, kaj voziš!

Mogoče pa ravno v tem čemi zajec, zakaj tebe na cestah NE pozdravlajo ali te ne POZDRAVLJAMO!

Če je pa tako, da so kaki fantje ali pa dekleta na mopedih in jih je večja skupina jih tudi jaz pozdravim in če jim s tem polepšam dan zakaj pa ne, saj so mogoče naš podmladek, ki bodo čez nekaj let vozili, tako kot to mi počnemo že sedaj!

Upam pa Kruse, de se ti nikar ne bo kaj takega pripetilo, kar si ti napisal, le dolgo in srečno vozi NA CESTI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....plasticarji.... Ne glede na to, da smo na svojih motorjih mogoče bolj sklonjeni in visimo z rokami bolj na balanci kot na drugih motorjih, to še zdaleč NE pomeni, da ne pozdravljamo in odzdravljamo, mislim, da bolj kot ne OBRATNO. Kolikor jih poznam in to ni malo VSI POZDRAVLJAMO in odzdravljamo

noja, ce stejes kot pozdrav dvig mezinca....... ce vse stiri prste dvigne (roka se vedno na balanci) je ze praznik.

nekaj jih tudi roko dvigne z balance, samo to je redkost. vecinoma to pocno izkusnjejsi in tudi v najvecji vrocini v polni opremi vozeci.

moje izkusnje, katere niso merodajne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kelko komplicejraš :grrr :P

lp, nina

:hmm: tvojih pozdravov ali kakih drugih gest z motorja pa še nisem mela priložnosti zasledit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

= kontra vozečemu pokažem z roko gor/dol : malo bremzaj in nato z roko stisnjeno v pest in iztegnjenim palcem parkrat nagnem v višini čeljusti kot da je moja roka flaša - tudi to gesto je do zdaj vsak razumel. :P

če mene srečaš lahko popolnoma spustiš balanso in pričneš z obema rokama trenirati karate udarce brez rotacije na koncu .......... bom tut razumuel :grim

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja, ce stejes kot pozdrav dvig mezinca....... ce vse stiri prste dvigne (roka se vedno na balanci) je ze praznik.

nekaj jih tudi roko dvigne z balance, samo to je redkost. vecinoma to pocno izkusnjejsi in tudi v najvecji vrocini v polni opremi vozeci.

moje izkusnje, katere niso merodajne.

Večina ki sem jih do sedaj srečala, so DVIGNILI ROKO oz. jo dali iz balance. Če so pa v ovinku se je pa zgodilo tudi že, da so pozdravili z nogo ali kot si napisal, da so dvignili vse štiri prste in imeli roko na balanci. Za pozdrav vsekakor štejem tudi mežik z dolgo lučjo, ki je tudi alternativna rešitev, pa dokaj varna.

Glede na to, da je vsak človek individualno bitje, torej drugačen, mislim, da lahko rečem, da je tudi vsak motorist samosvoj oz. drugačen od drugega, torej ima lahko tudi vsak svoj način pozdravljanja, ki je za drugega motorista razpoznaven.

Vsekakor v vsakem primeru SO POZDRAVILI.

Ne vem, mi pa prosim napiši, kaj je zate pravi oz. tapravi motoristični pozdrav!!!!

Bistvo po mojem mnenju je, da se pozdravimo med sabo in si s tem pokažemo složnost in neke vrste pripadnost med motoriste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledu, da eni ne pozdravljajo skuterjev. Velja to tudi za maxi skuterje? Ne vem zakaj jih ne bi pozdravljali, ravnotako so na dveh kolesih, z balanco v roki. Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledu, da eni ne pozdravljajo skuterjev. Velja to tudi za maxi skuterje? Ne vem zakaj jih ne bi pozdravljali, ravnotako so na dveh kolesih, z balanco v roki. Se motim?

Po moje jih motoristi ne pozdravljajo, ker imajo skuterji premajhne kolese, pa nimajo klasičnih menjalnikov, pa premal piha... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja, ce stejes kot pozdrav dvig mezinca....... ce vse stiri prste dvigne (roka se vedno na balanci) je ze praznik.

nekaj jih tudi roko dvigne z balance, samo to je redkost. vecinoma to pocno izkusnjejsi in tudi v najvecji vrocini v polni opremi vozeci.

moje izkusnje, katere niso merodajne.

Za sebe in še par kolegov vem, da pozdravljamo z roko dvignjeno z balance, vedno in povsod.. in da vsi smo t.i. "plastičarji"

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina ki sem jih do sedaj srečala, so DVIGNILI ROKO oz. jo dali iz balance.

lepo zate. vecina plastifikatorjev, katere sem jaz srecal, je ali prelena ali ne dovolj sigurna v svoje sposobnosti, da bi dvignila roko.

vecina teh spada v kategorijo teniske-beli stunfi-brez rokavic-opticni frajer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledu, da eni ne pozdravljajo skuterjev. Velja to tudi za maxi skuterje? Ne vem zakaj jih ne bi pozdravljali, ravnotako so na dveh kolesih, z balanco v roki. Se motim?

To zame ne velja, če pozdravi na skuterju mu vedno odzdravim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to temo je bil uvodnik v zadnjem motoristu. ( <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/</a> )

ps.: Mene plastičarji večinoma pozdravljajo

Viš, tako pa je v potrošniško ozaveščenih forumih :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!