Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

ma če bi js še skutrje pozdravlu mam loh skos roko dvigneno ...poj so pa še avtomatiki, pa apn-ji pa vsa mularija z motorčki večinima u trenirkah pa bele štumfe......pozdravm pa ume nal močnej skutrje pa me ata gleda čudn kva mu maham :blink: ....eni pa odzdravjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledu, da eni ne pozdravljajo skuterjev. Velja to tudi za maxi skuterje? Ne vem zakaj jih ne bi pozdravljali, ravnotako so na dveh kolesih, z balanco v roki. Se motim?

A res hočeš iskren odgovor?

Ker je to pozdravljanje izgubilo smisel, ker je motoristov in voznikov dvokolesnih motornih vozil že tolk, da lahko človek maha kot kreten skoraj vso vožnjo kamorkoli že gre v Sloveniji, če je glih odločen mahati in pozdravljati itd. Zato je tako početje včasih skorajda že bebavo.

Pa ne mi zamerit iskrenosti.

Še vedno pa z velikim veseljen pozdravim frende in prjatle, ko jih srečam. Ampak, to jih tudi iz avta ali vlaka. Motorizem nima nič s tem.

Po moje jih motoristi ne pozdravljajo, ker imajo skuterji premajhne kolese, pa nimajo klasičnih menjalnikov, pa premal piha... :devil:

Po mojem pa zgolj iz žlehtnobe, da so potem skuteraši ja čimbolj zafrustrirani in imajo hude psihološke motnje celo žvljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja če pa vidm kšo mlado fajno na skutrju pa itak da pozdravm :yea1:

Jst jo pa kr uprašam, če bi rada na kardan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem pa zgolj iz žlehtnobe, da so potem skuteraši ja čimbolj zafrustrirani in imajo hude psihološke motnje celo žvljenje.

:lol1: , mogoče; nebivedu, jaz nisem motorist, sem le voznik motornega kolesa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18.oo sem se peljal z skuterjem (honda Zoomer)po Ljubljanski cesti - Nm.Prvič doživel,da me je pozdravil nekdo na Suzukiju mislim,da je bil 600ccm (će si iz foruma se ti izkreno zahvaljujem),seveda sem veselo odzravil.Nisem pa čisto siguren ali je bil to popolni pozdrav saj je roko zelo malo dvignil in ko sva prihajala bliže jo je skoraj prehitro spustil.Pa vseno bom mogoče od zdaj naprej tudi jaz pozdravil kakšen skuter-saj to so bodoči MOTORISTI!!!!!! :OK:

Ps. Mogoče se mi kateri po forumu zahvali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm nevem kak naj začnem pa bom kar tako.

sem ponosen lastnik hard-endura (husqvarna wr360 in pa Kawasaki kmx-125), pa me zanima zakaj se nekateri motoristi ( večino cestaki) se mi ne pozdravijo nazaj, ker nevem zakaj ? mogoče ne marajo endurašev ? če mislijo da so oni cari na cesti, pol naj bojo, pa se naj javijo na offroadu pa bomo vidli kdo je pol car. :D

TUDI ENDURAŠI SMO MOTORISTI ( samo z manj konjskimi močmi pod nami).

Nina ti pa si z mojih krajev :D (Mikor megyunk vaduni ? ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: A ves, da mam pa jaz ravno obratno izkusnjo :? ...Jaz pozdravljam vse in opazam, da so ravno endurasi precej skromni.

Je pa res, da eni motoristi tako pozdravljajo, da sploh ne opazis, ce res dobro ne pogledas...zgleda, da ne znajo balance spustit pa samo en prst stegnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: A ves, da mam pa jaz ravno obratno izkusnjo :? ...Jaz pozdravljam vse in opazam, da so ravno endurasi precej skromni.

Je pa res, da eni motoristi tako pozdravljajo, da sploh ne opazis, ce res dobro ne pogledas...zgleda, da ne znajo balance spustit pa samo en prst stegnejo

No sej je bolje, da če niso ziher, da se raje držijo z obema za belanco, raje en pozdrav manj kot pa en motorist manj. :grim

Še vedno pozdravljam vse, tudi skuterčke včasih :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pozdravljam samo motoristke, pa še te samo če so luštne pa blond.

Potem pa si res posebnež, da vidiš v čelado nasproti vozečega kdo je in kakšne lase ima. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa si res posebnež, da vidiš v čelado nasproti vozečega kdo je in kakšne lase ima. :hmm:

Ne kličejo me zaman "oko sokolovo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pozdravljam vse.tiste na mopedih itd tudi včasih,da jih navadimo kulture za naprej.

ZABOLI me pa takrat ko pozdravim policaje (kvazi motoriste) pa odzravi samo vsak ta četrti.

žalostno.kajti zame pozdrav pomeni največkrat.

