Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Načeloma pozdravljam. Glede na število motorjev na cesti pa ne zamerim tistim, ki tega ne počnejo. Potem so tukaj še lokalni heroji, ki nekako ne najdejo ven iz naše majhne občine. Da ne pozdravljajo je čisto samoumevno, saj se motorist, ki se v polni bojni opremi kuha v vseh vaških gostilnah res utrudi :whistle:

oni drugi motorist, ki se trudi biti svetovljan, pa pozdravlja, kot da je blesav, in je sploh užaljen in zafrustriran vsakič, ko mu kdo ne odzdravi ali ga ne pozdravi ...

počasi bodo nujna oprema motoristov postali antidepresivi v paketu prve pomoči, ker tolk frustracij in sekiranja zarad enih banalnosti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni drugi motorist, ki se trudi biti svetovljan, pa pozdravlja, kot da je blesav, in je sploh užaljen in zafrustriran vsakič, ko mu kdo ne odzdravi ali ga ne pozdravi ...

počasi bodo nujna oprema motoristov postali antidepresivi v paketu prve pomoči, ker tolk frustracij in sekiranja zarad enih banalnosti... :whistle:

Eni pač skeširajo kr precej soldov zato da jih kdo pozdravi in če jih ne je pol pizdarija ko vidijo da se investicija ne obrestuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: Saj res ni potrebno pozdraviti,odzdraviti pa je del splošne kulture.No ja če te je strah balanco spustit lahko pomižikneš.Tudi velja :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: Saj res ni potrebno pozdraviti,odzdraviti pa je del splošne kulture.No ja če te je strah balanco spustit lahko pomižikneš.Tudi velja :yea1: :yea1:

V poprečju pozdravim in odzdravim. se pa zgodi, da sm zabuljen v cesto točno pred sabo. posebej na križiščih, gledam kaj se bo zgodilo. . . . zato se opravičujem vsem tistim, ki jim ne odzdravim. Motorist je ogrožena vrsta, zato je fajn, in lepo, če se mal pozdravljamo. smo vsaj živi in celi!!

serčno!

Ps: če kdo ne odzdravi, jaz nism frustriran. tud blende ne vzamem za opozorilo. kadar je radar, se mi zdi, de si bol mahamo, da bol počasi, ne?

Popravljeno . Popravil cartMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEMEŠAJTE pozdravljanje z lučmi,saj to je znak za POLICIJO-radar,opozoriš vozilo,ki ga boš prhitel.Kdor je PRELEN pozdravit z majhnim dvigom roke tudi z lučjo ni potrebno-zamoje pojme je vsak,ki me pozdravi z lučjo dobesedno kreten. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dvignem ponavadi dlan ali pa prste na roki, včasih na nogi. je pa težava, da imam ščitnike rok in najbrž nasproti vozeči ne vidi moje prijateljske geste :unsure: ; upam, da ne bo lepega dne kdo obrnil, me dohitel, prehitel, nasilno zaustavil, sklatil z motorja, me zbrcal in premlatil, zaradi tega ker nisem odzdravil :alien1: .

grem gledat Karatekida :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Ko me prvi pozdravi z obema rokama, bom še najbolj srečen( mu zapeljem v objem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dvignem ponavadi dlan ali pa prste na roki, včasih na nogi. je pa težava, da imam ščitnike rok in najbrž nasproti vozeči ne vidi moje prijateljske geste :unsure: ; upam, da ne bo lepega dne kdo obrnil, me dohitel, prehitel, nasilno zaustavil, sklatil z motorja, me zbrcal in premlatil, zaradi tega ker nisem odzdravil :alien1: .

grem gledat Karatekida :krneki:

Kaj pa če bi dvignil roko z belance in odzdravil/pozdravil tako kot se spodobi? :P

Nekam jebivetersko zgleda, če samo dva prsta dvigneš. Oreng ali pa nič. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pr brzini kj na veliko kolovratit z roko okol ni glih cool... Vsaj meni ne...

In itak vecina to pocne jebivetersko (tvoja definicija simonsi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pr brzini kj na veliko kolovratit z roko okol ni glih cool... Vsaj meni ne...

