Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2006


robberrt

Priporočene objave

nikoli ni dosti :OK:

nikoli ne reci nikoli :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmiraj je enkrat dovolj.Star pregovor pravi -vsake ohceti je enkrat konec pa če je še tako lepa!!!!!!!!!!!

He he pol se začnejo medni tedni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he pol se začnejo medni tedni :grim

Če misliš medeni tedni je zate že precej pozno.V tvojih letih sem bil že 10-let poročen in imel svojo hišo avto in delavnico brez kakršne koli pomoči staršev res pa je,da nisem užival vse sva zaslužila z delom v tujini. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš medeni tedni je zate že precej pozno.V tvojih letih sem bil že 10-let poročen in imel svojo hišo avto in delavnico brez kakršne koli pomoči staršev res pa je,da nisem užival vse sva zaslužila z delom v tujini. :OK:

A sta vidva malo zašla s teme? Medene tedne najbrž ni mislil na tak način, kot si razumel. :BUA: Kdaj je pa kdo sebi nekaj ustvaril, je pa čisto njegova stvar in ni vredna primerjav. Car v tej temi je tisti, ki je naredil VELIKOOOO kilometrov :worship: , ne pa tisti, ki ima delavnico pa hišo in avto. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš medeni tedni je zate že precej pozno.V tvojih letih sem bil že 10-let poročen in imel svojo hišo avto in delavnico brez kakršne koli pomoči staršev res pa je,da nisem užival vse sva zaslužila z delom v tujini. :OK:

:OK:

Ejga Stric, pri 15.tih otroke pri 20.tih pa ženit?! No way! :fredy:

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš medeni tedni je zate že precej pozno.V tvojih letih sem bil že 10-let poročen in imel svojo hišo avto in delavnico brez kakršne koli pomoči staršev res pa je,da nisem užival vse sva zaslužila z delom v tujini. :OK:

Ja mislim medene tedne ampak se navezujem na temo in govorim o motorju, še posebej ker si ti omenil poroko :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislim medene tedne ampak se navezujem na temo in govorim o motorju, še posebej ker si ti omenil poroko :slap:

Če res misliš MEDENE tedne, pol tako napiš ne pa MEDNE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Blizu 30.000 :grim

:evilgrin:

Vidim, da voziš Triumpha, pa sem te hotel vprašati, kako si zadovoljen z njim? Kdo ti ga servisira v garancijskem roku? Si imel morda kakšne nevšečnost z njim? Meni je takole na oko zelo všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta vidva malo zašla s teme? Medene tedne najbrž ni mislil na tak način, kot si razumel. :BUA: Kdaj je pa kdo sebi nekaj ustvaril, je pa čisto njegova stvar in ni vredna primerjav. Car v tej temi je tisti, ki je naredil VELIKOOOO kilometrov :worship: , ne pa tisti, ki ima delavnico pa hišo in avto. :xx:

Prav imaš. Jaz sem zaključil na dobrih 28 000 km letos, motor pa na 95 000 km in to brez vsakega problema.

Kec pa sploh z motorja ne zleze :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči bom danes vozil kar oba :naughty:

Kec pa sploh z motorja ne zleze :OK: :OK: :OK:

Emm, včasih zlezem kam drugam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da voziš Triumpha, pa sem te hotel vprašati, kako si zadovoljen z njim? Kdo ti ga servisira v garancijskem roku? Si imel morda kakšne nevšečnost z njim? Meni je takole na oko zelo všeč.

Bi več o tem v temi namenjeni Sprintu, da ne bomo tukaj :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si že zakluču :hmm:

To je trenutno stanje. Štejemo dalje :OK: (sam veliko več pa ne bo, ker mi časa zmanjkuje.)

€ se bliža in je treba pohitet. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lets malo manj, pa vendarle 32.000. Škoda, da je zima. Lepo bi ga bilo spet pognati kam proti soncu. Pa drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končal za letos. 14.400 kilomerov.

V kilometrih se ne sliši prav veliko, ampak v urah pa znese kar precej... moja povprečna hitrost namreč ne dosega 100 km/h (ja vem, pussy in wannabe motorist po mnenju nekaterih na tem forumu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!