Skoči na vsebino

WSBK IN AMA Superbike


Jure007

Priporočene objave

Lepo da je Toseland s hondo opral Biaggija v drugi vožnji,ki je seveda za to okrivil Suzuki in nesposobnost mehanikov. :devil: Sam zajbavam :kva2: Bravo za Hondo!!!!

Če bi bili še 3 krogi bi ponovno slavil SUZUKI :grim :grim :grim :OK: :OK: :grupni: :grupni: :grupni: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bili še 3 krogi bi ponovno slavil SUZUKI :grim :grim :grim :OK: :OK: :grupni: :grupni: :grupni: :kva2: :kva2: :kva2:

pa je še zmerom če ..... bravo James :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšen vikend sm gledu dirko( očitno bolj površno) pa nism vidu, da bi kej pokazal MV Agusto od Zeiserja. A ma mogoče kdo kako slikco?, bi prosu da jo prlima tule. Res bi blo fino, če bi dočakal, da bi tud Berto vozu celo sezono WSB :OK: -samo denar je večni problem.

Pesti pa držim tko, k že skoz za NITRONORIJA, ker je atraktiven, ampak žal mu to ne prinaša zmag.

A mojstr ABE se je pa poslovu od dirk najvišjega ranga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek,da bojo tiste kante od Yamahe še hude letos :D ,pa da bojo končno tud dočakal da bodo prvaki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu, zdele se uležem v pojstlo, pržgem TV, dam na EUROSPORT, in ravno dirka :OK: sedaj je 6.krog :P poslastica za lahko noč.. hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pa ob sedmih spet:) Drgac pa pole v ssp ma foret na kawasakiju:):):):)prenosa pa ni...

Pa ce sm prou vidu ma yamaha akrapovice???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splačalo se je pogledat obe dirki, ki sta potekalu v stilu: ne mi dihat za ovratnik. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce sm prou vidu ma yamaha akrapovice???

prav si vidu :grim

PS.

:hmm: aj kdo opazu da gre Biaggi "navzdol'' :unsure: Prvo je bil prvi, v drugo drugi.....četrto pa četrti...a bo naslednjo peti? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.

:hmm: aj kdo opazu da gre Biaggi "navzdol'' :unsure: Prvo je bil prvi, v drugo drugi.....četrto pa četrti...a bo naslednjo peti? :eek:

Ja res; tretjo pa tretji :D...

V SBK ga bosta pa zgleda Toseland in Bayliss driblala, da mu ne bo dolgcajt. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj je okusu prva 4 mesta :D zdj bo šu pa nazaj navzgor :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek,da bojo tiste kante od Yamahe še hude letos :D ,pa da bojo končno tud dočakal da bodo prvaki!

Svaka čast komentarojema :OK: , spet sta postregla s celim kupom insajd informacij :grim .

Trenutno sta najbolj v krizi Duče in Yamaha, Ducati je v deficitu 20KM :cry: , Yamaha pa preveč obrablja pneumatike :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, letos vidim na listi v 1000 STK Marka Jermana v ekipi DBR Racing Team, v kateri naj bi vozil tudi Perret David Suzuki GSX-R1000 K6. Kaj je to zaena ekipa? Je pa pod slovensko zastavo vpisana. Kej v zvezi z MD Depala vas?

Zanima me še, kaj letos vozi (če sploh še vozi) Luka Nedog, ki ga ni na listi, prav tako ni Boštjana Pintarja? Bosta letos sploh še vozila te dirke, ki so v sklopu SBK ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih informacijah vozita svetovno prvenstvo STK 1000 Luka Nedog (Ducati 1098 - Carrachi, upam da sem prav napisal) in pa Marko Jerman (Yamaha R1 - ne vem ekipe). Boštjan Pintar pa mislim, da ne vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!