Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

če smo že pri pozdravljanju.. res malokdo pozdravi pa naj bo to iz avtošole ali ne...

večina prou neumno buli kdo ga je pozdravil...se nardi da na eni furi od 500 motoristov jih pozdravi okol 50..

kake manire!!!!!! :krneki:

a veš da se pa pele okol 50 motoristov mim tebe pa ne moreš pol ure roke gor držet v pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pozdravljanje med motoristi jaz jemlem enako kot npr. pozdravljanje med planinci: pozdraviti je dobra volja, odzdraviti pa vljudnost :) načeloma pozdravim vsakega motorista ki ga srečam, če je le možno, razen kakih budal brez čelad itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat, če pozdravim motorista, dobim povratno informacijo, če je pred mano kakšna nevarnost, npr. radarska kontrola hehe. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat, če pozdravim motorista, dobim povratno informacijo, če je pred mano kakšna nevarnost, npr. radarska kontrola hehe. :OK:

to je pa res pa ttu jz tko nardim tk da je prau da se opozorimo čeprav ni rečeno da boš ustavljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na obali te nekateri tako pogledajo, da si misliš ali si osel, ali pa da si mu kaj slabega naredil. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar posameznika.

Jaz vedno, če nisem glih sredi ovinka, pozdravim, večina tudi odzdravi, nekateri pač ne...Lepi ku***, vsak po svoje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jaz vedno, če nisem glih sredi ovinka, pozdravim, večina tudi odzdravi, nekateri pač ne...Lepi ku***, vsak po svoje .)

Zakaj pa sred ovinka ne? :blink: Držiš motor za balanco kot bika za roge? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa sred ovinka ne? :blink: Držiš motor za balanco kot bika za roge? :grrr

OK, malo nerodno sem se izrazil O:-)

Če polagam nek hud ovinek pač ne gledam, če me nasproti vozeči pozdravi oz. se ne koncentriram na njega ampak na ovinek, takrat običajno pač ne pozdravim.

Ne vidim glih fore v tem, da moraš na vsak način pozdravit, čeprav se s tem po nepotrebnem izpostavljaš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne vidim glih fore v tem, da moraš na vsak način pozdravit, čeprav se s tem po nepotrebnem izpostavljaš :rolleyes:

True!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš da se pa pele okol 50 motoristov mim tebe pa ne moreš pol ure roke gor držet v pozdrav

ja ampak je pa lepo da pozdraviš... ne glede na to..jz sem sicer zadj lahko držim roko v pozdrav..moj pa tudi... tako da..

še zmeri sem mnenja da ima večina zelo slabe manire na cesti!!

vseen pa hvala tistim k so v soboto proti morju opozarjali na nesrečo in radarje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče... Tisti, ki nima časa odzdravit vozi prehitro (glede na svoje zmožnosti). Sam pozdravljam ostale motoriste in če je možnost tudi opozorim na kako nevšečnost na cesti... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak je pa lepo da pozdraviš... ne glede na to..jz sem sicer zadj lahko držim roko v pozdrav..moj pa tudi... tako da..

še zmeri sem mnenja da ima večina zelo slabe manire na cesti!!

vseen pa hvala tistim k so v soboto proti morju opozarjali na nesrečo in radarje!

ma se jz vse pozdravim čeprav ne odzdravijo vsi mam pa zadovoljstvo da sem jih pozdravu -ne dolžen -ne kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče... Tisti, ki nima časa odzdravit vozi prehitro (glede na svoje zmožnosti).

¸

Ne bi se strinjal z tvojo izjavo :grrr . Pač sem takrat skoncentriran na bolj pomembne stvari, kot je pa odzdraviti nekomu. :glare:

Stvar posameznika.

