Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

pa kaj bi tle radi pogruntali nov pozdrav al kaj? se je un z roko čist dober al pa dva prsta

Al pa ENGA,če kdo pršpona ko 100 :devil: ,da še pozdravt nemore :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko sem bil pred prvim majem na Madžarskem, sem bil presenečen nad dejstvom, da VSI motoristi :eek: VEDNO pozdravijo drugega motorista, ne glede ali pelje nasproti ali pa prehiteva. Če ne morejo pozdraviti z roko, pozdravijo z nogo :slap: . Res. Nogo dvignejo, kot da te hoče pourinirat. :D Enako velja za po centru Budimpešte.

PS:

Jasno, se mi je potem zdelo neumno pozdravljat motoriste v Sloveniji, kjer je polovična verjetnost, da bo motorist tudi odzdravil. :doze: Sem samo še odzdravljal.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole pozdravljanje z nogo je tut pri nas aktualno. Velikokrat, ko se peljem z avtom, spustim motorista naprej oz. se mu umaknem in pozdravijo z nogo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil pred prvim majem na Madžarskem, sem bil presenečen nad dejstvom, da VSI motoristi :eek: VEDNO pozdravijo drugega motorista, ne glede ali pelje nasproti ali pa prehiteva. Če ne morejo pozdraviti z roko, pozdravijo z nogo :slap: . Res. Nogo dvignejo, kot da te hoče pourinirat. :D Enako velja za po centru Budimpešte.

PS:

Jasno, se mi je potem zdelo neumno pozdravljat motoriste v Sloveniji, kjer je polovična verjetnost, da bo motorist tudi odzdravil. :doze: Sem samo še odzdravljal.

Nič novega-tud jest prakticiram dviganje!! :whistle: B)

p.s. mal za haiiii !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravm če je le mogoče

tut sam sm opazil da ponavadi ne odzdravjo SS motorji

aja, ne pozdravlam "motoristom" brez čelade :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, kar se tice SS bajkov, sem opazil, da je razmerje 60:40 za pozdravljanje, drugace pa kar 90:10. Vseeno jih kar nekaj pozdravlja.

Kar se pa mene tice, se pa drzim enega starega pregovora:

"Rajsi pomahaj in cepni kot da nebi pomahal."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniki SSov pozdravljajo. Ne glih tko kot jaz k dvignem roko da ni ramo izpahne :lol1: sam pa. Tist ki ne pozdravi pa njegov problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa problem? Se mi zdi, da ima tisti s tem še najmanj problemov. :grim

ima en problem ... bolečino v kurcu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa problem, če se slučajno najdeš na relaciji LJ-Portorož, ker je toliko motoristov, da lahko roko kar skozi držiš v zraku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa problem, če se slučajno najdeš na relaciji LJ-Portorož, ker je toliko motoristov, da lahko roko kar skozi držiš v zraku .)

nabaviš si avtomat za pozdravljanje... dobijo se tudi taki, ki ti še blowjob nardijo na destinaciji ;) (blond press)

(drkadžijepapačpozdravljajosamipress) hec

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vedno pozdravim..... sm biu pa dons presenečenm, ker mi NITI EN OD ŠESTIH motoristov ni odzdravil... nevem al je biu čuden dan, al pa sam same take srečov.... drgač pa kr fajn občutk, če te odzdravi.....

Eni imajo sami s seboj tok dela da to ne utegnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno delam izpit. Sem bil pa zelo presenečen, ker motoristi pozdravljajo tudi motoriste v avtošoli.

Zelo lepo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno delam izpit. Sem bil pa zelo presenečen, ker motoristi pozdravljajo tudi motoriste v avtošoli.

Zelo lepo :OK: :OK:

ja, sam ponavad so tisti v avtošoli usi prestrašeni, ko jih kdo pozdrav :D no sej pol ponavad inštruktor iz avta pozdrav vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam ponavad so tisti v avtošoli usi prestrašeni, ko jih kdo pozdrav :D no sej pol ponavad inštruktor iz avta pozdrav vn

hehe...mogoče so res nekateri prestrašeni, pr men ni blo tko. Nazadne ko sem vozu se mi je pa tudi zgodilo, da sem jaz pozdravu, pa ni odzdravu :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem bil tud dons čist šokiran ker so pozdravljali mene v avtošoli :) pozitivno šokiran... prvemu nisem odzdravil zaradi šoka, pol pa kr... :)

sam kaj vse vidiš kot motorist, nestrpnost, prijaznost, ma vse. šele ko imaš izpit, svoj motor, poj se šele začneš učit (kmalu bo to). blesav lj voznik kombija, a s kranjske gore dol 90 ni dost? morš prehitevat v škarje, pa ogrožat mene, in ostale... :headbang: pa budala na jesenicah, rdeča luč pomeni stoj, ne pa pogazi motorista... :eek:

drugače pa sem že zastrupljen z motorji :whistle: je zakon, samo morš bit 120%+ pozoren na ostale :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr je...včasih pozdravim avtošolo, včasih pa ne...

če se spomnim sebe, kok sm biu napet in živčen, ko sm ispit delov, bi me verjetno to zmotilo še bolj, če seveda nebi vedu za kaj gre...sm pa že doživu, da je en iz avtošole prvi mene pozdravu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Pozdrav vsem ki sem jih morebiti prepozno pozdravil- odzdravil. :eek: Še vedno me muči plastičar ki straši po Črnem kalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede na število motorjev na cesti sem razmišljal, da bi si dal namontirat na krmilo še eno roko, ki bi štrlela v zrak ...

... se vozim zadaj samo z eno, toliko moram pozdravljat ...

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr je...včasih pozdravim avtošolo, včasih pa ne...

če se spomnim sebe, kok sm biu napet in živčen, ko sm ispit delov, bi me verjetno to zmotilo še bolj, če seveda nebi vedu za kaj gre...sm pa že doživu, da je en iz avtošole prvi mene pozdravu :blink:

Če si ti je to zgodlo lansko poletje sem najbrž bil to jaz ker sem pozdravljal vse motoriste iz čistega navdušenja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede na število motorjev na cesti sem razmišljal, da bi si dal namontirat na krmilo še eno roko, ki bi štrlela v zrak ...

Nabavi ono montažno, ki sredinčka kaže. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pri pozdravljanju.. res malokdo pozdravi pa naj bo to iz avtošole ali ne...

večina prou neumno buli kdo ga je pozdravil...se nardi da na eni furi od 500 motoristov jih pozdravi okol 50..

kake manire!!!!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!