Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Ne vem kaj se nekateri tako jezijo, ker jim nekateri ne vrnejo pozdrava, še huje je pa, če letečman ne pozdravi ! :angry: Včasih imam občutek, da se nekateri samo ozirajo kdo in kdaj jih bo pozdravil bolj kot pa se ukvarjajo z vožnjo ! Jaz nikomur ne zamerim, če me ne pozdravi. Ali pa, če jaz ne pozdravim nazaj upam, da tudi ne, jebiga vedno pa tudi ne gre, vsaj v mislih jim pa želim " srečno "pa tudi, če so skuteristi, letečmani ali drugi motoristi ! Zato dragi bratje in sestre motoristi tudi tale bratski pozdrav nas počasi vse bolj razdvaja in deli na to kakšni smo oziroma s čim se vozimo, namesto da bi nas pozdrav pospremil kot popotnica za srečno vožnjo, pa čeprav samo kot dvignjen prst ali v mislih srečno ! Jaz bom še naprej pozdravljal tako kot sedaj, kakor mi bo pač zneslo v tistem trenutku ! Srečno vsem ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek prišel iz Zadra in moram povedat, da mi od velikega št motoristov, ki sem jih srečal na jadranski magistrali na poti tja in nazaj, ni odzdravil samo eden :D :OK:

Pejmo ga nabutat! :naughty: :P :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetoo!

Tole je pa glih tako, kot bi iz moje glave potegnil.

A veš, da mi je prav všeč! Saj smo vendar, le ljudje!

P.S.

Meni se še najbolje zdi, če me pozdravi kakšen mulo na mopedu. Tega pa prav s posebnim veseljem nazaj pozdravim! :grim :grim :OK:

Tak bo siguren enkrat, "tavelik" motorist!!! :OK:

tako je jaz pozdravljam tudi otroke do 10 let ki mi mahajo ob cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodi se, da človek najprej prebere Simonov prispevek. In popeni. In ga v mislih ozmerja z vsem kar sem si kdaj grdega mislil o naduvanih ljubljančanih.

Hmnja, meni se zdi bebavih teh XXXX strani "debate" o tem pozdravljanju in vsi tisti "užaljeni" prispevki... kot da bi debatirali o tem, a ščijemo stoje tako, da imamo obe nogi iztegnjeni, ali pa eno pokrčeno ;) ... :)

sicer sem pa lahko ljubljančan (zadnjih 12 let) ali pa štajerc (pred tem 18 let Lenart-Maribor). V bistvu - kakor mi zapaše ;)

in ko pozdravim koga, se ne počutim bebavo. Ko pa preberem novih nekaj strani te debate, dobim spet ene take čudne misli o motoristih. Pa ste načeloma, vsaj tisti, ki jih poznam, čist okej in ni kaj očitati... oziroma se z unimi, ki mi ustrezajo, družim, z drugimi pa pač ne in sem tako čisto zadovoljen, drugi pa verjetno tut.

Ampak ,te debate pa :doze:

Pejmo ga nabutat! :naughty: :P :P :D :D :D

Obadva - unga, ker ni odzdravu, in tega, k je razočaran in ni dovolj desc, da bi to po moško sprejel :devil:

pol se pa še med seboj, da si dokažemo, da smo "iz taprauga testa"

PS: mate olajševalno okoliščino, ker mam levo nogo fentano in ne morem z desno delit krožnih udarcev ;)

ja te t male je pa sploh najbol pozdravlat :OK: poj so kr v rožcah pa nasmeh do ušes.... :D

To je pa res in to tut jst z veseljem počnem. al pa če jim še mau potrobiš zraven so ful veseli :blush:

PS: tega "bebavo" ne jemat tolk dobesedno, da ne bo še kdo od tega užaljen. samo malce karikiram, da ilustriram svoje mislu. Mal pretiravam, po domače, tako kot večina drugih v tej debati.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljanje je del kulture, pozdravljam 99.99% vedno in povsod. Od začetka sem imel pred letečimi nekakšen strah, zdaj pa jih pozdravljam brez izjeme. Če pa kdo ne odzdravi, se pa sploh ne sekiram, pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te t male je pa sploh najbol pozdravlat :OK: poj so kr v rožcah pa nasmeh do ušes.... :D

Jaz obvezno tiste čist tamale (z vozička)vedno pozdravm ker majo ponavadi fajn mamo zravn!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz obvezno tiste čist tamale (z vozička)vedno pozdravm ker majo ponavadi fajn mamo zravn!!!!!!!!! :OK:

:OK: :OK: :OK:

sploh če je brez dedca poleg :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP vsem motoristom in tistim, ki to še boste, kajne NINA.

Cvetoo.

da dragi :grim :yea1:

sej bom js tud kmal zrasla pa bom mela motor. pa bom tud vsazga podaula.

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem motoristom in tistim, ki to še boste, kajne NINA.

Cvetoo.

da dragi :grim :yea1:

sej bom js tud kmal zrasla

lp, nina

:yea1: tudi tebi.

vej si pa čistan dosta dugo že na svejti :naughty: O:-)

Lp, cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto letu s Koroške v službo. Po vseh omejitvah krepko čež. Ko zagledam dva policaja na motorjih kako stojita in........ Oba sta me pozdravla kot prava motorista. :worship:

Ja tudi policaji na motorjih pozdravljajo oziroma odzdravlajo. Vsaj men. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto letu s Koroške v službo. Po vseh omejitvah krepko čež. Ko zagledam dva policaja na motorjih kako stojita in........ Oba sta me pozdravla kot prava motorista. :worship:

Ja tudi policaji na motorjih pozdravljajo oziroma odzdravlajo. Vsaj men. :yea1:

Ko vidijo takega Krpana na zverini, ni čudno, da s strahom vsi pozdravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nisem nobenga pozdravil, sem imel preveč dela sam s sabo :krneki:

:( a obojeručki ? :hmm: :kva2: :kva2: :yea1:

bla,bla,bla,naj pišejo kar hočejo,lepo je ko se te pozdravi in ko pozdraviš.Drži pa da smo coperisti the best pri pozdravljanju.Pozdrav vsem ki jih še bom srečal :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: tudi tebi.

vej si pa čistan dosta dugo že na svejti :naughty: O:-)

Lp, cvetoo.

tou že že, samo brez pejnez :kva2: :unsure: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej boš pa še ti pametn... nehi, ker so že drugi zadost (veš katere mislim!)

med drugim pa motor brez pejnez nejde, či ešče ne vejš... tij ga tüj nebi meu, či nebi pejneze meu :P

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da se mava, ampak take mi ne govori da če ni dnarja, motor pa je :grrr :grrr :grrr

pol zakaj za božjo voljo ga jaz ŠE NIMAM !!!! :unsure: :o :wacko: :? :angry: :doze: :glare: :hmm:

Popravljeno . Popravil Nina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da se mava, ampak take mi ne govori da če ni dnarja, motor pa je :grrr :grrr :grrr

pol zakaj za božjo voljo ga jaz ŠE NIMAM !!!! :unsure: :o :wacko: :? :angry: :doze: :glare: :hmm:

KREDIT, LEASING, SPONZOR,... AL PA SE DELAT SPRAVI NE PA DA ZGUBLJAŠ ČAS NA FAKSU. :grrr :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KREDIT, LEASING, SPONZOR,... AL PA SE DELAT SPRAVI NE PA DA ZGUBLJAŠ ČAS NA FAKSU. :grrr :lol1: .)

zdej si jo pa razjezu... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!