Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Zdravo, pozdravim vedno z roko, če nemorem pa kimem z glavo ali potrobim, kar se pa denarja tiče ga imamo marsikateri premelo vendar se bo tudi to izšlo - dež je šel in vikend bo lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud zmer pozdravm use motoriste. Sam učasih oni mene ne nazaj k kkšn k pozna hondo varadero 125 ne odzdrav k misle sj to je sam 125. In to mi gre učasih pr kšnih na k**** k misle kva je č ma 600 al pa 1000 ccm, pač jst še ne smem močnej vozt, sam sm pa usen dobr motorist in bom meu drug let že tud 750 ccm :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud zmer pozdravm use motoriste. Sam učasih oni mene ne nazaj k kkšn k pozna hondo varadero 125 ne odzdrav k misle sj to je sam 125. In to mi gre učasih pr kšnih na k**** k misle kva je č ma 600 al pa 1000 ccm, pač jst še ne smem močnej vozt, sam sm pa usen dobr motorist in bom meu drug let že tud 750 ccm :OK: :OK:

sej vrjetn ni fora da te ne pozdravi zaradi 125cc, nekateri pač ne pozdravjo oz. odzdravjo

pa če je 125 al pa 1000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vrjetn ni fora da te ne pozdravi zaradi 125cc, nekateri pač ne pozdravjo oz. odzdravjo

pa če je 125 al pa 1000

Res je. Enim je pač vseeno. Taki so.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem zadnjič in se prav lepo pozdravljamo z motoristi. Dvigujemo roke, si kimamo...

Čez čas se odločim, da se odžejam v ošteriji ob poti. Ob pločniku je že bilo parkiranih nekaj motorjev. Lastniki pa sedijo na terasi ob pijači. Stopim torej na verando, sedem k sosednji mizi (ostale so bile polne) ter naročim. Da ne bi preveč dolgovezil, oni so se lepo pogovarjali jaz gledam če me bo kdo opazil, da jih pozdravim, saj smo vendar motoristi in mi se pozdravljamo. V 20min preden so odšli so vsi skrbno pazili, da ne bi kdo slučajno pogledal proti meni. Zdaj pa me zanima v čem je smisel dvigovanja rok itd, če ne znajo reči "zdravo". Torej na cesti si bomo mahali sicer pa gledali v steno? Pa ne mislim, da bi morali vsi motoristi v gostilni vstati in vso pozornost nameniti pršleku. Ampak če se pozdravljamo na cesti bi se naj tudi sicer.

Kako pa vi pozdravljate v takšnih primerih?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem zadnjič in se prav lepo pozdravljamo z motoristi. Dvigujemo roke, si kimamo...

...

Se stinjam!

Jaz mam za enkrat pozitivne izkušnje.. Mi je pa hecno ko se kdaj ob cesti ustavim na "mali potrebi" pa mi kolona motoristov trobi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(GREENNINJA= punca)

UPs

se opravičujem....

če povem po pravic....sploh nisem pogledal čigav je post....

prez zamere.....

na cest te bom pa itak pozdravu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni so se lepo pogovarjali jaz gledam če me bo kdo opazil, da jih pozdravim,

Ne, da bi hotel moralizirati ali te učiti kakšnih starih vrednot.

Ampak, v navadi je, da tisti, ki pride, prvi pozdravi,

kot je pač v navadi, da se tisti, ki gre, poslovi.

Če nisi ti, ko si prišel, njih pozdravil, zakaj bi oni tebe?

So pač spoštovali tvojo željo po zasebnosti,

ki si jo izkazal s tem, da nisi rekel zdravo, ko si pristopil

ali se usedel za sosednjo mizo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPs

se opravičujem....

če povem po pravic....sploh nisem pogledal čigav je post....

prez zamere.....

na cest te bom pa itak pozdravu :D

ja, sam ne takrat, ko se bom ustavila na "mali potrebi", kot je jurist napisal. No... Pa taktar te tudi jaz ne bom pozdravlala.. Saj veš.. Pa nič osebnega.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne, da bi hotel moralizirati ali te učiti kakšnih starih vrednot.

Ampak, v navadi je, da tisti, ki pride, prvi pozdravi,

kot je pač v navadi, da se tisti, ki gre, poslovi.

Če nisi ti, ko si prišel, njih pozdravil, zakaj bi oni tebe?

So pač spoštovali tvojo željo po zasebnosti,

ki si jo izkazal s tem, da nisi rekel zdravo, ko si pristopil

ali se usedel za sosednjo mizo.

Res je tako kot si napisal. Večkrat pa je tudi res kaj je napisal mc rider.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

pozdravlam vse motoriste in motoritke razen unih malih skutrčkov pa ne

....ne bi reku....sem malo na cesti..bolj v grapah...ma na cesti ko srečam motorista mi skoraj nihče ne vrne pozdrava...pač z umazano kotalečo pošastjo mal tud zavijem na cesto..pa to ni važno..če pozdravim je vljudno vrnit pozdrav....al je pod častjo...sam cestače in čuperje...vse ostale pa ko j.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam use motoriste in motoristke, razn skuterčkov, če pa kdo od njih pozdrav, pa seveda odzdravim nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam use motoriste in motoristke, razn skuterčkov, če pa kdo od njih pozdrav, pa seveda odzdravim nazaj.

Tudi jaz enako, le opažam, da če je veliko motoristov na cesti - da so eni že naveličani odzdravlat .)

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob sodnih dneh pozdravljam tiste z liho zadnjo cifro na serijski številki geštela motorja,

ob glihih dnevih pa tiste s sodo zadnjo cifro

ob nedeljah pozdravljam samo ateiste,

ob sobotah pa včasih tudi ženske

v ponedeljek pa načeloma nobenga, ker je to pač tak dan

aja, na Dan republike pozdravljam vse, tudi policiste,

na materinski dan pa tudi skuteriste, da imajo občutek, da jih ma vsaj nekdo rad.

eni pač pravijo "Bog te nima rad", jaz pa rečem "Bog te ima rad, vsaj na materinski dan!"

:P

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!