Skoči na vsebino

WSBK IN AMA Superbike


Jure007

Priporočene objave

noro, noro, noro.

Pa še pri prvi šikani sta bla. Ful dobro. Potem sta dobro vidla kaj je naredil Biaggi. :):)

Letos si moram tudi jaz ogledat kako dirko. Upam da mi uspe. Drgač pa drugo leto zihr :)

Monza je idealna za ogled SBK!

V soboto ob 3h( :yawn: ) štart iz Vrhnike, ob 8h pa že šotor stoji in prvo :beer1: B)

Camping je čisto ob progi, če smo natančni je pred pvo šikano :D

Strošek je na osebo prišel z vsem skupaj 130€, ni sile.

Biaggi kdaj naj bi kaj naredi?

A misliš tist zdrs, al to ko so mu prinesli navijači (njegovi) zastavo pa je ni hotu uzet :hmm:

No, pa eneprarkrat so dobr prletel okol fogla :grim :grim

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monza je idealna za ogled SBK!

V soboto ob 3h( :yawn: ) štart iz Vrhnike, ob 8h pa že šotor stoji in prvo :beer1: B)

Camping je čisto ob progi, če smo natančni je pred pvo šikano :D

Strošek je na osebo prišel z vsem skupaj 130€, ni sile.

Biaggi kdaj naj bi kaj naredi?

A misliš tist zdrs, al to ko so mu prinesli navijači (njegovi) zastavo pa je ni hotu uzet :hmm:

No, pa eneprarkrat so dobr prletel okol fogla :grim :grim

hehe...drugič grem z vama :):):)...

Ja sem gledu na eurosport prvo dirko sbk. A je bil zdrs...na eurosport ni pokazalo kaj se je zgodilo. Sam biaggi je kar naenkrat zginu mal nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...drugič grem z vama :):):)...

Prav :)

Še malo za motivacijo :naughty:

post-2720-1179298550_thumb.jpg

post-2720-1179298584_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na EUROSPOT 2 ravno drugi SBK dirka.

Toseland je ravno tudi en "highslide" u pesek izvedu, vodi pa Corser pred Baylissem in Hago, ki so skupaj v eni sekundi. Pa dižek je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Popravek: biu je posnetek prve dirke, druga pa bo SEDAJ!

Čeprav piše, da je sbk race 2 cancelled :unsure: Tko da ne vem, kaj bo...

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T?? kje v boksih(mislim prav v boksih), v Monzi si bil, v čigavih, ker jaz sem bla tudi :blush: al si bil samo tam pri onih šleperjih in šotorih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, men se zdi da sva eno pivo tud skupaj spila :naughty: :worship:

Kako gre projekt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Odločitev je padla; dvovaljniki bodo naslednje leto povrtani na 1200ccm.

Me zanima kako bodo na odločitev odreagirali japonci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla; dvovaljniki bodo naslednje leto povrtani na 1200ccm.

Me zanima kako bodo na odločitev odreagirali japonci.

:yawn: totalna bedarija :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da bodo povečali kubike na 1200 ampak bodo izenačili dovoljene modifikacije med dvo in štiricelindraši. Sedaj lahko ducati namreč bolj modificira svojo mašino kot japonci, to je zanje dražje in mašina zdrži manj dirk. Ubistvu bo potem razmerje enako kot sedaj, s to razliko da bo tekmovanje za ducati cenejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da bodo povečali kubike na 1200 ampak bodo izenačili dovoljene modifikacije med dvo in štiricelindraši. Sedaj lahko ducati namreč bolj modificira svojo mašino kot japonci, to je zanje dražje in mašina zdrži manj dirk. Ubistvu bo potem razmerje enako kot sedaj, s to razliko da bo tekmovanje za ducati cenejše

Pa mislim da bo še neki sprememb glede teže motorja. Drugače pa zadnji čas, da so spremenili pravila, ker je Ducati le še zaradi Baylissa sledil vrhu, njihova mašina pa je dosegla že praktično vrh tunanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojda pride cez 3 leta u SBK TOMOS z 1 cilindrom... dovoljena prostornina za motorje z enim cilindrom bo pa 1600ccm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... njihova mašina pa je dosegla že praktično vrh tunanja.

Se pravi, da je že skrajni čas, da se zamenja koncept motorja in naredijo konkurenčni 1000 ccm motor, ki pač ne bo twin. :naughty:

Meni to ni nič všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla; dvovaljniki bodo naslednje leto povrtani na 1200ccm.

Me zanima kako bodo na odločitev odreagirali japonci.

poj gre pa Biaggi v MotoGP :D saj take so ble "grožne" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da je že skrajni čas, da se zamenja koncept motorja in naredijo konkurenčni 1000 ccm motor, ki pač ne bo twin. :naughty:

Meni to ni nič všeč.

tocno tako, ne morejo zarad enga modela spremenit pravil... samo ves kej je problem... konkurencnega 1000ccm motorja ocitno (ne twin-a) ne znajo narest :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tako, ne morejo zarad enga modela spremenit pravil... samo ves kej je problem... konkurencnega 1000ccm motorja ocitno (ne twin-a) ne znajo narest :devil:

Ha, tko kot japonci ne znajo nardit konkurenčnega twin-a. Ste kr mal smešni. Sej ta pravila veljajo za vse. Tako da lahko tud japonci nardijo tak motor, po drugi strani pa bo to motivacija še za KTM, Aprillio, BMW ... in dirke bodo še bolj zanimive. A ni to namen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tako, ne morejo zarad enga modela spremenit pravil... samo ves kej je problem... konkurencnega 1000ccm motorja ocitno (ne twin-a) ne znajo narest :devil:

sj ne da majo u motoGP najmočnejši motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po daljsem casu spet dirka. Se Biaggi vraca v igro za naslov? Postavlja pa rekord v uvrstitvah na stopnicke.

Tudi SBK je zanimiv kot Moto GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

JT 2 x zmaga ta vikend :worship: .... Honda / Sufoglu v Supersport ze prvak ............. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!