Skoči na vsebino

ZAKAJ NAM CESTARJI GROZIJO


Yiani

Priporočene objave

quote:

quote:

- ASFALTNA BANKINA,KI SE KONČA DIREKTNO V ZEMELJSKO BREŽINO(mislim , da zelo nevarna zadeva)

Po dolini Besnice je točno taka, vendar še opremljena z odtoki, ki so bili včasih primerno prekriti z litoželezno rešetko. Domnevam, da so vrli domačini krvavo rabili te rešetke in jih potem več ni bilo.

Seveda sem enkrat z biciklom skoraj zapeljal v luknjo.

lp RAN

Ran.....investitor(plačnik )te ceste je bila MESTNA OBČINA LJUBLJANA....in kolikor mi je znano,je še sedaj v njeni lasti!!

To kar ti misliš,da so asfaltne bankine je v bistvu plitva asfaltna mulda,Mreže na jaških pa so bile ukradene če me spomin ne vara:2kom pred predajo ceste v promet,po tem pa skoraj vsako leto še po 4-6 kom,če se prav ne motim , so jih nehali nadomeščati že pred nekaj leti,saj so hvala bogu dovolj odmaknjene od roba vozišča.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V Avstriji sem ponekod opazil da imajo zbetonirane bankine na notranji strani ovinka. To se mi zdi zelo dobra resitev, ker s tem avtomobili in tovornjaki ne mecejo vec peska in sodra v ovinek.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Tudi pri nas boš to večkrat zasledil.....je zelo pripravna rešitev.....a zelo draga in se je ne poslužujejo pogosto.(m3 betona+prevoz+vgrajevanje = 24.000,00 sit min.)

NAJBOLJŠA REŠITEV NA IZPOSTAVLJENIH MESTIH,predvsem tam,kjer kamioni veselo vozijo svojo interno dirko!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi pri nas boEto večkrat zasledil.....je zelo pripravna rešitev.....a zelo draga in se je ne poslužujejo pogosto.(m3 betona+prevoz+vgrajevanje = 24.000,00 sit min.)

NAJBOLJŠA REŠITEV NA IZPOSTAVLJENIH MESTIH,predvsem tam,kjer kamioni veselo vozijo svojo interno dirko!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Ce je beton tako drag bi pa lahko namesto betona uporabili asfalt. Ali je asfalt drazji?

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To kar ti misliš,da so asfaltne bankine je v bistvu plitva asfaltna mulda,

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Ampak se mi zdi da je taka mulda primerna zadeva, ker pomeni, da se material z brežine v njej nabira, ne pa direktno na cestišče. Če jo redno vzdržuješ, preprečiš nabiranje materiala na cestišče. A se morebiti motim ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!