Skoči na vsebino

WSBK IN AMA Superbike


Jure007

Priporočene objave

A je kakšn link? Živim v jebinah kjer ni satelitske pa če kdo ve kdaj je SS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sporedu Eurosp. je pisalo ob 04.00, potem ponovitev SBK, pa spet SS....če kaj pomaga.

Ampak je neka zbrka zdaj na TTX s sporedom....z linki sem pa v temi, sorry. Pa tudi v vukojebinah, kjer sem trenutno, slabo kaže....vsaj štrom naj ostane.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS (Live) 03.20 (I), 06.25 (II.).....ob 04.00 bo pa Rossi,tak da sem mimo vsekal....

BTW: lepa dirka SBK.... Bayliss, Barros,Toseland.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka,Luka :nono:

nikjer ga ni blo vidt po 2. dirki, sicer sm gledu sam zadnjih 5min, a je padu :? Dobra 2. dirka WSB, Bayliss, Toseland, Barros :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer ga ni blo vidt po 2. dirki, sicer sm gledu sam zadnjih 5min, a je padu :? Dobra 2. dirka WSB, Bayliss, Toseland, Barros :OK:

na polovici dirke so ga prvi trije najhitrejši dohiteli in seveda prehiteli :( Pred desnim ovinkom jih je spustil naprej ampak je žal padel prav na naslednjem ovinku :( Motor je sicer pobral ampak ne vem če je peljal dalje .)

V glavnem sem mal razočaran nad edinim slovencem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na polovici dirke so ga prvi trije najhitrejši dohiteli in seveda prehiteli :( Pred desnim ovinkom jih je spustil naprej ampak je žal padel prav na naslednjem ovinku :( Motor je sicer pobral ampak ne vem če je peljal dalje .)

V glavnem sem mal razočaran nad edinim slovencem :closedeyes:

<Ko so ga prvi prehiteli za 1 krog :BUA: ,ga je moral nekaj usrat,ker so ga potem obvestili da mora ven :lol1:

Pokazali so št.57 in je odpeljal v boks :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal prvo dirko, drugo pa prespal. kaj je blo z baylissom? prvo je vodil z več kot 6 sec prednosti potem pa začel upočasnjevat in vozil 2 sec na krog počasneje kot drugi? no potem me je zmanjkalo pred TV <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je blo z baylissom? prvo je vodil z več kot 6 sec prednosti potem pa začel upočasnjevat in vozil 2 sec na krog počasneje kot drugi? no potem me je zmanjkalo pred TV <_<

Baje da gume....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če bo Nedog tok padu kot pada ne vem če bo dočaku konc sezone pri tem moštvu. :?

Dokler bo ata keširu, bo že šlo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k Nedog ni pripeljal do cilja :(

Mogoče se ga pa drži tisti rek: "Slab začetek, dober konec."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem ravno "ingles" stručko me zanima kakšno besedno zvezo sta razvila angleška komentatorja na Eurosportu na "ni-dog" (Nedog), ker sta si za to vzela kar nekaj časa - no saj sta povedala tudi to, da je bil lani EU prvak v klasi stock 600, pa tudi za Slovaka ga nista razglasila :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz sem slišal, da jih jeb*** gume, v Avstraliji naj bi mu zadnja kar razpadla. WSS (enako kot WSB) vsi vozijo na Pirelli gumah in me čudi zakaj jim Ducati ne zrihta boljših.

A je to sistem, kdor prej pride dobi boljše gume? A majo mogoče za boljša moštva v Pirellijevem tovornjaku poseben kontinget gum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo mi zadnjo dirko WSBK pelal sta bla 2 kamiona, cona A in cona B.

Načeloma naj bi ble vse gume enake, vendar samo za naivneže.....sigurno obstajajo razlike, tisti ki vedo kako delujejo italjanska posla že vedo.

P.S: Pirelli=Italija, Ducati=Italija, Flamini=Italija...... :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo mi zadnjo dirko WSBK pelal sta bla 2 kamiona, cona A in cona B.

Načeloma naj bi ble vse gume enake, vendar samo za naivneže.....sigurno obstajajo razlike, tisti ki vedo kako delujejo italjanska posla že vedo.

P.S: Pirelli=Italija, Ducati=Italija, Flamini=Italija...... :blink: :blink: :blink:

in kakšno razlago maš poj za slabo te zadno gumo pri Baylissu zarad katere je izgubu zanesljivo zmago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj k dr.. mešaš, bolj smrdi in manj veš kaj vse je notri! B)

če ti tko rečeš poj sigurn drži

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultati tri-dnevnih testiranj v valenciji:

1. Bayliss (Ducati Xerox) 1:33.758

2. Xaus (Ducati) 1:34.659

3. Lanzi (Ducati Xerox) 1:34.848

4. Corser (Suzuki) 1:34.933

5. Martin (Petronas) 1:35.178

6. Haga (Yamaha) 1:35.295

7. Nieto (Kawasaki) 1:35.377

8. Pitt (Yamaha) 1:35.423

9. Fabrizio (Honda) 1:35.437

10. Kagayama (Suzuki) 1:35.538

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedog se je pa spet "valu" :doze:

Luka Nedog se je z ekipo Team Carrachi udeležil tridnevnih testiranj v Valenciji, ki pa mu ne bodo ostala v najbolj prijetnem spominu. Luka je namreč drugi dan testiranj atraktivno padel, a jo na srečo odnesel, z izjemo odrgnin na roki, brez težjih poškodb. Sicer pa Luka v odpeljanih 31 krogih ni uspel ponoviti časov iz februarskega testiranja na istem dirkališču.

vir: AMZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sam če bo Nedog tok padu kot pada ne vem če bo dočaku konc sezone pri tem moštvu. :?

Nedog zopet padel na testiranjih :(

13.4. 2006

Black day for Luka Nedog, despite his improvement during the morning’s session, but a couple of crashes forced him to stop his test. His fastest lap has been recorded in 1.39"585. “Black day today.” – confessed Luka Nedog – “Two stupid falls, when I was riding slowly, but in the second crash I hit hardly the shoulder and now I have a heavy pain. Nevertheless I got some good improvement today, but this crashes ruined all our work.”

http://www.ducatincr.com/default.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chili na testu v misanu zlomu medenico in rebra...upam da to ni to...Ampak če je vztrajal do zdej:) tut muggers je pogrnu in ga bo nadomeščal bussei.

Najhitrejši bil troy duc, drugi bil troy suz, vsi pa zelo blizu.

Next race 23 april...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!