Skoči na vsebino

Igor Akrapovič


bLuZoNdEr

Priporočene objave

Osebnost leta 2005 po izboru časopisa Delo je podjetnik in inovator Igor Akrapovič, ustanovitelj in lastnik podjetja Akrapovič, najuglednejšega izdelovalca izpušnih sistemov za motocikle v svetu.

človek je že zdaj legenda, pa še živi.

Akrapovič ---vsaka čast! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek je že zdaj legenda, pa še živi.

Akrapovič ---vsaka čast! :OK:

Kidričev kip pri Cankarju skenslat, pa Igija razkoračit in namrščit tja! :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kdaj gremo postavit kip?

Ej, ce ga Dunlop lahko ima na Irskem, mamo mi cist vso pravico postavit Akrapovicu kip.

Resno mislim.

Ni hec prit iz ene zarukane ex juge pa se tko postavit na noge sam od sebe.

Akrapovic legenda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo postavit kip?

Ej, ce ga Dunlop lahko ima na Irskem, mamo mi cist vso pravico postavit Akrapovicu kip.

Resno mislim.

Ni hec prit iz ene zarukane ex juge pa se tko postavit na noge sam od sebe.

Akrapovic legenda.

Evo, takoj jutri zjutraj v Ivančni.

Bom fotra s kombinirko poslala tja, da bo izkop naredu pol pa dalje :D

Mal se hecam, brez zamere, Dr_Jakob.

Drugač je pa res legenda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes ob 10.10 na Radiu SLO1 intervju z Igorjem Akrapovičem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prepozno prebral to temo :(

Po uri objave si prebral 20minut pred oddajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:closedeyes: mala kućica u cveču nad Piranom... Akrapovich home?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj šinfate človeka, ki je iz nič postavu uspešno firmo. Raje odprite kako temo o mega slovenskih lopovih, ki so obkradli firme.

se strinjam z vami, kar je naredu Akrapovič je dobro za vse slovence za prepoznavnost, predvsem pa zanjega samega

samo ravno iz nič pa ni začel, če sm jaz prav slišal mu je dal oče kar zajeten kupček denarcev, nato pa se je odločil kaj bo z njimi.... svaka čast kar je naredu samo ravno z nič pa ni začel,... z tolko denarja bi so možnosti da kej ustvariš večje....(oz. tako sem slišal..da ne bo pomote)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da država že dolgo ožema uspešne in z tem denarjem potem podpira neuspešne in neperspektivne panoge (tekstilna ind. & Co.) zaradi socialnega mira. rekel je da bi bilo treba te neuspešne čimprej zapret in ljudi čimprej začet premeščat drugam, uspešne pa pustit na miru in ne cuzat - kruto a resnično!

Od tekstilne industrije država podpira samo Muro, . Nas privatnikov zagotovo ne. Država celo omogoča, da ne rečem, podpira nelegalne uvoze (švercanje) kitajske tekstilne robe brez računov in plačanih EU dajatev iz Mađarske in Italije, katero potem SLO raja "poceni" kupuje v trgovinah za jurja , itd....... FUJ!!

Akrapoviča pa spoštujem. V SLo je en kup "auspuharjev" pa nihče ne prodaja celemu svetu in to po "dobrih" cenah. Tudi dobre delavce spoštuje, ceni in "pošteno ovrednoti".

Nekomu gre v nos hišica v cvetju...... Klasična SLo zavist. Akrapovič bi si lahko grad postavil, toliko mu firma nese...

Poglejte raje k "tranzicijskim bogatašem" ki so si in SI ŠE grabijo bogastvo sicer kao legalno, v resnici pa s pomočjo politike in "informacij", do katerih navadni zemljani ne moremo..... FUJ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Jaz zamerim firmi Akrapovič, ker nima spetne strani tudi v slovenščini in pod find a dealer sploh ni slovenije zraven :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, sej je ne rab, če pa več ko 90% proizvoda gre adijo :)

Nima veze. Po njegovih žilah teče slovenska kri in tega nemoreš skrit pa kamorkoli greš. Sej ne rečem da je igor osebno kriv za to ... sam vseeno ... tako se ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bi tud mogl met kej k bi kazal na Slovenijo na spletni strani

sam da pod find-a-dealer ni SLO pa res ni čudn sej jih v vsaki 2. moto-trgovini prodajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, sej je ne rab, če pa več ko 90% proizvoda gre adijo :)

zakaj malo ne razmisliš preden kar koli ustreliš...

kakšno pa misliš da je razmerje motoristi po svetu : motoristi v slo in to da je 90% izvoza samo dokazuje kvaliteto saj mu zaupa skoraj cel svet

če vzameš recimo vse prebivalce slo torej okrog 2.000.000 pa potem prideš v malo večje mesto pa je več kot 2 mio prebivalcev v samem mestu... ne moreš tega primerjat...

moj zaključek: to ni izgovor! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze. Po njegovih žilah teče slovenska kri in tega nemoreš skrit pa kamorkoli greš. Sej ne rečem da je igor osebno kriv za to ... sam vseeno ... tako se ne dela.