In itak vecina to pocne jebivetersko (tvoja definicija simonsi).

al pa še v kašnmu fajn ovinku

jst tut takat rajši ne kolovratm z roko :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi lahko moderatorji ali pa nekdo drug (ki jih ve čimveč na pamet) zbral načine motorističnih pozdravov/opozoril in dal temo na sticky, ali še bolje, napisal članek za na prvo stran (HHV se je enkrat razpisal o tem, pa morda še kdo :worship: ). Motoristični forum bi to moral imeti.

NE PA DA BEREM V TEJ TEMI, DA NEKATERI POZDRAVLJATE Z BLENDANJEM :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam jebivetersko zgleda, če samo dva prsta dvigneš. Oreng ali pa nič. :whistle:

Res je. Prav v ta namen sem na svoj moped zmontiral senzor, ki nezmotljivo prepozna taprauga bajkerja in sproži sintesajzer, ki skozi akrapota odgrmi kompletno Odo radosti, by F.Schiller & Ludwig van.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pozdrav s prdeci kr ušeč ... ga bom začel prakticirat... ne morm se z eno roko skor do Črnega kala pelat in skoz pozdraulat... še telefonirat ne morm več, pa cigaret umes pokadit.... MISLM QUA :closedeyes:

Lahko pa samo polglasno zavpiješ HOJLA ... in odgovor je HOJLA TUD TEB ... tud to bi šlo :whistle:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pozdrav s prdeci kr ušeč ... ga bom začel prakticirat... ne morm se z eno roko skor do Črnega kala pelat in skoz pozdraulat... še telefonirat ne morm več, pa cigaret umes pokadit.... MISLM QUA :closedeyes:

Lahko pa samo polglasno zavpiješ HOJLA ... in odgovor je HOJLA TUD TEB ... tud to bi šlo :whistle:

:naughty:

Sam jest pa mislim, da ti malo razgibavanja ne škodi :lol1: , kar se tiče prakticiranja, sem pa slišal, da si že mojster :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče prakticiranja, sem pa slišal, da si že mojster :naughty: ...

Kdor zna zna... pozdravljam tudi vse tiste, ki se pol ure za mano pelejo po moji trasi. Tko da niso sreče deležni samo uni, ki me vizualno srečajo, temveč si tudi širša okolica mane solzne učke.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Ko me prvi pozdravi z obema rokama, bom še najbolj srečen( mu zapeljem v objem).

jaz sem se minule dni naučil (oziroma sem premagal strah pred) voziti stoje na motorju in brez, da bi balanco držal... mogoče lahko pa tako začnem ljudi pozdravljat ... se priklanjat, kot Rossi?

misliš, da bi probal tudi v ovinkih to tehniko?

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se minule dni naučil (oziroma sem premagal strah pred) voziti stoje na motorju in brez, da bi balanco držal... mogoče lahko pa tako začnem ljudi pozdravljat ... se priklanjat, kot Rossi?

misliš, da bi probal tudi v ovinkih to tehniko?

verjetn se tud po ravnin ne bo obrestovala, ker tist k bo mim prpelu bo sam zjau, odzdravt sploh ne bo mogu :naughty:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor zna zna... pozdravljam tudi vse tiste, ki se pol ure za mano pelejo po moji trasi. Tko da niso sreče deležni samo uni, ki me vizualno srečajo, temveč si tudi širša okolica mane solzne učke.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

...jaz odhajam, a moj duh ostaja z vami... :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne morm se z eno roko skor do Črnega kala pelat in skoz pozdraulat...

A s prdeci mislš da ti bo ratal do Črnega kala :rolleyes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s prdeci mislš da ti bo ratal do Črnega kala :rolleyes: :kva2: :lol1:

.. ne ker ga bo zaradi dodanega pospeška čez fliknilo :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne ker ga bo zaradi dodanega pospeška čez fliknilo :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

..or bust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi dvignil roko z belance in odzdravil/pozdravil tako kot se spodobi? :P

Nekam jebivetersko zgleda, če samo dva prsta dvigneš. Oreng ali pa nič. :whistle:

zdaj bom začel prakticirati pozdravljanje s celo roko (ne z dlanjo), tako da vsi ki mi pripeljete nasproti prosim da zapeljete proti sredinski črti, kar bom storil tudi sam, in se pozdravimo po "ameriško" z haj fajf. še posebno v ovinkih bi znalo zgledat precej spektakularno z dvignjeno in iztegnjeno roko :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvigni levo roko v slogu AVE Cezarus :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!