Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Mene so s prejšnjim motorjem tudi policaji naprej pozdravljal, pa ne samo motoristi, tudi iz avtomobilov :OK: Zdaj bo najbrž drugače.

mogoče pa te bodo zdaj pozdravljali policaji, ko se boš vozil po nemčiji. sem videl že nekaj policajev na takšnem motorju kot je tvoj z montirano provido. pa še enake barve so bli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj so mi pa pri srcu oni tamali ...

Enkrat jeseni sem se peljal po Vremski dolini in prehitel dva fantiča na napol podrti "štirki" s "kahlami" na glavi.

Že med prehitevanjem sem opazil sopotnika na mopedu da mi maha in ko sem zaključil prehitevenjem sem zmanjšal hitrost in tudi jaz pozdravil mlada motorista z desno roko ter hkrati opazoval v ogldalu dogajanje za mano. Takoj se je odzval tudi voznik mopeda, in mi z velikim nasmeškom na obrazu tudi on pomahal, obenem pa sem opazil tudi sovoznika kako z eno roko "tovče" voznika po ramenu z drugo pa kaže proti meni, na obrazu pa usta razregnjena od enega ušea do drugega :D Eden drugemu smo polepšali dan, pri čemer faktor starosti x 3 ni igral nobene vloge ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker se mi ne da brat cele solate, in v njej iskat ocvirkov, vas sprašujem? Kakšen je potem bratski ( motosvetovski pozdrav ? :?:?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi ne da brat cele solate, in v njej iskat ocvirkov, vas sprašujem? Kakšen je potem bratski ( motosvetovski pozdrav ? :?:?:?

Odvisno, s kom se pozdravljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po obnašanju tukaj gor, sredinca v rit. :BUA:

vseen kir prst če ga guzneš u rit ne vem če ti bo dišalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje danes sem prišel na idejo, pa sigurno jo je že kako prej izmislil no skratka. Lahko bi se dogovorili za znamenja ki bi nekaj določala. Skratka samo pozdrav naprimer dvigneš roko. Policija, dvigneš dva prsta in tako dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja sicer ni napačna ampak dvomm da bi blo učinkovito, ker marsikater že zdaj pozdravla z dvema prstoma al pa včasih tud mal čudno, ker ga preseneti, pozdravit pa hoče na vsak način...

mam pa predlog, da bi se motosvetovci pozdravlal na svoj način, ker seveda niso vsi motoristi tudi člani motosveta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje danes sem prišel na idejo, pa sigurno jo je že kako prej izmislil no skratka. Lahko bi se dogovorili za znamenja ki bi nekaj določala. Skratka samo pozdrav naprimer dvigneš roko. Policija, dvigneš dva prsta in tako dalje.

če pozdraviš dvigneš roko ali samo prst/a, če pa opozarjaš na policaje pa pač poblendaš, tako kot je v navadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa predlog, da bi se motosvetovci pozdravlal na svoj način, ker seveda niso vsi motoristi tudi člani motosveta :)

Dvigneš obe roki in na motorju pri 150km/h sredi ovinka zaplešeš YMCA, bo ok? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvigneš obe roki in na motorju pri 150km/h sredi ovinka zaplešeš YMCA, bo ok? B)

...boljse kako makareno... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se pa čudiš kot puran glisti al kaj?Neumno vprašanje, neumni odgovori. :blink:

Bogami

Vprašaš in pričakuješ odgovor ali pa kakšno pametno trditev, dobiš pa ... :fight2: :SS , namesto da bi :friend1: pa :beer2:

Ah brezveze.

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogami

Vprašaš in pričakuješ odgovor ali pa kakšno pametno trditev, dobiš pa ... :fight2: :SS , namesto da bi :friend1: pa :beer2:

Ah brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje danes sem prišel na idejo, pa sigurno jo je že kako prej izmislil no skratka. Lahko bi se dogovorili za znamenja ki bi nekaj določala. Skratka samo pozdrav naprimer dvigneš roko. Policija, dvigneš dva prsta in tako dalje.

Ja, dejmo. Pa če z desno diagonalno v zrak pozdraviš, to pomeni "moj motor gre bolj od tvojega, pa da se jebeš" :P

Bogami

Vprašaš in pričakuješ odgovor ali pa kakšno pametno trditev, dobiš pa ... :fight2: :SS , namesto da bi :friend1: pa :beer2:

Ah brezveze.

če bi na vsako neumno ali maloumno vprašanje odgovoril z :friend1: pa :beer2: bi bil že davno staknil sladkorno bolezen in preboleval nekaj stopenj alkoholizma naenkrat...

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogami

Vprašaš in pričakuješ odgovor ali pa kakšno pametno trditev, dobiš pa ... :fight2: :SS , namesto da bi :friend1: pa :beer2:

Ah brezveze.

A si nas povabil? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud zmer pozdravm...če kdo odzrav nazaj me sprav mal v dobro voljo...če pa ne me pa v zelo slabo bi ga pa najrajš odlomu

P.S. zxr a maš tud tuki akrapota?ti si pa pravi ljubitelj te znamke :D

in kaka je razlika'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi ne da brat cele solate, in v njej iskat ocvirkov, vas sprašujem? Kakšen je potem bratski ( motosvetovski pozdrav ? :?:?:?

stopiš na stojalo, tak da iskre letijo... :OK: :OK:

sploh ponoči se to lepo vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse sorazmerno. Če se prvega pa drugega dost pa glas sliši se tud tretji medmet na glas dobro cuje :D

Potem pa še auč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj temu je moj predlog namenjen. Šunjam se po hosti ob cesti, največ tam pri ridah in ob cesti na Rakitno in poslušam. Ko naredi vruuuuuuumm, beeeeeeee, dodam še baaaang!

Ej, peeeezda je dons dolgčass :headbang:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!