ŽIVJO IN SREČNO VOŽNJO .pa si zamislite pol kdo ti kaj želi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je do zdej sam en policaj odzravu.....podn...se je pa enkat en policaj ustavu zravn mene na semaforju pa me gleda in js ga pozdravm dobr dan on me pa gleda k tele u nova vrata... se pržge zelena in on gas....sm že mislu d me bo ustavu pa kazn napisu k sm ga pozdravu... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat prej napisal se mi zdi to čudno, po mojih izkušnjah večina policistov na motorjih odzdravi. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je do zdej sam en policaj odzravu.....podn...se je pa enkat en policaj ustavu zravn mene na semaforju pa me gleda in js ga pozdravm dobr dan on me pa gleda k tele u nova vrata... se pržge zelena in on gas....sm že mislu d me bo ustavu pa kazn napisu k sm ga pozdravu... :blink:

To pa ni bilo lepo od njega! :nono:

Delam z ljudmi, zato vem, kako se je potrebno do njih obnašati. Vsaj trudim se tako. In VSI, ki so v povezavi z njimi, bi morali delati vljudnostne tečaje, brez popravnega izpita, vključno s policaji.

Moram pa reči, da sem ravno zadnjič s soncem v oči pozdravil enega motorista. Iz svetlobe je izluščil policaj in prav fajn se mi je zdelo, ko je tako lepo odzdravil, da bi ga najrajš' še enkrat srečal!

Viva policia!!!

Pa še en policajski hec;

Z ženo sva se lepo dinamično peljala iz morja po tastari cesti. Kar naenkrat poči mimo nekaj, za kar se je po prvem šoku izkazalo, da je ablast na motociklu.

Še oddahnil se nisem, ko je počilo ponovno, kar naju ni snelo z motorja.

Pa sem se vseeno, kar naprej po svoje peljal... :grim

Tud' otroc' in policaji, morajo imeti svoj' veselje, sicer so pa tečni! :D :D :D :P

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkušnjah večina policistov na motorjih odzdravi. :eek:

ja tud mene odzdravi večina ta plavih........ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so še vsi plavci do zdaj odzravili! Nekejkrat sem bil celo presenečen, ko proti soncu nisem videl motorja, tisti gor pa mahal ko usekan, pol je bil pa policaj. Parkrat celo čvekal z letečmanom v kakšnem zastoju ali ob pavzi. Dokler ti ne da plačilnega naloga so v redu dečki. Enga clo osebno poznam, pa je super dečko.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud mene odzdravi večina ta plavih........ :grim

ja tut men, zgleda da sem res ful faca, to mi to dejstvo potrjuje, prej nisem bil tolk zlo zihr, zdaj pa sem ... viva policaji in vsi, ki mi odzdravijo, in tut oni, ki mi ne, ker pol mam materjal za premlevat v glavi cele dneve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodi se, da človek najprej prebere Simonov prispevek. In popeni. In ga v mislih ozmerja z vsem kar sem si kdaj grdega mislil o naduvanih ljubljančanih.

A ko človek prebere še dve strani v tej temi v kateri je bilo povedano že vse in še več, potem spozna, da je Simon čisto v redu fant. Oprosti za tisto prej v mislih.

Je pa tudi res, da si enkrat na forumu nov in da imaš občutek, da moraš prispevati in celo, da lahko kaj spremeniš.

Lejte, pozdravljanje je mogoče nekaterim res bebavo. Prav.

Jaz pozdravim vse, ki jih utegnem. Zato ker sem star, ker sem vozil nekaj kar je bilo podobno motorju, ko sem bil star 16 let in ker je takrat pozdrav nekaj pomenil. Solidarnost. Podrav in srečno cesto. Zato bom pozdravljal še naprej. In če me pozdravi skuterist mu odzdravim nazaj. Kdo ve. Mogoče mu manjka le še ena štipendija do prve prave Yamahe.

In nekateri bodo še naprej pozdravljali le poznane in prijatelje. Tudi, če je pozdravljanje bebavo. Ravno zato, ker si potem manj bebav :?

LP vsem motoristom in tistim, ki to še boste, kajne NINA.

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek prišel iz Zadra in moram povedat, da mi od velikega št motoristov, ki sem jih srečal na jadranski magistrali na poti tja in nazaj, ni odzdravil samo eden :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jaz pozdravim vse, ki jih utegnem. Zato ker sem star, ker sem vozil nekaj kar je bilo podobno motorju, ko sem bil star 16 let in ker je takrat pozdrav nekaj pomenil. Solidarnost. Pozdrav in srečno cesto. Zato bom pozdravljal še naprej. In če me pozdravi skuterist mu odzdravim nazaj. Kdo ve. Mogoče mu manjka le še ena štipendija do prve prave Yamahe.

In nekateri bodo še naprej pozdravljali le poznane in prijatelje....

LP vsem motoristom in tistim, ki to še boste, kajne NINA.

Cvetoo.

Cvetoo!

Tole je pa glih tako, kot bi iz moje glave potegnil.

A veš, da mi je prav všeč! Saj smo vendar, le ljudje!

P.S.

Meni se še najbolje zdi, če me pozdravi kakšen mulo na mopedu. Tega pa prav s posebnim veseljem nazaj pozdravim! :grim :grim :OK:

Tak bo siguren enkrat, "tavelik" motorist!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!