Skoči na vsebino

Igor Akrapovič


bLuZoNdEr

Priporočene objave

baje nekdo želi, da se o tem ne govori preveč...

...ampak jebiga, narod rad čita trače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žalostno....

Sam pa če bo youtubu gledaš, je vsak drugi posnetk (od motorju seveda) nek v zvezi z akrapotom...svaka čast, prou ponosn sm :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Jaz sem jih kontaktiral po meilu in so mi odgovorili ,da bo spletna stran v slovenščini v kratkem

Stran je nova ampak bolj malo v slovenščini

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran je nova ampak bolj malo v slovenščini

So pa vsaj slovenijo uvrstili na seznam držav, kjer se da kupit akrapota. No ja .... napredujejo, čeprav počasi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

:worship: Vso spoštovanje kake izpuhe izdeluje.Tudi glede prepoznavnosti je res!Še v napoliju,kjer ne vejo kje je trst vejo,da je akrapovič Slovenski!Me pa zelo moti,da je neki kar je izdelano v Sloveniji dražje pri nas kot v tujini a nobenih strošov nima!Mislim,da bi lahko imel neko tovarniško trgovinco za nas Slovenčeke s še bolj ugodnimi cenami ne pa višjimi!!

Aja pa to,da se je on za trolo peljal,postavil motor na zadnjo ter se peljal po zadnjem sprednja pa naslonjena na avtobus to je tud tak...A v velik intervjujih je povedal to :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Vso spoštovanje kake izpuhe izdeluje.Tudi glede prepoznavnosti je res!Še v napoliju,kjer ne vejo kje je trst vejo,da je akrapovič Slovenski!Me pa zelo moti,da je neki kar je izdelano v Sloveniji dražje pri nas kot v tujini a nobenih strošov nima!Mislim,da bi lahko imel neko tovarniško trgovinco za nas Slovenčeke s še bolj ugodnimi cenami ne pa višjimi!!

Aja pa to,da se je on za trolo peljal,postavil motor na zadnjo ter se peljal po zadnjem sprednja pa naslonjena na avtobus to je tud tak...A v velik intervjujih je povedal to :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

V nemčiji je dražji kot pri nas. Povej mi kje je cenejši da tam kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šest najbogatejši slovenec ...

Ko sem prosil za donatorstvo za akcijo 'Jaz vozim po predpisih' za usranih 250 evrov, mi niti niso odgovorili.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šest najbogatejši slovenec ...

Ko sem prosil za donatorstvo za akcijo 'Jaz vozim po predpisih' za usranih 250 evrov, mi niti niso odgovorili.

:worship: :worship: :worship:

Izpušni sistem akrapovič ni namenjen za tiste ki vozijo po predpisih :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šest najbogatejši slovenec ...

Ko sem prosil za donatorstvo za akcijo 'Jaz vozim po predpisih' za usranih 250 evrov, mi niti niso odgovorili.

:worship: :worship: :worship:

Tako kot ti prvih 5 ne bi odgovorilo....predvidevam, kolikor poznam sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nemčiji je dražji kot pri nas. Povej mi kje je cenejši da tam kupim.

V italiji,kolk sem gledal so (Milano,Rim,da nižje dol ne govorimo,ker je še ceneje)!Sploh,če je že nov model motorja ven prišu!Plus tega,da ti,da trgovec večji popust kot pri nas.Sam lonec za gsxr600 l.06 je bil 350eu npr.Pri nas mislim,da je polna cena okli 600e al se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologate? Enak tip (oval oz hexaganol itd)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šest najbogatejši slovenec ...

Ko sem prosil za donatorstvo za akcijo 'Jaz vozim po predpisih' za usranih 250 evrov, mi niti niso odgovorili.

:worship: :worship: :worship:

Ja to ti ni odgovoril ker si ga za tak usran drobiš prosil, bi mogu kakšno nulo več napisat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šest najbogatejši slovenec ...

Ko sem prosil za donatorstvo za akcijo 'Jaz vozim po predpisih' za usranih 250 evrov, mi niti niso odgovorili.

:worship: :worship: :worship:

Povedal bi mi Andi in bi se nekako dogovorili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se mi Igor ne zdi prav nič snobovski kot nekateri od takih podjetnikov pričakujejo .) Vsaj kolikor mi je foter govoril o njem- ki ga pozna preko šlužbe, je (razen tega da uleti z novim ferrarijem :kva2: ) čisto običajen, zgovoren, preprost državljan .)

To ti pa lahko tud sam potrdim. Ga tud sam poznam "preko šlužbe", pa se možakar nč ne nos... (prej se zgodi, da se kšn od njegovih zaposlenih :slap: ) V glavnem - tip je res faca...

aja, uleti pa ne glih s ferrarijem, ma pa res med drugim M6 pa A8 (sej ni da si ferrarija pa ne bi mogu prvoščt... :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šest najbogatejši slovenec ...

Ko sem prosil za donatorstvo za akcijo 'Jaz vozim po predpisih' za usranih 250 evrov, mi niti niso odgovorili.

:worship: :worship: :worship:

prav so storili

Izpušni sistem akrapovič ni namenjen za tiste ki vozijo po predpisih :evilgrin: :winkiss:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Upam, da sm usaj približno zadel temo :rolleyes: .

Zanima me, če je že kdo nakupoval preko spletne trgovine (Akrapovič).

Jz sm se neki matrou, pa nikakor nemorem izvest nakupa....!?Zdej pa nevem, je to moj problem? Ali je s stranjo kaj narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!