Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Jaz pozdravljam vse; tiste ki me izsilijo, malo opomnim z rahlim trkanjem po karoseriji avtomobila ali pa preverim kako trdno so privijačena njihova ogledala; tistim, ki so večino časa v polni bojni opremi, se pravi abibas trenerka, fila majica, puma patike in jim je tablica odpadla (pa še kakšna plastika ponavadi), ponavadi pustim sporočilo na telefonski tajnici (113); sicer pa so mi najljubši šleperisti, ko si skoraj vštric z njim na avtocesti se spomni da bo prehitel pred seboj vozečega, ker vozi s hitrostjo 2,5 km/h počasneje kot on :yawn: ; tudi njih bratsko pozdravim, še posebej če je kakšna cestninska postaja blizu :devil: .

Sicer pa kot je nekdo že rekel: "če utegnem odzdravim nazaj...", redko pozdravim prvi (pa ne zato ker ne bi hotel, ampak se mi enostavno zdi bolj varno imeti obe roki na bilanci), redno pa blendam če je kje kakšna kontrola ali radar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ne bi reku....sem malo na cesti..bolj v grapah...ma na cesti ko srečam motorista mi skoraj nihče ne vrne pozdrava...pač z umazano kotalečo pošastjo mal tud zavijem na cesto..pa to ni važno..če pozdravim je vljudno vrnit pozdrav....al je pod častjo...sam cestače in čuperje...vse ostale pa ko j.. :?

narobe* glej jaz pozdravim prvi ponavad če pa me tut kir bilo ker pozdravi tut če je skuter mu odzdravim ,vidim pa da veliko kdo sploh ne pozdravi od motoristov pa si rečm že ve zakaj se mu ne lubi tace dvignat

ajde drž se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam use motoriste in motoristke, razn skuterčkov, če pa kdo od njih pozdrav, pa seveda odzdravim nazaj.

Tudi jaz sem tak.Kaj se tiče pa letečih policajev, eni pozdravijo eni pa si mislijo da so kao nekaj več.

Za mene je motorist - motorist, te pa če si nevem kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pozdravljam vse; tiste ki me izsilijo, malo opomnim z rahlim trkanjem po karoseriji avtomobila ali pa preverim kako trdno so privijačena njihova ogledala; tistim, ki so večino časa v polni bojni opremi, se pravi abibas trenerka, fila majica, puma patike in jim je tablica odpadla (pa še kakšna plastika ponavadi), ponavadi pustim sporočilo na telefonski tajnici (113); sicer pa so mi najljubši šleperisti, ko si skoraj vštric z njim na avtocesti se spomni da bo prehitel pred seboj vozečega, ker vozi s hitrostjo 2,5 km/h počasneje kot on :yawn: ; tudi njih bratsko pozdravim, še posebej če je kakšna cestninska postaja blizu :devil: .

Preveč Mad Maxa gledaš. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno je pa najlepše če se pozdravita oba naenkrat!

Drugače pa najraje pozdravljam tiste, ki me izsiljujejo in sicer z dolgim stiskom na trobljo.

Če ga grem pa kam terat se pa defenitivno ne odzovem na pozdrav drugega motorista, ker je preprosto prenevarno, da bi zapeljal v kakšno ograjico in malo čez hribček poletel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je tudi marsikateri motorist pi*ka !!!! :OK:

Definiraj pi*ka... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo narobe zastopil, jaz pozdravljam vse :OK: še skuteraše, če le mam čas... :rolleyes: se pa zgodi, da včasih še motoristov nimam čas... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to pa ni lepo veš da se spodobi in pravično je.... :grim

Jaz pozdravljam vse živo in "mrtvo". Motorista, ki mi ne odzdravi tako prekolnem, da če bi moje kletvice kaj zalegle, bi že v prvem naslednjem ovinku lizal asfalt :D Pozdravljam tudi živali ob cesti (zvočni signal), določene znake (ponavadi ime mesta ali kraja ob moji poti - zvočni signal), najbolj zanimivo pa je, ko pozdravim policijsko potruljo "v zasedi" in potem pogledam v ogledalo in vidim kako z "debelimi" očmi gledajo za mano in si kar predstavljam kako jim delujejo možgančki: "Gdo je bil pa ta?" :D :D :D Očitno že v "users manual" nimajo tega podatka, da jih lahko pozdravi gdo tudi kar tako iz dobre volje ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pozdravljam vse živo in "mrtvo". Motorista, ki mi ne odzdravi tako prekolnem, da če bi moje kletvice kaj zalegle, bi že v prvem naslednjem ovinku lizal asfalt :D Pozdravljam tudi živali ob cesti (zvočni signal), določene znake (ponavadi ime mesta ali kraja ob moji poti - zvočni signal), najbolj zanimivo pa je, ko pozdravim policijsko potruljo "v zasedi" in potem pogledam v ogledalo in vidim kako z "debelimi" očmi gledajo za mano in si kar predstavljam kako jim delujejo možgančki: "Gdo je bil pa ta?" :D :D :D Očitno že v "users manual" nimajo tega podatka, da jih lahko pozdravi gdo tudi kar tako iz dobre volje ... :D :D :D

dober maš to poštelano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober maš to poštelano :OK:

Veš da je treba med vožjo nekaj počet, drugače lahko postene dolgočasno ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se dogaja pa ravno kontra... me policisti iz zasede pozdravljajo men pa nč jasn :? Bo treba kombinezon menjat (Stadler belo-moder) :lol1: Še večji hec je ko se ob cesti ustavim, pa vsi mislijo, da sem leteči :whistle: Bom na hrbet nalepu POLICIJA pa začel blondinkam "alko" test dajat :hmm:

Drugače pozdravljam vse razen mopedov, pa še tu naredim izjemo za kakšnega. Tako recimo vedno pozdravim nekega fanta, ki se na štirki vozi celo leto, pa čeprav je na cesti sneg :worship:

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da je treba med vožjo nekaj počet, drugače lahko postene dolgočasno ... :D

edino kar me vrat boli k se obračam za kako čedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me vrat boli k se obračam za kako čedno

samo to pa pazi, ker sem se jaz že, brez zajebancije, na tak način skoraj zaletel... malo je manjkalo.. huh :grrr

še bolj neumna varianta je bla, ko se je moj brat dejansko zaletel zaradi jumbo plakata Miše Novak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi tole z policisti je dobra fora ja, sem tud jaz že prakticiral, ampak po resnici povedano deluje.

Po drugi strani pa če se postaviš v njegovo kožo bi verjetno enako razmišljal ''pismo pa kdo je to, ki me je pozdravil??'' :P :P

Drugače pa imam navado da pozdravim vse razen pač skuterjev ipd.

Najbolj so mi pa pri srcu oni tamali ko pelješ mimo kakega vrtca ipd. pa ti vsi tak na veliko mahajo, tem z veseljem pomaham, pa še malo jim gasa naturiram pa so že vsi veseli. :) :)

Me pa včasih razkuri ko koga lepo pozdraviš on pa te gleda v oči ko tele, pozdravi pa ne. :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sm pozdravlal vse živo, vendar le kot sopotnik :BUA: . Bom pa to sezono začel še kot voznik :D - lepe mladenke, motoristke, policistke, štoparke... (pa tut motoriste :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pozdravijo eni pa si mislijo da so kao nekaj več.

Kako pa veš, kaj si mislijo? Kaj pa, če majo hromo roko, al pa če morajo ravno nujno držat za krmilo z obema rokama (kot predpisuje ZAKON) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi tole z policisti je dobra fora ja, sem tud jaz že prakticiral, ampak po resnici povedano deluje.

Po drugi strani pa če se postaviš v njegovo kožo bi verjetno enako razmišljal ''pismo pa kdo je to, ki me je pozdravil??'' :P :P

Drugače pa imam navado da pozdravim vse razen pač skuterjev ipd.

Najbolj so mi pa pri srcu oni tamali ko pelješ mimo kakega vrtca ipd. pa ti vsi tak na veliko mahajo, tem z veseljem pomaham, pa še malo jim gasa naturiram pa so že vsi veseli. :) :)

Me pa včasih razkuri ko koga lepo pozdraviš on pa te gleda v oči ko tele, pozdravi pa ne. :angry: :angry:

Mene so s prejšnjim motorjem tudi policaji naprej pozdravljal, pa ne samo motoristi, tudi iz avtomobilov :OK: Zdaj bo najbrž drugače.

Ko se pa pelješ mimo vrtca pa rajši ne turiraj motorja in ne dajaj slabega vzgleda mladini. Pozdravi pa le !

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so s prejšnjim motorjem tudi policaji naprej pozdravljal, pa ne samo motoristi, tudi iz avtomobilov :OK: Zdaj bo najbrž drugače.

Ko se pa pelješ mimo vrtca pa rajši ne turiraj motorja in ne dajaj slabega vzgleda mladini. Pozdravi pa le !

Zdaj si postal modri dirkač... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se pa pelješ mimo vrtca pa rajši ne turiraj motorja in ne dajaj slabega vzgleda mladini. Pozdravi pa le !

Pa sej to ne mislim da mora blokada sekat :grrr , pač malo da se prebudi akrapo :P , s tem mislim da jih ne podžigam k nekim slabim dejanjem, so pa vidno veseli če jim kak motorist vrne pozdrav. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud zmer pozdravm...če kdo odzrav nazaj me sprav mal v dobro voljo...če pa ne me pa v zelo slabo bi ga pa najrajš odlomu

P.S. zxr a maš tud tuki akrapota?ti si pa pravi ljubitelj te znamke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to pa pazi, ker sem se jaz že, brez zajebancije, na tak način skoraj zaletel... malo je manjkalo.. huh :grrr

še bolj neumna varianta je bla, ko se je moj brat dejansko zaletel zaradi jumbo plakata Miše Novak...

sm pa z avtm mel tak blem sam ni blo hudo mal odbijać odrgnen k sem se za eno oziru pred mano pa en bremzu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!