Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2006


robberrt

Priporočene objave

Poročen :blink:

Ne to ne, smo na koruzi ostal :blush:

Recimo da narediva skupaj 75% vseh kilometrov.

to se pravi da zadnjih 7 let delava skupaj konstantnih 15000+Km/leto

Srečna :? O ja ja :OK: :OK:

Ispadeš iz konkurece. Koruzniki in koruznice pa še brez otrok so itaq vsi srečni pa veseli pa zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6325 v 16 dneh dopusta.... :yea1:

A je to potem sploh kakšen dopust ?!? :devil: Po drugi strani je pa res: če hočeš te kilometre naklepat, moraš vzet dopust !

Aja, da ne bom čist mem: cca 7000 km s FZ 6 in moja donedavna sovoznica, sedaj pa samovoznica z ER 6n 4025 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nekaj bi vprašal.... če ni tema za sem, pa moderatorji brište

Kolk od vas, ki nabijete čez 10.000 km je srečno poročenih, s tem da je tud ona srečna, ne samo poročena?? :P

Če imate pa poleg te sreče še kakega luštnega malčka, kaj z njim ta čas napravite (ga deponirate, ipd), ko/če kkm-je skupno nabijata? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nekaj bi vprašal.... če ni tema za sem, pa moderatorji brište

Kolk od vas, ki nabijete čez 10.000 km je srečno poročenih, s tem da je tud ona srečna, ne samo poročena?? :P

moj, moj O:-)

mava 15000km :OK:

ups, sori :blush: , 17500km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk od vas, ki nabijete čez 10.000 km je srečno poročenih, s tem da je tud ona srečna, ne samo poročena?? :P

midva, dokler sem še delal 10.000 na sezono..

letos smo imeli projekt trojine, zato sem trenutno zgolj na 2.5k km, od tega narejenih 20% v času, odkar se je rodila ta'mala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nekaj bi vprašal.... če ni tema za sem, pa moderatorji brište

Kolk od vas, ki nabijete čez 10.000 km je srečno poročenih, s tem da je tud ona srečna, ne samo poročena?? :P

ja mal si se narobe izrazu....pozabu si še oment otroke....ti bl bremzajo motor...

Midva letos 6000 če to pomnožim z dva...ja bi bla pa kr lepa številka.....

s tavelko hčero tut že neki km.....sam žena ne sme vedet...ker je poj doma cel hudič...

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj nekaj več kot 10.000 km (srečnih in zadovoljnih :D - včasih tudi mokrih :( ). Večinoma v zelo dobri družbi :worship: . Upam, da bo tako tudi še naprej :OK: :OK: :OK:

LP M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal si se narobe izrazu....pozabu si še oment otroke....ti bl bremzajo motor...

Midva letos 6000 če to pomnožim z dva...ja bi bla pa kr lepa številka.....

s tavelko hčero tut že neki km.....sam žena ne sme vedet...ker je poj doma cel hudič...

srečno

Ja, sem ugotovil da sm otroke pozabu oment. Ko sm pa opazu, je bilo pa že nekaj postov, tako da nism popravlu. Vseeno hvala na opozorilu. Tud jaz nekaj km naredu s tavlko hčerko, sam ona se raje vozi s svojim skuterjem. Tamale pa ne smem, kr bi bil tud doma cel hudič... pa pr policajih tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to potem sploh kakšen dopust ?!? :devil: Po drugi strani je pa res: če hočeš te kilometre naklepat, moraš vzet dopust !

Od tega je dva dni stal(motor) :yes: v Istanbulu in dva v Skopju. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno okrog 7500 (od tega 1 x Dalmacija, 1 x Grobnik), računam še na okrog 3500 km. Potem pa sem tako na dolgoletnem povprečju.....Za kaj več je potrebno potovati, potovati......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5000 z Hondo NSR (125ccm 2T)

in pa

900 z čoperjem Kymco Zing (125ccm 4T)

bi pa še kaj več če nebi razbil honde :P , pa če bi bil bencin cenejši (2T :cry: ) pa če bi blo olje cenejšo (2T :cry: ) pa če bi čoper šal več kot 90km/h :) Pa če bi mel višjo štipendijo (dijak), pa če bi dobil plačo pravi čas....

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bi jih naredil več kot sem jih. Toda pljača, pljača je premala, ali pa :hmm: bencin predrag?

imam iste probleme, vendar se ne dam :grrr , 16.500Km :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: lepo delate kilometre upam da bom jst tut gdaj do takih številk pršu!!! sam zdej ku mam enduro motor sm jih letos naredu 2000 :BUA: :BUA: sam to je samo off road(gozdne poti neoznačene ceste na lastno odgovornost in podobno) srečno pot še naprej vsem skupaj!!! :yea1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnih 15.836 Km (do včeraj) najbrž bom prišel do konca sezone čez 20.000 Km :OK:

No ne bo mi ratal do 20.000 Km nardit. :cry: :cry:

V petek se je Megane ustavil čisto prehitro za mojega sršenčka. :angry2:

Pa sva oba zaključla sezono, jest na urgenci sršenček pa v ograji :cry: :cry:

Mogoče bo pa drugo leto bolje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 4.000 km :slap: So pa bili vsi premišljeni in splanirani, tako, da ni bilo samo neko nabijanje :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepih 9.000 km...za mojega 250 ccm Elija je to kar pohvalno... :)

Pohvalno tudi zame; dobra roba se sama hvali... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!