Skoči na vsebino

Igor Akrapovič


bLuZoNdEr

Priporočene objave

Dne 22.4.2004 se bo ob 19h v lila dvorani Ekonomske fakultete v Ljubljani (Kardeljeva ploščad 17 - BS3, 2. nadstropje) predstavil g. Igor Akrapovič. "Predavanje" je zgolj informativnega in odprtega tipa (torej lahko pride kdor želi in ni del učnega sistema fakultete). Snov mi ni znana predvidevam pa, da bo po večini govora o podjetništvu, a zagotovo se bo našlo tudi kaj zanimivega za slehernega privrženca športnega motociklizma in motociklov na sploh.

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pohvaliti: dobro predavanje je bilo! B)

Igor Akrapovič :notworthy:

Poslušali smo njegovo zgodbo o uspehu, si ogledali predstavitveni film tovarne in, seveda, odgovarjal je tudi na vprašanja (kar presenetili so me "naši študenti" z nekaj postavljenimi vprašanji (tudi) o tehnologiji rorov ipd. :P :D ).

Lp, Perla :)

p.s.: dovolila bi si izreči kritiko organizatorjem, ker gostu niso zagotovili tehnične podpore "kot se šika"! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Osebnost leta 2005 po izboru časopisa Delo je podjetnik in inovator Igor Akrapovič, ustanovitelj in lastnik podjetja Akrapovič, najuglednejšega izdelovalca izpušnih sistemov za motocikle v svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar na Valu 202

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo teme o Jermanih, Stanovnikih, Camlekih, , ·ternih.... Pa dajmo kak‰no re?i ‰e o ?loveku, ki ga pozna ‰irni svet motociklizma - Igor Akrapovi?, ?lovek, ki je motorjewm podaril najbol‰e izpuhe na svetu!

Za za?etek: Delova osebnost leta - Igor Akrapovi?

:worship: :worship:

En svetovno priznan genij, kateri vztraja v "slovenski gospodarski pravljici" ali v Butalah, (mesto, kjer gospodarstvo vodijo Butalci).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je, da vztraja ! Je pa to enkrat za spremembo res prava osebnost leta ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že več kot leto dni pa sodeluje tut z moštvom BAR Honda in baje so lani v Hockenheimu že uporablal neki Akrapovičevega čeprou baje Igor in potrdu, da so bli to celotni sistem njegovga izpuha. Še mau, pa bomo taglavni tut u F1 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip dobro služi... ZASE... in zato je osebnost leta! :doze:

s tem misliš, da bi moral svoje delavce bolje plačevat, al da bi moral tričetrt tega, kar zasluži, vbogajme dat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem misliš, da bi moral svoje delavce bolje plačevat, al da bi moral tričetrt tega, kar zasluži, vbogajme dat? :hmm:

On naj kar lepo dela tako kot dela, ker očitno to počne zelo dobro. :grim

Nikakor pa to kar počne ni nekaj, zaradi česar bi si človek zaslužil tak naziv. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip dobro služi... ZASE... in zato je osebnost leta! :doze:

Nikakor pa to kar počne ni nekaj, zaradi česar bi si človek zaslužil tak naziv. :grrr

.in kdo bi si po tvojem mnenju bolj zaslužil O:-) verjetno kakšni politični qurc :devil:

..so še tudi drugi podjetniki, kateri si polnijo lastne žepe za svoje delavce pa jih boli Cenzurra :devil:

... kolikor vem Igor Akrapovič ni tak, njegovi ljudje so dokaj dobro plačani oz. so zadovoljni :OK: to je že danes redko, da so delavci zadovoljni .) tudi to dosti šteje :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor sem jaz seznanjen

pri Igorju prekleto dobro zaslužijo napram drugim porivatnikom :grim

raje da delavcem da so zadovoljni ter dobro delajo kot pa da da požrešni državi

saj so ga dolgo jebali tako da je bilo že vprašljivo če ne bo šla proizvodnja na HRO

Igor kr tko naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOSPOD AKRAPOVIČ JE IN BO VEDNO MOJ VZOR. lahko mu podelijo to priznanje kar z a10 in več let naprej, ker itka v sloveniji ni podjetja ki bi si upal konkurirat, saj ečin apodjetij v sloveniji ne izdeluje temveč smao prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado dol pred Fanatikom....

Ja, kje so časi ko smo se Fanatika bali.

Sledilo je obdobje spoštovanja.

Zdaj pa ga občudujemo.

:worship:

Čestitke !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOSPOD AKRAPOVIČ JE IN BO VEDNO MOJ VZOR. lahko mu podelijo to priznanje kar z a10 in več let naprej, ker itka v sloveniji ni podjetja ki bi si upal konkurirat, saj ečin apodjetij v sloveniji ne izdeluje temveč smao prodaja.

Čestitam za literarno bravuro. :fredy:

aha Bojč drew first blood.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip dobro služi... ZASE... in zato je osebnost leta! :doze:

hja tako kot oni kermičar izpred leta ali dveh ki je tudi bil Delova osbnost leta, ker se je tudi papežu dopadla njegova poslikava kapelce ! :doze:

naslednje leto sem jaz na vrsti ! samo prave lobiste si moram poiskati ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek,ki je praktično iz nič postavil firmo v kateri delajo svetovno najbolj priznane izpuhe mislim,da si v eni k... slo katere tričetrt motoristov iz sveta pozna ravno zaradi akrapoviča zasluži vsaj priznanje. Upam da vlada nima podobnih načrtov z njim kot z Jankovičem. .) .)

Zadovoljni delavci pa so vedno najbolše ogledalo firme.

Moje mnenje pač! :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!