Skoči na vsebino

Kampanja angležev - NISEM GA VIDEL NI IZGOVOR!


Noise

Priporočene objave

Angleži so začeli s pol miljarde tolarjev drago kampanjo, ki poskuša avtomobiliste opozoriti na motoriste in motoriste opomniti na to, da morajo biti na cesti zaradi ignorance avtomobilistov bolj (pre)vidni.

http://www.motosvet.com/index.asp?view=000...=410&M_ID=52002

Bi bilo fajn, da bi se kaj podobnega zgodilo tudi v Sloveniji!

Še ena tema v forumu na to temo - "Avtomobil, k te bo skor zihr izsilu" --> http://www.motosvet.com/1forum/topic.asp?TOPIC_ID=1488

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi blo super, če bi podobna kampanja ugledala luč sveta tud pri nas. Sam meni se zdi, da je raven razmišljanja večine slovencev še vedno...."zdej bomo pa še kampanjo delal za motoriste, sej jih noben ne sili, da se vozjo,....sej so itak sami krivi, če se kej zgodi..."

Je pa tud res kar pravi kolega TC...premal parlamentarcev je motoristov....žal!

Mogoče čez 10 let,močno pa upam da se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da motoristi nimamo krovne organizacije, ki bi se ubadala s takšnimi in podobnimi vprašanji. Zveza Moto Klubov se ubada z našitki moto klubov, Avto Moto Zveza Slovenije se lahko itak preimenuje kar v Avto Zvezo Slovenije, drugih večjih pa itak ni. SPV vsake toliko časa nekaj muksne, to je pa tudi vse.

V Angliji imajo MAG, BMF in še MCIA pa ko vsi skupaj stopijo so zakon.

Res je ja, motoristi v SLO smo še vedno neka čudna sredina...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, mislim da se kaj takega v sloveniji ne bo zgodilo se vsaj 50 let. Kdaj pa so ze naredili v nasi drzavi kaj dobrega za nas motoriste???

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba se je organizirati, ampak to pri nas ni mogoče, saj si vseskozi mečemo polena pod noge-ena motoristična organizacija pa je itak premalo za akcijo.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"v slogi je moc"......samo kaj,ko s(m)o pa vsi slozni v fousiji drug drugemu.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je zadnjic en zavarovalni agent rekel, da "ste motoristi pac rizicna skupina", sedaj pa dobro poslusajte tole -> "ampak ne zaradi vas samih, ampak zaradi avtomobilistov, ki vas izsilijo, ....".

Takoj nato mi je povedal, da bi prisel AO-plus in se nekaj zavarovanje 105 kSIT.

Jaz sem mu sicer rekel, da je to kar mi je rekel totalno skregano s zdravo kmecko pametjo in, da naj potem oni zaracunajo taksen AO-plus avtomobilistom in ne nam, pa kaj ces. Zavarovalnice majo pac monopol.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!