Kva nima veza ? A ste vi res vsi za luno, lahko skriješ tudi neslovensko kri v neznanje vesoljne Slovenije, ki misli, da je Akrap

Slovenec !! Po državljanstvu že mogoče, po krvi pa ne :grrr :grrr :grrr !

Kri našega soseda se preliva skozi njega, pa da ne bi kdo izkrivljal mojih besed, ne mislim nič slabega o njem ali sosedih, je hvale vreden človek in za vzgled, ravno nasprotno kot tisti, ki jih foušija jebe in si želijo hišic, ki jih ne bodo nikdar sposobni imet, moroni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva nima veza ? A ste vi res vsi za luno, lahko skriješ tudi neslovensko kri v neznanje vesoljne Slovenije, ki misli, da je Akrap

Slovenec !! Po državljanstvu že mogoče, po krvi pa ne :grrr :grrr :grrr !

Kri našega soseda se preliva skozi njega, pa da ne bi kdo izkrivljal mojih besed, ne mislim nič slabega o njem ali sosedih, je hvale vreden človek in za vzgled, ravno nasprotno kot tisti, ki jih foušija jebe in si želijo hišic, ki jih ne bodo nikdar sposobni imet, moroni !

Jaz imam za slovenca nekoga, ki živi v sloveniji, je bil tukaj vzgojen in ima tukaj družino, govori slovensko itd. Mi je pa vseeno kakšen ima priimek ali barvo kože.

Dobro pa sploh nebi o tem, ker ne krivim njega za njihovo spletno stran, ampak podjetje na splošno. Marsikatera velika slovenska podjetja ki delajo bolj kot ne 100% za izvoz pa imajo spletno stran pod privzeto slovensko, šele potem si najdeš tam english. Stran se pa verjetno tudi ne osvežuje tako zelo pogosto, da bi jo blo problem pisat še v materinem jeziku. Vsaj pod opcijo bi lahk bla slovenščina.

Drugače pa vsa čast Igorju in vsem zaposlenim :worship: :worship: :worship: Več takih in naš svet bo lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam za slovenca nekoga, ki živi v sloveniji, je bil tukaj vzgojen in ima tukaj družino, govori slovensko itd. Mi je pa vseeno kakšen ima priimek ali barvo kože.

Drugače pa vsa čast Igorju in vsem zaposlenim :worship: :worship: :worship: Več takih in naš svet bo lepši.

Imaš prav, se strinjam, moja opazka ni da bi mislil slabo o tem kakšne krvi si, ker mi je vseeno in nimam predsodkov kot nekateri, je pa prav da se zavedaš svojih korenin in jih ne zanikaš, kar jih Akrapovič sploh ne, ima ponosa dovolj !

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Jaz zamerim firmi Akrapovič, ker nima spetne strani tudi v slovenščini in pod find a dealer sploh ni slovenije zraven :nono: :nono: :nono:

Jaz sem jih kontaktiral po meilu in so mi odgovorili ,da bo spletna stran v slovenščini v kratkem

.

post-18456-1201681863_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vojakinja izsiljevala bogataša

Ljubljana, 11.04.2008, 15:24 | N.K./D.K.

Sedmega najbogatejšega Slovenca, Igorja Akrapoviča, naj bi za veliko vsoto denarja izsiljevala 31-letna poklicna vojakinja.

Izsiljevalca sta od Akrapoviča želela velike vsote denarja. Konec februarja naj bi eden izmed najbogatejših Slovencev, Igor Akrapovič, prejel telefonski klic, v katerem je ženski glas zahteval velike vsote denarja, pišejo Slovenske novice. Ženska na drugi strani telefonske linije naj bi Akrapoviču tudi zagrozila, da se bo v nasprotnem primeru zgodilo nekaj slabega njegovima dvema otrokoma. Nekaj dni pozneje naj bi Akrapovič prejel še en telefonski klic, v katerem je, tokrat moški, zahteval podobno kot njegova predhodnica.

Zadevo so v svoje roke vzeli kriminalisti, ki so na podlagi SIM kartice prišli do osumljenke, 31-letne poklicne vojakinje. V vojski so nam potrdili, da je osumljenka res pripadnica slovenske vojske, ter da je zaposlena v vojašnici Slovenska Bistrica. O postopkih zoper njo pa se bodo odločali, ko bo (če bo) vložena ovadba. V vojski so še povedali, da je 31-letnica kot profesionalna vojakinja naloge dobro opravljala.

31-letno osumljenko so včeraj privedli k preiskovalnemu sodniku zaradi suma kaznivega dejanja izsiljevanja in je trenutno v priporu. Neuradno smo izvedeli, da naj bi pripor trajal do enega meseca.

vir:24 ur

pijavke :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa taka Slovenska vojska. Saj z njihovo plačo ne morejo sploh živet.

Izsiljevala je 200.000 EUROV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!