Jaz vedno, če nisem glih sredi ovinka, pozdravim,

Tudi sredi ovinka sem že dvigoval roko.... ali nogo, če drugače ni šlo :devil:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pozdraviš motorista, mu s tem zaželiš srečo na poti, a ni bilo to dejstvo. Bi bilo pa vredu, če bi se dogovorili za motosvetovski pozdrav. :OK:

LP Drago, in srečno na poti skozi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo pa vredu, če bi se dogovorili za motosvetovski pozdrav. :OK:

jaaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Pa dejmo se še zment, da bi imeli tudi programerski pozdrav, recimo nakažeš, da udarjaš po tipkovnici :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še enga posebnega za tiste, ki imajo več kot 5000 objav na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mater ste p...e, predlog ni slab.Mogoče bi obe nogi dali narazen...

kak drug predlog :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js zmer pozdravm, če pa že ne morm pozdravt pa poblendam :D

ko ti nekdo odzdravi je občutek kar fajn.. če ti pa ne odzdravi pa ni glih prou prijetn.. kot da je tako težko mal roko dt iz balance al pa saj poblendat :rolleyes:

zadnč me je pa en pozdravu k je šu mislm da na malo potrebo, mi pomaha.. js mu pač nism mogu pomahat sm glih držov sklopko, tko da sm mu poblendov.. ampak poj sm ugotovu da niti poblendov nism ker sem imel prižgane dolge luči.. in zarad tega sm se poj žru skor ceu dan :D :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem bi se sigurno razlikovali.... :yea1: sploh za tiste, ki ne odzdravijo.... :naughty:

post-2154-1181623069_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste p...e, predlog ni slab.Mogoče bi obe nogi dali narazen...

kak drug predlog :kva2:

A bi to veljalo samo za motoristke :naughty: ali tud motoriste? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js zmer pozdravm, če pa že ne morm pozdravt pa poblendam :D

...

To je pa sploh umotvor vreden plesni med ušesi. :angry:

Pozdraviš lepo nasproti vozečega, ta pa ti besno odblenda, da potem ves čas biljiš, kaj vraga te čaka naprej na cesti. Po takem mi je vedno žal, da sploh dvignem roko, pa naj me kdorkoli obtožuje grdih navad.

Pozdravlja se z več ali manj dvignjeno roko, blendanje pa je opozorilo za nevarnost. Pišuka, začetniki so pa res težki! Pa saj smo bili vsi nekoč, a smo vsaj lahko prevzeli ustaljene navade in nismo tople vode izumljali!

Danes pa vsak bumbar za tolažbo svojemu egu drek meša!

Sem že nekajkrat rekel da ne bom več odzdravljal, ampak samo še kakšnemu fakiča pokazal. Jebemtiš, da se moram v roke vzet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pozdravim sam v ovinku je pa včasih nemogoče.

A pozdravljate vi,ki sedite za voznikom-ico?

:naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma pozdravljam. Glede na število motorjev na cesti pa ne zamerim tistim, ki tega ne počnejo. Potem so tukaj še lokalni heroji, ki nekako ne najdejo ven iz naše majhne občine. Da ne pozdravljajo je čisto samoumevno, saj se motorist, ki se v polni bojni opremi kuha v vseh vaških gostilnah res utrudi :whistle:

Motosvetov pozdrav;

Seveda ga imamo in eni ga že prakticiramo. Gre nekako takole. Ko vidiš motorista prdneš in zadržiš sapo. Če gre za motosvetovca bo storil enako. Če se ne zgodi nič, smo srečali in pravilno pozdravili kolega/kolegico iz motomarsa. V nasprotnem primeru pa imamo motosvetovci, priložnost opazovati motorista v ogledalu, kako se prebrne ali pa vsaj nevarno vijuga po cesti zaradi neznosnega smrada. Takšno plinjenje je še posebaj učinkovito deluje na motoristih, ki nosijo čelado na komolcu (ljubljanski čefurji), zato naš motosvetov pozdrav podpira tudi B. Žlender in vse delavnice varne vožnje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!